Jokey
Gökhan Kocakaya
Gökhan Kocakaya son 12 ayda 654 koşuya çıktı, 157 birincilik ve 353 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (419 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Kocakaya jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 618 | 143 | 93 | 94 | %23,1 | %53,4 | −%35,2 |
| Son 12 ay | 654 | 157 | 98 | 98 | %24,0 | %54,0 | −%33,0 |
| 2020'den bu yana | 6424 | 1514 | 1172 | 992 | %23,6 | %57,3 | −%29,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 01.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 618 | 143 | 93 | 94 | %23,1 | %53,4 |
| 2025 | 770 | 179 | 120 | 108 | %23,2 | %52,9 |
| 2024 | 866 | 222 | 166 | 128 | %25,6 | %59,6 |
| 2023 | 994 | 229 | 188 | 168 | %23,0 | %58,9 |
| 2022 | 1078 | 273 | 215 | 169 | %25,3 | %60,9 |
| 2021 | 1126 | 259 | 202 | 177 | %23,0 | %56,7 |
| 2020 | 972 | 209 | 188 | 148 | %21,5 | %56,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 419 | 103 | 64 | 62 | %24,6 | %54,7 |
| Ankara | 220 | 50 | 33 | 34 | %22,7 | %53,2 |
| Bursa | 12 | 3 | 1 | 1 | %25,0* | %41,7* |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Adana | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 269 | 70 | 36 | 42 | %26,0 | %55,0 |
| Sentetik · Normal | 200 | 52 | 37 | 29 | %26,0 | %59,0 |
| Kum · Normal | 79 | 13 | 12 | 11 | %16,5 | %45,6 |
| Çim · Yumuşak | 32 | 8 | 5 | 5 | %25,0 | %56,3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 20 | 2 | 2 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 19 | 6 | 1 | 4 | %31,6* | %57,9* |
| Çim · Çok Ağır | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Çim · Ağır | 9 | 3 | 1 | 0 | 3/9 | 4/9 |
| Kum · Islak | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 112 | 39 | 12 | 17 | %34,8 | %60,7 |
| 1201–1600 m | 335 | 74 | 55 | 52 | %22,1 | %54,0 |
| 1601–2000 m | 117 | 28 | 19 | 19 | %23,9 | %56,4 |
| 2001+ m | 90 | 16 | 12 | 10 | %17,8 | %42,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 413 | 108 | 62 | 54 | %26,2 | %54,2 |
| Arap | 241 | 49 | 36 | 44 | %20,3 | %53,5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 3729 | 879 | 672 | 579 | %23,6 | %57,1 |
| Ankara | 1944 | 433 | 350 | 293 | %22,3 | %55,3 |
| İzmir | 269 | 60 | 60 | 48 | %22,3 | %62,5 |
| Adana | 196 | 59 | 41 | 32 | %30,1 | %67,3 |
| Bursa | 186 | 55 | 33 | 26 | %29,6 | %61,3 |
| Kocaeli | 50 | 11 | 7 | 6 | %22,0 | %48,0 |
| Antalya | 50 | 17 | 9 | 8 | %34,0 | %68,0 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 2444 | 566 | 449 | 374 | %23,2 | %56,8 |
| Sentetik · Normal | 2035 | 517 | 370 | 325 | %25,4 | %59,6 |
| Kum · Normal | 1175 | 257 | 223 | 174 | %21,9 | %55,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 174 | 37 | 22 | 23 | %21,3 | %47,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 147 | 31 | 26 | 26 | %21,1 | %56,5 |
| Çim · Yumuşak | 131 | 35 | 19 | 19 | %26,7 | %55,7 |
| Kum · Nemli | 106 | 26 | 24 | 14 | %24,5 | %60,4 |
| Kum · Islak | 73 | 13 | 13 | 14 | %17,8 | %54,8 |
| Çim · Ağır | 56 | 12 | 13 | 7 | %21,4 | %57,1 |
| Çim · Çok Ağır | 38 | 8 | 3 | 9 | %21,1 | %52,6 |
| Kum · Sulu | 30 | 8 | 7 | 5 | %26,7 | %66,7 |
| Çim · Biraz Ağır | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| Sentetik · Islak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 958 | 219 | 170 | 152 | %22,9 | %56,5 |
| 1201–1600 m | 3355 | 787 | 586 | 530 | %23,5 | %56,7 |
| 1601–2000 m | 1200 | 298 | 242 | 166 | %24,8 | %58,8 |
| 2001+ m | 911 | 210 | 174 | 144 | %23,1 | %58,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 4004 | 948 | 743 | 630 | %23,7 | %58,0 |
| Arap | 2420 | 566 | 429 | 362 | %23,4 | %56,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Uslu | 44 | 10 | 6 | 7 | %22,7 | %52,3 |
| H. Sunkar | 28 | 9 | 8 | 4 | %32,1* | %75,0* |
| M. Dolak | 23 | 4 | 2 | 6 | %17,4* | %52,2* |
| A. Tepebaşı | 22 | 5 | 3 | 3 | %22,7* | %50,0* |
| C. Turan | 19 | 7 | 4 | 2 | %36,8* | %68,4* |
| C. Akgül | 19 | 9 | 1 | 0 | %47,4* | %52,6* |
| H. Tekinalp | 19 | 7 | 2 | 1 | %36,8* | %52,6* |
| K. Yılmaz | 17 | 6 | 3 | 3 | %35,3* | %70,6* |
| Y. Şimşek | 14 | 5 | 2 | 2 | %35,7* | %64,3* |
| İ. Bekiroğulları | 14 | 3 | 2 | 2 | %21,4* | %50,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Volitivo | 7 | 3 | 2 | 0 | 3/7 | 5/7 |
| Belleza | 7 | 5 | 1 | 0 | 5/7 | 6/7 |
| Süper Sonik | 6 | 1 | 1 | 3 | 1/6 | 5/6 |
| Baydarbey | 6 | 0 | 0 | 3 | 0/6 | 3/6 |
| Whisper Of Victory | 6 | 2 | 2 | 2 | 2/6 | 6/6 |
| Goldrakhan | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Jaehaera | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Haroldcooper | 5 | 4 | 0 | 0 | 4/5 | 4/5 |
| Modern Warrior | 5 | 4 | 0 | 0 | 4/5 | 4/5 |
| Traidora | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1500 Sentetik | Touch Of Glory | A. Yazıcı | 3/7 | 3,50 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Süper Sonik | R. Kaya | 6/9 | 4,00 |
| 01.11.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Bolu Raz | C. Turan | 8/14 | 4,90 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Zimbatron | Ö. Yiğit | 4/7 | 3,80 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Aytor | C. Filiksaç | 1/10 | 1,20 |
| 31.10.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Kum | Korgün | A. Tepebaşı | 2/11 | 5,20 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Baydarbey | M. Dolak | 3/13 | 37,85 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Rabovo | M. Kaya | 3/11 | 9,00 |
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Makul | Y. Şimşek | 6/8 | 3,15 |
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1200 Sentetik | Havasupai | H. Sunkar | 6/7 | 4,40 |
| 30.10.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Atillabey | H. Yüzbaşı | 9/12 | 4,20 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1500 Sentetik | Volitivo | B. Kaçmaz | 10/10 | 1,75 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Stormer | Y. Demirkıran | 8/13 | 20,60 |
| 29.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1300 Çim | Super Aura | Y. Şimşek | 3/7 | 1,35 |
| 29.10.2026 | Ankara | G 2 | 1600 Çim | Voıce Of Khan | C. Akgül | 2/8 | 8,25 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Corona Borealis | Y. Şimşek | 1/7 | 2,20 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Amentes | S. Bektaş | 3/7 | 2,75 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2800 Sentetik | Look News | Ö. Güneli | 3/6 | 5,40 |
| 28.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | Kralkarınca | H. Yüzbaşı | 1/9 | 1,55 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Dark Of The Side | B. Kaçmaz | 6/8 | 7,70 |
Sık sorulanlar
Gökhan Kocakaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 618 koşuda 143 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Kocakaya bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 01.11.2026, İstanbul.
Gökhan Kocakaya en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 419 koşu, 103 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.