Jokey
Mehmet Keskin
Mehmet Keskin son 12 ayda 291 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 53 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (177 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Keskin jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 234 | 11 | 23 | 11 | %4,7 | %19,2 | −%36,1 |
| Son 12 ay | 291 | 13 | 26 | 14 | %4,5 | %18,2 | −%45,2 |
| 2020'den bu yana | 2543 | 137 | 165 | 184 | %5,4 | %19,1 | −%46,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 234 | 11 | 23 | 11 | %4,7 | %19,2 |
| 2025 | 405 | 18 | 20 | 26 | %4,4 | %15,8 |
| 2024 | 386 | 24 | 27 | 27 | %6,2 | %20,2 |
| 2023 | 427 | 29 | 32 | 37 | %6,8 | %23,0 |
| 2022 | 397 | 31 | 26 | 36 | %7,8 | %23,4 |
| 2021 | 351 | 13 | 12 | 26 | %3,7 | %14,5 |
| 2020 | 343 | 11 | 25 | 21 | %3,2 | %16,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 177 | 10 | 18 | 7 | %5,6 | %19,8 |
| Antalya | 73 | 1 | 5 | 5 | %1,4 | %15,1 |
| Adana | 36 | 2 | 3 | 2 | %5,6 | %19,4 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 100 | 5 | 9 | 0 | %5,0 | %14,0 |
| Kum · Normal | 92 | 5 | 12 | 10 | %5,4 | %29,3 |
| Sentetik · Normal | 52 | 2 | 4 | 1 | %3,8 | %13,5 |
| Kum · Islak | 15 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %13,3* |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %9,5 |
| 1201–1600 m | 140 | 5 | 7 | 9 | %3,6 | %15,0 |
| 1601–2000 m | 62 | 4 | 8 | 3 | %6,5 | %24,2 |
| 2001+ m | 47 | 4 | 9 | 0 | %8,5 | %27,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 164 | 9 | 17 | 7 | %5,5 | %20,1 |
| Arap | 127 | 4 | 9 | 7 | %3,1 | %15,7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 1392 | 76 | 100 | 100 | %5,5 | %19,8 |
| Adana | 894 | 46 | 50 | 58 | %5,1 | %17,2 |
| Antalya | 215 | 10 | 13 | 22 | %4,7 | %20,9 |
| İstanbul | 30 | 4 | 2 | 3 | %13,3 | %30,0 |
| Kocaeli | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1076 | 41 | 79 | 91 | %3,8 | %19,6 |
| Çim · Normal | 953 | 70 | 61 | 53 | %7,3 | %19,3 |
| Sentetik · Normal | 143 | 10 | 10 | 11 | %7,0 | %21,7 |
| Kum · Nemli | 81 | 3 | 2 | 4 | %3,7 | %11,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 69 | 3 | 3 | 5 | %4,3 | %15,9 |
| Kum · Islak | 55 | 1 | 2 | 6 | %1,8 | %16,4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 53 | 4 | 3 | 7 | %7,5 | %26,4 |
| Çim · Yumuşak | 39 | 1 | 2 | 2 | %2,6 | %12,8 |
| Çim · Ağır | 38 | 1 | 1 | 2 | %2,6 | %10,5 |
| Kum · Sulu | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Sentetik · Nemli | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 392 | 22 | 26 | 27 | %5,6 | %19,1 |
| 1201–1600 m | 1254 | 65 | 61 | 77 | %5,2 | %16,2 |
| 1601–2000 m | 605 | 30 | 53 | 49 | %5,0 | %21,8 |
| 2001+ m | 292 | 20 | 25 | 31 | %6,8 | %26,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1276 | 51 | 70 | 85 | %4,0 | %16,1 |
| İngiliz | 1267 | 86 | 95 | 99 | %6,8 | %22,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Tan | 27 | 1 | 5 | 2 | %3,7* | %29,6* |
| H. Yıldırım | 20 | 3 | 2 | 0 | %15,0* | %25,0* |
| K. Korkmaz | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| C. Katı | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| M. Demirol | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| A. İpek | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| İ. Köroğlu | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| C. Seriner | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Y. Çağlar | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| H. Güney | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Habbe | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| Sımaze | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Dinamit Kız | 5 | 2 | 2 | 0 | 2/5 | 4/5 |
| Leader Tulıp | 5 | 2 | 3 | 0 | 2/5 | 5/5 |
| Özkehribar | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Gecenin Ateşi | 5 | 2 | 2 | 0 | 2/5 | 4/5 |
| Taşpınar | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Finale Duty | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Bodexceptional | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| King Of Munzur | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | Dinamit Kız | Y. Çağlar | 1/7 | 3,00 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Buzlubadem | H. Güney | 4/9 | 10,80 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Leader Tulıp | C. Seriner | 2/10 | 9,75 |
| 07.11.2026 | Ankara | Satış 3 | 2000 Kum | Ice Drops | Ö. Tan | 3/5 | 7,20 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Özkehribar | A. Karatoprak | 5/7 | 10,60 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Alşubathan | C. Katı | 5/11 | 14,70 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Kum | Nejdet Başkan | Y. Polat | 3/6 | 10,65 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2100 Kum | Ağa Halil | T. Süslü | 6/7 | 13,25 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1900 Sentetik | Dinamit Kız | Y. Çağlar | 8/9 | 10,20 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Ateş Şekeri | C. Katı | 5/8 | 16,50 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 2200 Kum | Çevik Vakti | M. Demirol | 5/5 | 10,80 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 2000 Kum | Astra Lumina | A. Baş | 8/11 | 24,70 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Buzlubadem | H. Güney | 3/9 | 24,40 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Leader Tulıp | C. Seriner | 1/13 | 7,00 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Kızım Fatma | O. Bulut | 9/11 | 35,65 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Adalınebowman | T. Kara | 7/10 | 28,45 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Flipendo | Ö. Tan | 10/10 | 29,90 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1900 Çim | Habbe | Ö. Tan | 5/13 | 7,90 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Talihli Kız | M. Kılınç | 8/12 | 26,85 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2100 Kum | Ice Drops | Ö. Tan | 2/7 | 15,05 |
Sık sorulanlar
Mehmet Keskin bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 234 koşuda 11 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Keskin bugün hangi atlara biniyor?
Adana 3. koşu 18:30, DİNAMİT KIZ.
Mehmet Keskin en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 177 koşu, 10 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.