Antrenör
Tuncay Yılmaz
Tuncay Yılmaz'ın atları son 12 ayda 152 koşuya çıktı, 10 birincilik ve 42 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (134 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tuncay Yılmaz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 126 | 6 | 13 | 12 | %4,8 | %24,6 | −%61,0 |
| Son 12 ay | 152 | 10 | 17 | 15 | %6,6 | %27,6 | −%59,4 |
| 2020'den bu yana | 540 | 39 | 67 | 51 | %7,2 | %29,1 | −%52,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 126 | 6 | 13 | 12 | %4,8 | %24,6 |
| 2025 | 112 | 8 | 15 | 11 | %7,1 | %30,4 |
| 2024 | 145 | 11 | 18 | 13 | %7,6 | %29,0 |
| 2023 | 58 | 5 | 8 | 9 | %8,6 | %37,9 |
| 2022 | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| 2021 | 49 | 6 | 5 | 2 | %12,2 | %26,5 |
| 2020 | 36 | 2 | 7 | 3 | %5,6 | %33,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 134 | 9 | 13 | 14 | %6,7 | %26,9 |
| Bursa | 9 | 1 | 3 | 1 | 1/9 | 5/9 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İzmir | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 74 | 3 | 9 | 6 | %4,1 | %24,3 |
| Kum · Normal | 30 | 3 | 2 | 3 | %10,0 | %26,7 |
| Çim · Normal | 28 | 4 | 3 | 4 | %14,3* | %39,3* |
| Kum · Nemli | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 2 | 1 | 1 | %11,8* | %23,5* |
| 1201–1600 m | 78 | 5 | 7 | 9 | %6,4 | %26,9 |
| 1601–2000 m | 34 | 2 | 6 | 4 | %5,9 | %35,3 |
| 2001+ m | 23 | 1 | 3 | 1 | %4,3* | %21,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 77 | 5 | 5 | 7 | %6,5 | %22,1 |
| İngiliz | 75 | 5 | 12 | 8 | %6,7 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 66 | 4 | 7 | 5 | %6,1 | %24,2 |
| Şartlı | 40 | 3 | 6 | 1 | %7,5 | %25,0 |
| Maiden | 32 | 3 | 3 | 7 | %9,4 | %40,6 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 441 | 27 | 49 | 40 | %6,1 | %26,3 |
| Kocaeli | 48 | 8 | 6 | 4 | %16,7 | %37,5 |
| Bursa | 32 | 3 | 10 | 3 | %9,4 | %50,0 |
| İzmir | 17 | 1 | 2 | 3 | %5,9* | %35,3* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 253 | 17 | 30 | 20 | %6,7 | %26,5 |
| Çim · Normal | 135 | 8 | 15 | 14 | %5,9 | %27,4 |
| Kum · Normal | 88 | 12 | 11 | 9 | %13,6 | %36,4 |
| Kum · Nemli | 18 | 1 | 1 | 3 | %5,6* | %27,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 15 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %50,0* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 78 | 5 | 8 | 7 | %6,4 | %25,6 |
| 1201–1600 m | 278 | 22 | 33 | 28 | %7,9 | %29,9 |
| 1601–2000 m | 116 | 7 | 16 | 10 | %6,0 | %28,4 |
| 2001+ m | 68 | 5 | 10 | 6 | %7,4 | %30,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 273 | 19 | 39 | 26 | %7,0 | %30,8 |
| Arap | 267 | 20 | 28 | 25 | %7,5 | %27,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 191 | 18 | 23 | 15 | %9,4 | %29,3 |
| Şartlı | 160 | 11 | 26 | 11 | %6,9 | %30,0 |
| Maiden | 108 | 6 | 12 | 17 | %5,6 | %32,4 |
| Satış | 18 | 1 | 0 | 2 | %5,6* | %16,7* |
| KV-8 | 15 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %26,7* |
| KV-6 | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Kısa Vade Handikap | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| G | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| KV-7 | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Maiden/Satış | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Baguç | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| B. Akçay | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| G. Özçelik | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| A. Kaçmaz | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| E. Bozdağ | 11 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %36,4* |
| M. Bilgin | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
| M. Keçeci | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| B. Mırık | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| M. Kaya | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| İ. Güreke | 5 | 1 | 3 | 1 | 1/5 | 5/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İlkuthan | 22 | 2 | 2 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Atartay | 17 | 1 | 0 | 1 | %5,9* | %11,8* |
| Chosen One | 15 | 3 | 6 | 1 | %20,0* | %66,7* |
| Sonzeybek | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| Bold Steps | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Bird Cage | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| On Gözlü | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Ghost Of Nıght | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
| Catch The Stars | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Şanverdi | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Altıngöz | A. Sözen | 4/13 | 15,25 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Gül Ayalı | A. Sözen | 1/13 | 19,55 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Boran | B. Akçay | 12/18 | 36,30 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Sunlight Power | M. Kaya | 2/9 | 3,85 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | İlkuthan | A. Kaçmaz | 14/15 | 8,35 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | On Gözlü | B. Baguç | 8/16 | 38,35 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Chosen One | İ. Güreke | 2/8 | 11,30 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Saadgirl | A. Kaçmaz | 14/14 | 14,20 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Bird Cage | B. Baguç | 15/15 | 67,95 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Sonzeybek | B. Akçay | 10/14 | 33,95 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Çim | İlkuthan | A. Kaçmaz | 6/12 | 2,05 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2400 Sentetik | İlkuthan | B. Akçay | 12/13 | 15,30 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Bird Cage | C. Paso | 7/16 | 55,40 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Chosen One | İ. Güreke | 3/12 | 4,35 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Sunlight Power | M. Kaya | 3/10 | 12,45 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Çim | On Gözlü | B. Akçay | 6/12 | 85,70 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | İlkuthan | A. Kaçmaz | 3/14 | 4,65 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Sonzeybek | E. Atlamaz | 14/14 | 77,70 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Catch The Stars | B. Akçay | 12/12 | 59,70 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Bird Cage | B. Akçay | 12/17 | 78,15 |
Sık sorulanlar
Tuncay Yılmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 126 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tuncay Yılmaz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Tuncay Yılmaz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 134 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.