Apranti (AP)AP nedir?
Çetin Canpolat
Çetin Canpolat son 12 ayda 294 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 34 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (124 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Canpolat jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 272 | 8 | 10 | 14 | %2,9 | %11,8 | −%42,3 |
| Son 12 ay | 294 | 9 | 11 | 14 | %3,1 | %11,6 | −%44,9 |
| 2020'den bu yana | 875 | 33 | 49 | 39 | %3,8 | %13,8 | −%62,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 272 | 8 | 10 | 14 | %2,9 | %11,8 |
| 2025 | 130 | 5 | 7 | 4 | %3,8 | %12,3 |
| 2024 | 114 | 7 | 8 | 3 | %6,1 | %15,8 |
| 2023 | 96 | 3 | 8 | 4 | %3,1 | %15,6 |
| 2022 | 139 | 4 | 10 | 6 | %2,9 | %14,4 |
| 2021 | 117 | 6 | 6 | 7 | %5,1 | %16,2 |
| 2020 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 124 | 2 | 2 | 2 | %1,6 | %4,8 |
| Şanlıurfa | 109 | 2 | 6 | 7 | %1,8 | %13,8 |
| Diyarbakır | 57 | 5 | 3 | 5 | %8,8 | %22,8 |
| Adana | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 245 | 9 | 9 | 8 | %3,7 | %10,6 |
| Kum · Islak | 20 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Kum · Sulu | 16 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %31,3* |
| Kum · Nemli | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 100 | 1 | 2 | 2 | %1,0 | %5,0 |
| 1201–1600 m | 69 | 1 | 2 | 3 | %1,4 | %8,7 |
| 1601–2000 m | 121 | 7 | 7 | 7 | %5,8 | %17,4 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 159 | 4 | 5 | 7 | %2,5 | %10,1 |
| İngiliz | 135 | 5 | 6 | 7 | %3,7 | %13,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 208 | 6 | 7 | 6 | %2,9 | %9,1 |
| Şanlıurfa | 177 | 4 | 12 | 9 | %2,3 | %14,1 |
| Bursa | 171 | 5 | 5 | 6 | %2,9 | %9,4 |
| Antalya | 94 | 2 | 6 | 5 | %2,1 | %13,8 |
| Diyarbakır | 82 | 8 | 5 | 5 | %9,8 | %22,0 |
| İstanbul | 40 | 2 | 3 | 0 | %5,0 | %12,5 |
| Kocaeli | 39 | 2 | 5 | 5 | %5,1 | %30,8 |
| İzmir | 38 | 1 | 3 | 3 | %2,6 | %18,4 |
| Adana | 14 | 2 | 1 | 0 | %14,3* | %21,4* |
| Ankara | 12 | 1 | 2 | 0 | %8,3* | %25,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 604 | 25 | 33 | 30 | %4,1 | %14,6 |
| Çim · Normal | 86 | 1 | 3 | 2 | %1,2 | %7,0 |
| Sentetik · Normal | 65 | 3 | 7 | 0 | %4,6 | %15,4 |
| Kum · Islak | 42 | 2 | 2 | 1 | %4,8 | %11,9 |
| Kum · Nemli | 37 | 2 | 3 | 2 | %5,4 | %18,9 |
| Kum · Sulu | 21 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %23,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 209 | 4 | 9 | 8 | %1,9 | %10,0 |
| 1201–1600 m | 305 | 10 | 18 | 13 | %3,3 | %13,4 |
| 1601–2000 m | 311 | 16 | 20 | 15 | %5,1 | %16,4 |
| 2001+ m | 50 | 3 | 2 | 3 | %6,0 | %16,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 532 | 21 | 31 | 27 | %3,9 | %14,8 |
| İngiliz | 343 | 12 | 18 | 12 | %3,5 | %12,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Demirkapu | 36 | 1 | 1 | 3 | %2,8 | %13,9 |
| İ. Atmaca | 30 | 1 | 2 | 1 | %3,3 | %13,3 |
| M. Kaya | 24 | 1 | 2 | 0 | %4,2* | %12,5* |
| S. Karakeçili | 23 | 1 | 1 | 5 | %4,3* | %30,4* |
| E. Açmaz | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
| A. Akbaba | 16 | 1 | 0 | 0 | %6,3* | %6,3* |
| M. Buluç | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| H. Tekinalp | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| R. Barman | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| T. Çizik | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Luxuary | 7 | 1 | 1 | 3 | 1/7 | 5/7 |
| Uçan Ilgın | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Ahmet Ağa | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| King Ancestor | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Voice Of Reason | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Hisarlı Kız | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Ranıl Oğlu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gelinim Sinem | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Sürgünbatur | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Yalan Dünya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Mesutbeyi | E. Açmaz | 8/10 | 18,90 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | Thon Khitchiba | Y. Baysal | 4/9 | 5,80 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Luxuary | S. Karakeçili | 3/11 | 3,45 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Bilginurkızı | C. Subay | 5/12 | 29,45 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Freydis | Y. Uçar | 12/14 | 21,30 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | King Boreas | M. Kaya | 2/9 | 6,85 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Beyza Su | M. Doğan | 7/12 | 20,20 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Ulan Şadiye | E. Açmaz | 8/8 | 42,75 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Kara Maho | M. Kaya | 9/9 | 6,95 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Luxuary | S. Karakeçili | 3/10 | 5,20 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Zalımın Oğlu | R. Barman | 12/12 | 70,35 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 2 | 1200 Kum | Kalptensin | R. Barman | 9/10 | 50,40 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1600 Kum | The Snake Pit | R. Becene | 3/12 | 8,80 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Çelik Semend | İ. Atmaca | 11/14 | 17,20 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Vooyasub | İ. Atmaca | 8/11 | 33,60 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Seasmoke | A. Akbaba | 9/16 | 18,40 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Cihanın Kızı | H. Tekinalp | 10/13 | 32,10 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1700 Kum | Taykutbey | E. Açmaz | 4/7 | 2,70 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Attack Girl | E. Açmaz | 6/12 | 2,90 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Kınık Beyi | H. Tekinalp | 14/14 | 48,85 |
Sık sorulanlar
Çetin Canpolat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 272 koşuda 8 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Canpolat bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Çetin Canpolat en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 124 koşu, 2 birincilik.
Çetin Canpolat apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.