Antrenör
Barış Çapkın
Barış Çapkın'ın atları son 12 ayda 136 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 26 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (124 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Barış Çapkın antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 136 | 8 | 9 | 9 | %5,9 | %19,1 | −%41,7 |
| Son 12 ay | 136 | 8 | 9 | 9 | %5,9 | %19,1 | −%41,7 |
| 2020'den bu yana | 136 | 8 | 9 | 9 | %5,9 | %19,1 | −%41,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 136 | 8 | 9 | 9 | %5,9 | %19,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 124 | 7 | 8 | 7 | %5,6 | %17,7 |
| Kocaeli | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 88 | 8 | 5 | 4 | %9,1 | %19,3 |
| Çim · Normal | 21 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,5* |
| Kum · Normal | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 1 | 1 | 2 | %5,3* | %21,1* |
| 1201–1600 m | 82 | 6 | 5 | 5 | %7,3 | %19,5 |
| 1601–2000 m | 24 | 1 | 2 | 1 | %4,2* | %16,7* |
| 2001+ m | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 133 | 8 | 9 | 9 | %6,0 | %19,5 |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 43 | 4 | 6 | 4 | %9,3 | %32,6 |
| Handikap | 35 | 2 | 1 | 1 | %5,7 | %11,4 |
| Maiden | 28 | 1 | 2 | 3 | %3,6* | %21,4* |
| KV-6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kadın Amatör Binici | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 124 | 7 | 8 | 7 | %5,6 | %17,7 |
| Kocaeli | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 88 | 8 | 5 | 4 | %9,1 | %19,3 |
| Çim · Normal | 21 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,5* |
| Kum · Normal | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 1 | 1 | 2 | %5,3* | %21,1* |
| 1201–1600 m | 82 | 6 | 5 | 5 | %7,3 | %19,5 |
| 1601–2000 m | 24 | 1 | 2 | 1 | %4,2* | %16,7* |
| 2001+ m | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 133 | 8 | 9 | 9 | %6,0 | %19,5 |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 43 | 4 | 6 | 4 | %9,3 | %32,6 |
| Handikap | 35 | 2 | 1 | 1 | %5,7 | %11,4 |
| Maiden | 28 | 1 | 2 | 3 | %3,6* | %21,4* |
| KV-6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kadın Amatör Binici | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Yıldız | 32 | 2 | 3 | 2 | %6,3 | %21,9 |
| Y. Gökçe | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| Ç. Taşcı | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| B. Çetin | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| O. Yıldız | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| K. Gökçe | 7 | 0 | 1 | 4 | 0/7 | 5/7 |
| G. Özçelik | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| K. Yılmaz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| C. Yıldırım | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| U. Levent | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çelikgiller | 24 | 5 | 3 | 2 | %20,8* | %41,7* |
| O Bir Çelik | 19 | 2 | 3 | 3 | %10,5* | %42,1* |
| Leonidas | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Lazman | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
| Karanlık | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Ümitzade | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Alpayman | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Balmehmet | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Turquoise | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Gürhanzade | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Leonidas | G. Özçelik | 10/15 | 33,95 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Turquoise | E. Bakıcı | 14/14 | 67,50 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | O Bir Çelik | T. Yıldız | 3/11 | 2,20 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Lazman | B. Çetin | 7/15 | 14,40 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Sinsinateşi | Y. Gökçe | 12/15 | 40,95 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Çelikgiller | G. Özçelik | 9/9 | 8,85 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Karanlık | Ç. Taşcı | 10/11 | 14,40 |
| 28.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | O Bir Çelik | T. Yıldız | 7/9 | 13,15 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Gürhanzade | B. Çetin | 13/14 | 14,50 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Alpayman | Ç. Taşcı | 14/14 | 14,50 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Çim | Alsakib | B. Mırık | 11/12 | 16,80 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Çim | Marnis | Y. Gökçe | 8/8 | 38,25 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Lazman | B. Çetin | 2/13 | 16,70 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Leonidas | Ç. Taşcı | 9/13 | 16,70 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Karanlık | B. Çetin | 10/11 | 21,45 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | İtalyano | Ç. Taşcı | 14/17 | 40,40 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Turquoise | Y. Gökçe | 10/10 | 37,65 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Buzmeral | Ç. Taşcı | 7/10 | 37,05 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | O Bir Çelik | Y. Gökçe | 6/7 | 3,60 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Vizigot | H. Turan | 13/13 | 21,50 |
Sık sorulanlar
Barış Çapkın bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 136 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Barış Çapkın'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Barış Çapkın en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 124 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.