Antrenör
Casım Katı
Casım Katı'ın atları son 12 ayda 228 koşuya çıktı, 25 birincilik ve 98 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (190 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Casım Katı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 228 | 25 | 38 | 35 | %11,0 | %43,0 | −%58,7 |
| Son 12 ay | 228 | 25 | 38 | 35 | %11,0 | %43,0 | −%58,7 |
| 2020'den bu yana | 3359 | 358 | 391 | 410 | %10,7 | %34,5 | −%29,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 228 | 25 | 38 | 35 | %11,0 | %43,0 |
| 2025 | 578 | 72 | 82 | 93 | %12,5 | %42,7 |
| 2024 | 586 | 61 | 78 | 85 | %10,4 | %38,2 |
| 2023 | 556 | 70 | 55 | 72 | %12,6 | %35,4 |
| 2022 | 563 | 62 | 56 | 61 | %11,0 | %31,8 |
| 2021 | 505 | 36 | 50 | 40 | %7,1 | %25,0 |
| 2020 | 343 | 32 | 32 | 24 | %9,3 | %25,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 190 | 21 | 26 | 27 | %11,1 | %38,9 |
| İstanbul | 27 | 1 | 11 | 5 | %3,7* | %63,0* |
| Adana | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Bursa | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 125 | 12 | 24 | 21 | %9,6 | %45,6 |
| Kum · Normal | 40 | 5 | 5 | 6 | %12,5 | %40,0 |
| Sentetik · Normal | 14 | 2 | 3 | 0 | %14,3* | %35,7* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| Çim · Ağır | 10 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Nemli | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 37 | 2 | 6 | 5 | %5,4 | %35,1 |
| 1201–1600 m | 120 | 9 | 21 | 20 | %7,5 | %41,7 |
| 1601–2000 m | 37 | 7 | 4 | 6 | %18,9 | %45,9 |
| 2001+ m | 34 | 7 | 7 | 4 | %20,6 | %52,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 203 | 23 | 34 | 33 | %11,3 | %44,3 |
| İngiliz | 25 | 2 | 4 | 2 | %8,0* | %32,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 79 | 9 | 9 | 16 | %11,4 | %43,0 |
| Şartlı | 56 | 3 | 10 | 9 | %5,4 | %39,3 |
| Maiden | 51 | 6 | 11 | 7 | %11,8 | %47,1 |
| KV-6 | 12 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %50,0* |
| Satış | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| KV-8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| G | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 1825 | 181 | 194 | 229 | %9,9 | %33,1 |
| Adana | 954 | 92 | 106 | 82 | %9,6 | %29,4 |
| İstanbul | 494 | 66 | 80 | 84 | %13,4 | %46,6 |
| Bursa | 39 | 11 | 5 | 10 | %28,2 | %66,7 |
| Antalya | 32 | 5 | 5 | 4 | %15,6 | %43,8 |
| Şanlıurfa | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| İzmir | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kocaeli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 1454 | 161 | 162 | 186 | %11,1 | %35,0 |
| Kum · Normal | 1172 | 111 | 128 | 126 | %9,5 | %31,1 |
| Sentetik · Normal | 232 | 35 | 39 | 39 | %15,1 | %48,7 |
| Kum · Nemli | 100 | 13 | 12 | 10 | %13,0 | %35,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 96 | 10 | 10 | 12 | %10,4 | %33,3 |
| Çim · Yumuşak | 73 | 7 | 14 | 12 | %9,6 | %45,2 |
| Çim · Ağır | 62 | 7 | 8 | 9 | %11,3 | %38,7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 59 | 5 | 7 | 7 | %8,5 | %32,2 |
| Kum · Islak | 58 | 5 | 6 | 3 | %8,6 | %24,1 |
| Çim · Çok Ağır | 20 | 1 | 2 | 1 | %5,0* | %20,0* |
| Kum · Sulu | 18 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %27,8* |
| Çim · Biraz Ağır | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Sentetik · Nemli | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 891 | 94 | 104 | 128 | %10,5 | %36,6 |
| 1201–1600 m | 1695 | 170 | 199 | 198 | %10,0 | %33,5 |
| 1601–2000 m | 510 | 57 | 59 | 53 | %11,2 | %33,1 |
| 2001+ m | 263 | 37 | 29 | 31 | %14,1 | %36,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 2242 | 223 | 227 | 244 | %9,9 | %31,0 |
| İngiliz | 1117 | 135 | 164 | 166 | %12,1 | %41,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 1076 | 124 | 160 | 134 | %11,5 | %38,8 |
| Handikap | 821 | 81 | 77 | 96 | %9,9 | %30,9 |
| Maiden | 772 | 77 | 75 | 88 | %10,0 | %31,1 |
| G | 144 | 14 | 18 | 11 | %9,7 | %29,9 |
| KV-6 | 141 | 16 | 18 | 24 | %11,3 | %41,1 |
| Satış | 137 | 14 | 17 | 11 | %10,2 | %30,7 |
| KV-7 | 113 | 16 | 9 | 25 | %14,2 | %44,2 |
| KV-8 | 97 | 10 | 8 | 19 | %10,3 | %38,1 |
| KV-9 | 19 | 3 | 3 | 1 | %15,8* | %36,8* |
| Maiden/Satış | 15 | 1 | 3 | 0 | %6,7* | %26,7* |
| A | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| Kısa Vade Handikap | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| KV-18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Çetinbaş | 32 | 2 | 7 | 7 | %6,3 | %50,0 |
| V. Abiş | 14 | 7 | 4 | 0 | %50,0* | %78,6* |
| M. Çelik | 13 | 2 | 4 | 1 | %15,4* | %53,8* |
| H. Çizik | 11 | 1 | 3 | 5 | %9,1* | %81,8* |
| M. Akyavuz | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| İ. Yıldırım | 10 | 3 | 1 | 1 | %30,0* | %50,0* |
| N. Demir | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| G. Kocakaya | 10 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %60,0* |
| A. Kurşun | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| M. Keskin | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Katıcesur | 16 | 2 | 0 | 1 | %12,5* | %18,8* |
| Küçük Azat | 15 | 1 | 5 | 3 | %6,7* | %60,0* |
| Kuzguni Yeşil | 14 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %42,9* |
| Rastgeloğlum | 13 | 1 | 1 | 6 | %7,7* | %61,5* |
| Deli Umut | 13 | 5 | 0 | 2 | %38,5* | %53,8* |
| Ataeri | 10 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %40,0* |
| Küçükcever | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Mürekkep Yürek | 10 | 2 | 1 | 3 | %20,0* | %60,0* |
| Liderkatı | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Radagia | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Ataeri | F. Çetinbaş | 2/9 | 3,30 |
| 07.11.2026 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Katıcesur | H. Çizik | 3/7 | 8,40 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Fennan | İ. Yıldırım | 1/7 | 4,20 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Küçükcever | A. Kaçmaz | 13/15 | 36,55 |
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Küçük Azat | A. Kurşun | 4/7 | 4,10 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Mürekkep Yürek | E. Cankılıç | 5/13 | 17,35 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Kuzguni Yeşil | F. Çetinbaş | 3/11 | 3,65 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Alşubathan | M. Keskin | 5/11 | 14,70 |
| 05.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Liderkatı | E. Çankaya | 6/7 | 8,70 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Rastgeloğlum | F. Çetinbaş | 5/8 | 5,35 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Ateş Şekeri | M. Keskin | 5/8 | 16,50 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Urfa Beyi | M. Akyavuz | 1/8 | 3,60 |
| 31.10.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Kum | Bücürük Aktaş | İ. Akyavuz | 10/11 | 21,55 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Beşpınar | F. Sansar | 4/9 | 8,00 |
| 30.10.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Deli Umut | H. Karataş | 7/12 | 5,80 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Fermander | E. Atlamaz | 8/12 | 10,40 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Çim | Thrace Fever | E. Çankaya | 2/7 | 5,10 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Küçükcever | A. Kaçmaz | 5/18 | 19,00 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Küçük Azat | M. Bilgin | 3/7 | 1,40 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Seyran Hanım | S. Çelik | 5/15 | 2,50 |
Sık sorulanlar
Casım Katı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 228 koşuda 25 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Casım Katı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Casım Katı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 190 koşu, 21 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.