Antrenör
Salim Durguç
Salim Durguç'ın atları son 12 ayda 31 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Salim Durguç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 2 | 1 | 1 | %8,0* | %16,0* | – |
| Son 12 ay | 31 | 2 | 2 | 3 | %6,5 | %22,6 | – |
| 2020'den bu yana | 285 | 30 | 30 | 34 | %10,5 | %33,0 | −%41,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 2 | 1 | 1 | %8,0* | %16,0* |
| 2025 | 43 | 2 | 5 | 8 | %4,7 | %34,9 |
| 2024 | 48 | 6 | 5 | 4 | %12,5 | %31,3 |
| 2023 | 43 | 6 | 2 | 9 | %14,0 | %39,5 |
| 2022 | 50 | 4 | 6 | 8 | %8,0 | %36,0 |
| 2021 | 40 | 5 | 4 | 3 | %12,5 | %30,0 |
| 2020 | 36 | 5 | 7 | 1 | %13,9 | %36,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 30 | 2 | 2 | 3 | %6,7 | %23,3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 19 | 2 | 1 | 0 | %10,5* | %15,8* |
| Kum · Normal | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 18 | 1 | 1 | 1 | %5,6* | %16,7* |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 26 | 2 | 2 | 3 | %7,7* | %26,9* |
| İngiliz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 15 | 2 | 1 | 2 | %13,3* | %33,3* |
| Şartlı | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 276 | 28 | 30 | 33 | %10,1 | %33,0 |
| Kocaeli | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 187 | 20 | 27 | 25 | %10,7 | %38,5 |
| Çim · Normal | 61 | 6 | 2 | 2 | %9,8 | %16,4 |
| Kum · Normal | 14 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %28,6* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Kum · Nemli | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 40 | 5 | 5 | 7 | %12,5 | %42,5 |
| 1201–1600 m | 152 | 15 | 14 | 18 | %9,9 | %30,9 |
| 1601–2000 m | 63 | 8 | 6 | 7 | %12,7 | %33,3 |
| 2001+ m | 30 | 2 | 5 | 2 | %6,7 | %30,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 161 | 19 | 13 | 17 | %11,8 | %30,4 |
| İngiliz | 124 | 11 | 17 | 17 | %8,9 | %36,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 106 | 9 | 10 | 10 | %8,5 | %27,4 |
| Şartlı | 87 | 11 | 11 | 11 | %12,6 | %37,9 |
| Maiden | 48 | 8 | 6 | 6 | %16,7 | %41,7 |
| KV-6 | 14 | 1 | 2 | 3 | %7,1* | %42,9* |
| KV-7 | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| G | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kaçmaz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| T. Yıldız | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| A. Aslan | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| E. Cankılıç | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| E. Aktuğ | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Çığla | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dilberan | 15 | 2 | 1 | 3 | %13,3* | %40,0* |
| Fıratın Gücü | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Batterini | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Doğanın Gücü | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Batterini | A. Kaçmaz | 4/10 | 13,50 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Dilberan | E. Cankılıç | 5/16 | 14,25 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Batterini | G. Özçelik | 8/13 | 10,45 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Dilberan | E. Aktuğ | 10/14 | 23,30 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Dilberan | E. Cankılıç | 7/17 | 12,45 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Batterini | A. Yıldız | 6/12 | 14,85 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Batterini | A. Kaçmaz | 4/11 | 41,75 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Dilberan | K. Gökçe | 7/14 | 32,70 |
| 21.06.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Dilberan | E. Cankılıç | 2/12 | 11,05 |
| 24.05.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Batterini | M. Keçeci | 10/10 | 38,55 |
| 24.05.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Dilberan | E. Aktuğ | 1/10 | 12,90 |
| 15.05.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Dilberan | B. Çığla | 13/18 | 63,35 |
| 01.05.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Fıratın Gücü | A. Yıldız | 9/9 | 55,00 |
| 19.04.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Dilberan | T. Yıldız | 6/13 | 8,00 |
| 15.04.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Fıratın Gücü | T. Yıldız | 7/9 | 24,10 |
| 01.04.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Kum | Dilberan | T. Yıldız | 3/8 | 22,80 |
| 14.03.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Fıratın Gücü | E. Aktuğ | 11/11 | 32,20 |
| 11.03.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Doğanın Gücü | B. Çığla | 15/18 | 31,15 |
| 07.03.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Dilberan | T. Yıldız | 5/13 | 4,05 |
| 04.03.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Kum | Doğanın Gücü | A. Kaçmaz | 9/12 | 13,70 |
Sık sorulanlar
Salim Durguç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 25 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Salim Durguç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, İstanbul.
Salim Durguç en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 30 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.