Jokey
Ali Kaçmaz
Ali Kaçmaz son 12 ayda 441 koşuya çıktı, 44 birincilik ve 133 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (387 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Kaçmaz jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 390 | 38 | 40 | 38 | %9,7 | %29,7 | −%26,1 |
| Son 12 ay | 441 | 44 | 47 | 42 | %10,0 | %30,2 | −%27,9 |
| 2020'den bu yana | 3626 | 300 | 365 | 402 | %8,3 | %29,4 | −%30,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 390 | 38 | 40 | 38 | %9,7 | %29,7 |
| 2025 | 418 | 31 | 40 | 49 | %7,4 | %28,7 |
| 2024 | 329 | 24 | 29 | 30 | %7,3 | %25,2 |
| 2023 | 450 | 34 | 35 | 48 | %7,6 | %26,0 |
| 2022 | 560 | 36 | 58 | 70 | %6,4 | %29,3 |
| 2021 | 585 | 45 | 64 | 68 | %7,7 | %30,3 |
| 2020 | 894 | 92 | 99 | 99 | %10,3 | %32,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 387 | 37 | 40 | 38 | %9,6 | %29,7 |
| Kocaeli | 18 | 1 | 3 | 3 | %5,6* | %38,9* |
| Bursa | 16 | 2 | 3 | 0 | %12,5* | %31,3* |
| Ankara | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Adana | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 197 | 22 | 18 | 14 | %11,2 | %27,4 |
| Çim · Normal | 93 | 10 | 12 | 10 | %10,8 | %34,4 |
| Kum · Normal | 90 | 7 | 11 | 10 | %7,8 | %31,1 |
| Kum · Nemli | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| Çim · Yumuşak | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 46 | 4 | 4 | 5 | %8,7 | %28,3 |
| 1201–1600 m | 242 | 22 | 22 | 25 | %9,1 | %28,5 |
| 1601–2000 m | 96 | 11 | 8 | 9 | %11,5 | %29,2 |
| 2001+ m | 57 | 7 | 13 | 3 | %12,3 | %40,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 249 | 28 | 27 | 26 | %11,2 | %32,5 |
| Arap | 192 | 16 | 20 | 16 | %8,3 | %27,1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1779 | 137 | 153 | 187 | %7,7 | %26,8 |
| Adana | 906 | 70 | 102 | 108 | %7,7 | %30,9 |
| Ankara | 826 | 80 | 97 | 92 | %9,7 | %32,6 |
| Kocaeli | 71 | 6 | 9 | 10 | %8,5 | %35,2 |
| Bursa | 34 | 6 | 3 | 3 | %17,6 | %35,3 |
| İzmir | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| Antalya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 1140 | 96 | 110 | 130 | %8,4 | %29,5 |
| Sentetik · Normal | 1048 | 82 | 96 | 103 | %7,8 | %26,8 |
| Kum · Normal | 1004 | 94 | 114 | 118 | %9,4 | %32,5 |
| Kum · Nemli | 93 | 5 | 18 | 14 | %5,4 | %39,8 |
| Çim · Yumuşak | 87 | 8 | 6 | 11 | %9,2 | %28,7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 66 | 5 | 5 | 8 | %7,6 | %27,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 65 | 3 | 3 | 5 | %4,6 | %16,9 |
| Kum · Islak | 51 | 3 | 6 | 5 | %5,9 | %27,5 |
| Çim · Ağır | 33 | 1 | 3 | 4 | %3,0 | %24,2 |
| Kum · Sulu | 19 | 2 | 2 | 2 | %10,5* | %31,6* |
| Çim · Biraz Ağır | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Çok Ağır | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 607 | 38 | 62 | 70 | %6,3 | %28,0 |
| 1201–1600 m | 1866 | 170 | 176 | 194 | %9,1 | %28,9 |
| 1601–2000 m | 750 | 52 | 83 | 94 | %6,9 | %30,5 |
| 2001+ m | 403 | 40 | 44 | 44 | %9,9 | %31,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1889 | 157 | 198 | 220 | %8,3 | %30,4 |
| Arap | 1737 | 143 | 167 | 182 | %8,2 | %28,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C. Turan | 33 | 2 | 4 | 5 | %6,1 | %33,3 |
| H. Yüzbaşı | 21 | 3 | 3 | 2 | %14,3* | %38,1* |
| H. Acar | 16 | 2 | 0 | 3 | %12,5* | %31,3* |
| M. Akkılıç | 15 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %26,7* |
| A. Şıvgın | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| S. Aydoğan | 13 | 3 | 5 | 1 | %23,1* | %69,2* |
| E. Uslu | 13 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %15,4* |
| T. Yılmaz | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| S. Bektaş | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| D. Ergin | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balder | 8 | 2 | 4 | 1 | 2/8 | 7/8 |
| İlkuthan | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| Jackal Trouble | 6 | 0 | 1 | 4 | 0/6 | 5/6 |
| Papa Runner | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Melonı | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Turamun | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Pink Flower | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Cemhan | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Son Of Saint | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Iğdır Kızı | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Valtrox | T. Taşar | 1/11 | 2,35 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Brise Dor | D. Ergin | 7/8 | 19,45 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Piraye Sultan | T. Yıldız | 6/8 | 2,95 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Myboyfrıend | Ş. Aydemir | 8/10 | 28,95 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Küçükcever | C. Katı | 13/15 | 36,55 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Alakartal | T. Yıldız | 12/13 | 31,85 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Lisendora | M. Aydoğdi | 1/11 | 5,20 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1400 Sentetik | Radagia | S. Günaydın | 1/5 | 3,05 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Cosas | S. Günaydın | 14/18 | 13,90 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | İlkuthan | T. Yılmaz | 14/15 | 8,35 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Şengül Sultan | T. Yıldız | 2/10 | 2,70 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Batterini | S. Durguç | 4/10 | 13,50 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1500 Sentetik | Native Runner | S. Aydoğdi | 6/7 | 29,60 |
| 01.11.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Güneşmila | R. Kaya | 10/14 | 33,60 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Always Hard | C. Turan | 6/11 | 48,85 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Syrena | E. Turan | 3/9 | 14,55 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Saadgirl | T. Yılmaz | 14/14 | 14,20 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1500 Sentetik | Yargıç | Ş. Çelik | 6/10 | 24,70 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Valtrox | T. Taşar | 2/13 | 5,65 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Tosbey | M. Baykara | 1/11 | 1,80 |
Sık sorulanlar
Ali Kaçmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 390 koşuda 38 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Kaçmaz bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 2. koşu 14:30, MYBOYFRIEND; İstanbul 3. koşu 15:00, PİRAYE SULTAN; İstanbul 4. koşu 15:30, BRISE DOR; İstanbul 9. koşu 18:00, VALTROX.
Ali Kaçmaz en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 387 koşu, 37 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.