Antrenör
Seçkin Aydoğan
Seçkin Aydoğan'ın atları son 12 ayda 101 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 40 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (78 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Seçkin Aydoğan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 71 | 4 | 11 | 10 | %5,6 | %35,2 | −%78,5 |
| Son 12 ay | 101 | 8 | 18 | 14 | %7,9 | %39,6 | −%76,8 |
| 2020'den bu yana | 1082 | 102 | 136 | 121 | %9,4 | %33,2 | −%39,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 71 | 4 | 11 | 10 | %5,6 | %35,2 |
| 2025 | 204 | 25 | 30 | 25 | %12,3 | %39,2 |
| 2024 | 49 | 6 | 9 | 3 | %12,2 | %36,7 |
| 2023 | 274 | 25 | 29 | 30 | %9,1 | %30,7 |
| 2022 | 313 | 28 | 43 | 41 | %8,9 | %35,8 |
| 2021 | 147 | 13 | 10 | 12 | %8,8 | %23,8 |
| 2020 | 24 | 1 | 4 | 0 | %4,2* | %20,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 78 | 4 | 12 | 11 | %5,1 | %34,6 |
| Bursa | 14 | 1 | 4 | 2 | %7,1* | %50,0* |
| Kocaeli | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| İzmir | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 31 | 1 | 4 | 3 | %3,2 | %25,8 |
| Kum · Normal | 31 | 2 | 5 | 4 | %6,5 | %35,5 |
| Çim · Normal | 21 | 3 | 3 | 4 | %14,3* | %47,6* |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 3 | 1 | 1/7 | 5/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| 1201–1600 m | 49 | 3 | 8 | 5 | %6,1 | %32,7 |
| 1601–2000 m | 28 | 0 | 6 | 6 | %0,0* | %42,9* |
| 2001+ m | 15 | 3 | 3 | 2 | %20,0* | %53,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 61 | 5 | 11 | 8 | %8,2 | %39,3 |
| İngiliz | 40 | 3 | 7 | 6 | %7,5 | %40,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 44 | 5 | 9 | 8 | %11,4 | %50,0 |
| Şartlı | 29 | 0 | 5 | 3 | %0,0* | %27,6* |
| Maiden | 18 | 1 | 2 | 2 | %5,6* | %27,8* |
| Satış | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| KV-8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 808 | 68 | 96 | 92 | %8,4 | %31,7 |
| Kocaeli | 159 | 13 | 19 | 15 | %8,2 | %29,6 |
| Bursa | 87 | 12 | 15 | 14 | %13,8 | %47,1 |
| İzmir | 18 | 6 | 4 | 0 | %33,3* | %55,6* |
| Ankara | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Adana | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 436 | 38 | 54 | 44 | %8,7 | %31,2 |
| Çim · Normal | 306 | 26 | 37 | 44 | %8,5 | %35,0 |
| Kum · Normal | 218 | 21 | 32 | 22 | %9,6 | %34,4 |
| Çim · Yumuşak | 30 | 7 | 2 | 0 | %23,3 | %30,0 |
| Kum · Nemli | 28 | 3 | 3 | 5 | %10,7* | %39,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 28 | 1 | 5 | 2 | %3,6* | %28,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 16 | 1 | 1 | 2 | %6,3* | %25,0* |
| Kum · Islak | 10 | 3 | 2 | 0 | %30,0* | %50,0* |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 336 | 30 | 46 | 44 | %8,9 | %35,7 |
| 1201–1600 m | 501 | 52 | 59 | 47 | %10,4 | %31,5 |
| 1601–2000 m | 172 | 13 | 21 | 19 | %7,6 | %30,8 |
| 2001+ m | 73 | 7 | 10 | 11 | %9,6 | %38,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 780 | 76 | 100 | 85 | %9,7 | %33,5 |
| İngiliz | 302 | 26 | 36 | 36 | %8,6 | %32,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 352 | 30 | 45 | 46 | %8,5 | %34,4 |
| Şartlı | 312 | 27 | 42 | 35 | %8,7 | %33,3 |
| Handikap | 246 | 21 | 24 | 21 | %8,5 | %26,8 |
| Satış | 44 | 2 | 5 | 5 | %4,5 | %27,3 |
| G | 38 | 4 | 3 | 2 | %10,5 | %23,7 |
| KV-6 | 33 | 6 | 6 | 3 | %18,2 | %45,5 |
| KV-8 | 19 | 5 | 3 | 5 | %26,3* | %68,4* |
| KV-9 | 10 | 3 | 2 | 3 | %30,0* | %80,0* |
| KV-7 | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Maiden/Satış | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| A | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kaya | 17 | 3 | 7 | 1 | %17,6* | %64,7* |
| A. Kaçmaz | 13 | 3 | 5 | 1 | %23,1* | %69,2* |
| Y. Gümüş | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| A. Yıldız | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| N. Avci | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Ç. Taşcı | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| S. Akbulat | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| G. Kocakaya | 4 | 1 | 0 | 3 | 1/4 | 4/4 |
| V. Abiş | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| G. Özçelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balder | 19 | 3 | 5 | 6 | %15,8* | %73,7* |
| Çiftehan | 12 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %25,0* |
| Lord Of The Wolf | 10 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %50,0* |
| Niğbolu | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Tulparım | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Regal Belle | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Gelileo | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Trust My Speed | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Gelidonya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Persian Diamond | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Niğbolu | G. Özçelik | 5/10 | 12,30 |
| 30.10.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Balder | S. Kaya | 11/12 | 13,70 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2400 Sentetik | Çiftehan | A. Kaçmaz | 4/11 | 3,75 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2400 Sentetik | Balder | A. Kaçmaz | 2/13 | 8,95 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Çim | Çiftehan | A. Kaçmaz | 2/12 | 11,50 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Plomari | G. Yıldız | 13/14 | 26,25 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Çiftehan | O. Atmaca | 2/19 | 4,35 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Balder | A. Kaçmaz | 2/10 | 4,30 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Gelileo | N. Avci | 6/16 | 3,45 |
| 11.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Çiftehan | N. Avci | 3/16 | 1,75 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2200 Çim | Balder | A. Kaçmaz | 1/10 | 6,25 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Çim | Gelileo | A. Kaçmaz | 1/18 | 3,45 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Çiftehan | Y. Gümüş | 6/14 | 5,00 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Balder | G. Kocakaya | 3/14 | 5,00 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Gelileo | Y. Gümüş | 6/12 | 45,35 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Gelidonya | Z. Karabulut | 10/12 | 45,35 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Hızırtay | E. Çizik | 2/15 | 10,70 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Çiftehan | Y. Gümüş | 9/15 | 10,70 |
| 16.07.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1500 Kum | Gelidonya | B. Gökçe | 11/11 | 28,55 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Gelileo | Y. Gümüş | 6/12 | 48,95 |
Sık sorulanlar
Seçkin Aydoğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 71 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Seçkin Aydoğan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, İstanbul.
Seçkin Aydoğan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 78 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.