Antrenör
Serdar Aydoğdi
Serdar Aydoğdi'ın atları son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serdar Aydoğdi antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 | – |
| Son 12 ay | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 | – |
| 2020'den bu yana | 171 | 10 | 10 | 10 | %5,8 | %17,5 | −%60,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| 2024 | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| 2023 | 16 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %12,5* |
| 2022 | 25 | 3 | 0 | 1 | %12,0* | %16,0* |
| 2021 | 54 | 5 | 2 | 6 | %9,3 | %24,1 |
| 2020 | 55 | 0 | 5 | 1 | %0,0 | %10,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Bursa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| İngiliz | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 67 | 4 | 3 | 5 | %6,0 | %17,9 |
| Ankara | 62 | 2 | 6 | 3 | %3,2 | %17,7 |
| Adana | 36 | 2 | 1 | 1 | %5,6 | %11,1 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Bursa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Antalya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 52 | 4 | 3 | 2 | %7,7 | %17,3 |
| Çim · Normal | 51 | 3 | 3 | 3 | %5,9 | %17,6 |
| Sentetik · Normal | 50 | 3 | 3 | 4 | %6,0 | %20,0 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 1 | 2 | 1 | %5,0* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 71 | 4 | 3 | 4 | %5,6 | %15,5 |
| 1601–2000 m | 49 | 2 | 3 | 3 | %4,1 | %16,3 |
| 2001+ m | 31 | 3 | 2 | 2 | %9,7 | %22,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 136 | 9 | 9 | 7 | %6,6 | %18,4 |
| İngiliz | 35 | 1 | 1 | 3 | %2,9 | %14,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 55 | 2 | 3 | 4 | %3,6 | %16,4 |
| Şartlı | 48 | 3 | 4 | 0 | %6,3 | %14,6 |
| Maiden | 47 | 3 | 2 | 5 | %6,4 | %21,3 |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kaçmaz | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| A. İnci | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Tokaçoğlu | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aşkartay | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Native Runner | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1500 Sentetik | Native Runner | A. Kaçmaz | 6/7 | 29,60 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Native Runner | A. Kaçmaz | 6/6 | 16,20 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Native Runner | A. Kaçmaz | 1/8 | 3,90 |
| 12.07.2026 | İzmir | KV-6 | 2100 Kum | Aşkartay | A. İnci | 3/11 | 6,10 |
| 20.06.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 22 | 2100 Kum | Aşkartay | A. Kurşun | 6/10 | 7,40 |
| 01.06.2026 | Bursa | KV-6 | 2100 Kum | Aşkartay | K. Tokaçoğlu | 1/6 | 8,75 |
| 30.04.2026 | Ankara | KV-7 | 2000 Kum | Aşkartay | M. Kaya | 9/12 | 15,05 |
| 07.09.2024 | İstanbul | Şartlı 19 | 2100 Çim | Taupe Cashmere | A. Sözen | 7/13 | 9,55 |
| 28.08.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Taupe Cashmere | A. Yıldız | 8/9 | 6,90 |
| 18.08.2024 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1500 Sentetik | Aşkartay | S. Boyraz | 7/9 | 17,75 |
| 14.08.2024 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Taupe Cashmere | A. Yıldız | 5/15 | 26,15 |
| 10.07.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Hosli | A. Yıldız | 6/11 | 6,15 |
| 05.07.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 2400 Çim | Hosli | A. Yıldız | 4/7 | 18,75 |
| 19.06.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Çim | Hosli | M. Çelik | 5/11 | 7,60 |
| 31.05.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Hosli | M. Çelik | 3/8 | 14,05 |
| 26.05.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Hosli | M. Çelik | 6/8 | 26,85 |
| 22.05.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 2400 Çim | Hosli | M. Kaya | 4/13 | 10,75 |
| 05.05.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Hosli | S. Akbulat | 7/10 | 20,50 |
| 07.02.2024 | İstanbul | Satış 1 | 2000 Sentetik | Hosli | S. Akbulat | 6/11 | 6,85 |
| 03.02.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Hosli | S. Akbulat | 2/8 | 9,55 |
Sık sorulanlar
Serdar Aydoğdi bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 7 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serdar Aydoğdi'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.11.2026, İstanbul.
Serdar Aydoğdi en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 3 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.