Antrenör
Vedat Yıldırım
Vedat Yıldırım'ın atları son 12 ayda 180 koşuya çıktı, 27 birincilik ve 80 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (120 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Vedat Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 180 | 27 | 28 | 25 | %15,0 | %44,4 | +%3,8 |
| Son 12 ay | 180 | 27 | 28 | 25 | %15,0 | %44,4 | +%3,8 |
| 2020'den bu yana | 180 | 27 | 28 | 25 | %15,0 | %44,4 | +%3,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 180 | 27 | 28 | 25 | %15,0 | %44,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 120 | 18 | 23 | 17 | %15,0 | %48,3 |
| İstanbul | 34 | 5 | 2 | 3 | %14,7 | %29,4 |
| Adana | 22 | 4 | 3 | 5 | %18,2* | %54,5* |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 77 | 10 | 15 | 12 | %13,0 | %48,1 |
| Çim · Normal | 49 | 6 | 7 | 10 | %12,2 | %46,9 |
| Sentetik · Normal | 28 | 7 | 3 | 2 | %25,0* | %42,9* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 5 | 3 | 5 | %21,7* | %56,5* |
| 1201–1600 m | 96 | 11 | 19 | 13 | %11,5 | %44,8 |
| 1601–2000 m | 28 | 6 | 3 | 3 | %21,4* | %42,9* |
| 2001+ m | 33 | 5 | 3 | 4 | %15,2 | %36,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 130 | 20 | 19 | 17 | %15,4 | %43,1 |
| Arap | 50 | 7 | 9 | 8 | %14,0 | %48,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 44 | 4 | 10 | 6 | %9,1 | %45,5 |
| G | 39 | 5 | 0 | 4 | %12,8 | %23,1 |
| Handikap | 38 | 9 | 9 | 5 | %23,7 | %60,5 |
| Maiden | 20 | 3 | 4 | 4 | %15,0* | %55,0* |
| Kısa Vade Handikap | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| KV-6 | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| KV-8 | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 120 | 18 | 23 | 17 | %15,0 | %48,3 |
| İstanbul | 34 | 5 | 2 | 3 | %14,7 | %29,4 |
| Adana | 22 | 4 | 3 | 5 | %18,2* | %54,5* |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 77 | 10 | 15 | 12 | %13,0 | %48,1 |
| Çim · Normal | 49 | 6 | 7 | 10 | %12,2 | %46,9 |
| Sentetik · Normal | 28 | 7 | 3 | 2 | %25,0* | %42,9* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 5 | 3 | 5 | %21,7* | %56,5* |
| 1201–1600 m | 96 | 11 | 19 | 13 | %11,5 | %44,8 |
| 1601–2000 m | 28 | 6 | 3 | 3 | %21,4* | %42,9* |
| 2001+ m | 33 | 5 | 3 | 4 | %15,2 | %36,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 130 | 20 | 19 | 17 | %15,4 | %43,1 |
| Arap | 50 | 7 | 9 | 8 | %14,0 | %48,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 44 | 4 | 10 | 6 | %9,1 | %45,5 |
| G | 39 | 5 | 0 | 4 | %12,8 | %23,1 |
| Handikap | 38 | 9 | 9 | 5 | %23,7 | %60,5 |
| Maiden | 20 | 3 | 4 | 4 | %15,0* | %55,0* |
| Kısa Vade Handikap | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| KV-6 | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| KV-8 | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Solmaz | 90 | 9 | 23 | 14 | %10,0 | %51,1 |
| V. Abiş | 15 | 4 | 1 | 3 | %26,7* | %53,3* |
| M. Uyar | 12 | 3 | 1 | 3 | %25,0* | %58,3* |
| G. Kocakaya | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| H. Karataş | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| E. Aktuğ | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| A. Sözen | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| M. Çelik | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| A. Kurşun | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| E. Çankaya | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İskender Han | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Sillage | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| King Uludağ | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Atamanbey | 7 | 1 | 0 | 3 | 1/7 | 4/7 |
| Handsome King | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| Female Warrior | 7 | 2 | 1 | 2 | 2/7 | 5/7 |
| Schatz | 7 | 0 | 1 | 3 | 0/7 | 4/7 |
| Tam Time | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Metal Heart | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Nightflyers | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2000 Sentetik | Tam Time | G. Özçelik | 6/6 | 5,55 |
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-9 | 1500 Sentetik | Metal Heart | Ö. Yıldırım | 6/6 | 14,05 |
| 05.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Nightflyers | H. Çizik | 1/5 | 2,35 |
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Royal Prytania | M. Solmaz | 2/8 | 3,25 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1900 Sentetik | Northern Nurdetta | M. Çelik | 1/9 | 5,70 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Kum | İskender Han | M. Solmaz | 6/9 | 5,50 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Bembeyaz Adam | M. Uyar | 9/12 | 6,45 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Siblings | M. Solmaz | 3/10 | 2,20 |
| 31.10.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Kum | King Uludağ | A. Kurşun | 5/11 | 8,40 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Atamanbey | M. Solmaz | 11/13 | 54,85 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Truely | H. Karataş | 5/11 | 3,80 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Handsome King | M. Çelik | 8/11 | 16,60 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 2000 Kum | Sequence | E. Aktuğ | 7/11 | 6,45 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Sillage | M. Solmaz | 5/9 | 5,60 |
| 29.10.2026 | Ankara | G 2 | 1600 Çim | Shadow Soldier | M. Solmaz | 7/8 | 30,60 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Lolan Beauty | M. Solmaz | 1/6 | 8,75 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | My Lady Bug | V. Abiş | 2/5 | 2,70 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Female Warrior | M. Uyar | 3/5 | 1,75 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Lamberhurst | V. Abiş | 6/8 | 3,25 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | Southern Secret | M. Uyar | 1/18 | 25,95 |
Sık sorulanlar
Vedat Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 180 koşuda 27 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Vedat Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 7. koşu 17:00, TAM TIME.
Vedat Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 120 koşu, 18 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.