Antrenör
Mehmetcik Aydoğdi
Mehmetcik Aydoğdi'ın atları son 12 ayda 87 koşuya çıktı, 19 birincilik ve 53 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (69 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmetcik Aydoğdi antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 81 | 19 | 20 | 12 | %23,5 | %63,0 | +%3,7 |
| Son 12 ay | 87 | 19 | 21 | 13 | %21,8 | %60,9 | −%3,4 |
| 2020'den bu yana | 310 | 51 | 46 | 42 | %16,5 | %44,8 | −%26,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 81 | 19 | 20 | 12 | %23,5 | %63,0 |
| 2025 | 82 | 10 | 7 | 12 | %12,2 | %35,4 |
| 2024 | 51 | 8 | 8 | 6 | %15,7 | %43,1 |
| 2023 | 32 | 9 | 3 | 6 | %28,1 | %56,3 |
| 2022 | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| 2021 | 39 | 1 | 5 | 5 | %2,6 | %28,2 |
| 2020 | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 69 | 13 | 20 | 9 | %18,8 | %60,9 |
| Bursa | 18 | 6 | 1 | 4 | %33,3* | %61,1* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 34 | 10 | 7 | 4 | %29,4 | %61,8 |
| Sentetik · Normal | 32 | 6 | 12 | 4 | %18,8 | %68,8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Kum · Normal | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 3 | 4 | 3 | %20,0* | %66,7* |
| 1201–1600 m | 51 | 14 | 11 | 6 | %27,5 | %60,8 |
| 1601–2000 m | 14 | 2 | 3 | 3 | %14,3* | %57,1* |
| 2001+ m | 7 | 0 | 3 | 1 | 0/7 | 4/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 87 | 19 | 21 | 13 | %21,8 | %60,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 37 | 8 | 10 | 2 | %21,6 | %54,1 |
| Maiden | 17 | 4 | 8 | 3 | %23,5* | %88,2* |
| G | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| KV-8 | 8 | 2 | 0 | 2 | 2/8 | 4/8 |
| Şartlı | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-9 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 271 | 42 | 44 | 34 | %15,5 | %44,3 |
| Bursa | 34 | 9 | 2 | 8 | %26,5 | %55,9 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 139 | 27 | 24 | 14 | %19,4 | %46,8 |
| Çim · Normal | 120 | 20 | 17 | 17 | %16,7 | %45,0 |
| Çim · Yumuşak | 15 | 1 | 3 | 5 | %6,7* | %60,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Kum · Normal | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 34 | 7 | 8 | 4 | %20,6 | %55,9 |
| 1201–1600 m | 186 | 31 | 26 | 20 | %16,7 | %41,4 |
| 1601–2000 m | 53 | 8 | 6 | 13 | %15,1 | %50,9 |
| 2001+ m | 37 | 5 | 6 | 5 | %13,5 | %43,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 302 | 50 | 44 | 42 | %16,6 | %45,0 |
| Arap | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 80 | 18 | 14 | 8 | %22,5 | %50,0 |
| Şartlı | 71 | 12 | 7 | 9 | %16,9 | %39,4 |
| Maiden | 71 | 9 | 17 | 9 | %12,7 | %49,3 |
| G | 29 | 3 | 1 | 4 | %10,3* | %27,6* |
| KV-8 | 16 | 2 | 2 | 4 | %12,5* | %50,0* |
| KV-7 | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Kısa Vade Handikap | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| KV-9 | 8 | 2 | 2 | 3 | 2/8 | 7/8 |
| KV-6 | 8 | 0 | 1 | 4 | 0/8 | 5/8 |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| G3 Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Karataş | 19 | 6 | 3 | 6 | %31,6* | %78,9* |
| A. Kurşun | 17 | 3 | 6 | 3 | %17,6* | %70,6* |
| V. Abiş | 9 | 1 | 4 | 1 | 1/9 | 6/9 |
| A. Yıldız | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| A. Kaçmaz | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| E. Akpınar | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Ö. Özen | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Y. Gökçe | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| E. Aktuğ | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lisendora | 12 | 2 | 5 | 1 | %16,7* | %66,7* |
| Touch Of Thunder | 12 | 5 | 2 | 3 | %41,7* | %83,3* |
| Touch The Cloud | 10 | 2 | 5 | 0 | %20,0* | %70,0* |
| King Of Proti | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| Dıre Wolf | 8 | 3 | 1 | 3 | 3/8 | 7/8 |
| Supersonic Boom | 7 | 0 | 5 | 0 | 0/7 | 5/7 |
| Royal Touch | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| Side Glory | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Elite Touch | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
| Petite Louve | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Lisendora | A. Kaçmaz | 1/11 | 5,20 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Shevchenko | A. Kurşun | 7/9 | 9,60 |
| 25.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Touch Of Thunder | H. Karataş | 3/6 | 1,85 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Side Glory | A. Yıldız | 1/13 | 25,55 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Supersonic Boom | E. Akpınar | 2/7 | 1,45 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Lisendora | A. Kaçmaz | 1/8 | 3,40 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Acoustic Song | E. Cankılıç | 5/10 | 7,60 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | King Of Proti | H. Karataş | 3/8 | 3,60 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | Supersonic Boom | A. Kaçmaz | 2/9 | 9,35 |
| 02.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1200 Çim | Touch Of Thunder | A. Yıldız | 1/5 | 3,20 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Touch The Cloud | A. Kurşun | 4/7 | 3,80 |
| 25.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Elite Touch | H. Karataş | 7/9 | 1,55 |
| 25.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Side Glory | A. Yıldız | 4/9 | 15,10 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | King Of Proti | A. Yıldız | 4/11 | 6,05 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Çim | Touch The Cloud | A. Kurşun | 2/14 | 5,35 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Çim | Lisendora | A. Kaçmaz | 9/11 | 1,90 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | King Of Proti | H. Karataş | 3/13 | 7,70 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1300 Çim | Supersonic Boom | E. Akpınar | 4/9 | 7,55 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Petite Louve | E. Akpınar | 5/12 | 12,55 |
| 09.09.2026 | İstanbul | KV-9 | 1600 Çim | Touch Of Thunder | H. Karataş | 1/7 | 6,55 |
Sık sorulanlar
Mehmetcik Aydoğdi bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 81 koşuda 19 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmetcik Aydoğdi'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Mehmetcik Aydoğdi en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 69 koşu, 13 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.