Jokey
Ahmet Hasan Bayar
Ahmet Hasan Bayar son 12 ayda 651 koşuya çıktı, 50 birincilik ve 189 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (297 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Hasan Bayar jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 565 | 47 | 60 | 63 | %8,3 | %30,1 | −%16,2 |
| Son 12 ay | 651 | 50 | 69 | 70 | %7,7 | %29,0 | −%14,7 |
| 2020'den bu yana | 2378 | 198 | 228 | 250 | %8,3 | %28,4 | −%16,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 565 | 47 | 60 | 63 | %8,3 | %30,1 |
| 2025 | 681 | 62 | 70 | 77 | %9,1 | %30,7 |
| 2024 | 410 | 32 | 41 | 44 | %7,8 | %28,5 |
| 2023 | 433 | 38 | 39 | 49 | %8,8 | %29,1 |
| 2022 | 285 | 18 | 18 | 17 | %6,3 | %18,6 |
| 2020 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 297 | 24 | 34 | 28 | %8,1 | %29,0 |
| Elazığ | 224 | 12 | 18 | 29 | %5,4 | %26,3 |
| Diyarbakır | 123 | 14 | 16 | 12 | %11,4 | %34,1 |
| Adana | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 553 | 44 | 63 | 56 | %8,0 | %29,5 |
| Kum · Nemli | 36 | 2 | 3 | 5 | %5,6 | %27,8 |
| Kum · Islak | 32 | 0 | 0 | 7 | %0,0 | %21,9 |
| Kum · Sulu | 27 | 4 | 2 | 2 | %14,8* | %29,6* |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 233 | 17 | 23 | 25 | %7,3 | %27,9 |
| 1201–1600 m | 189 | 18 | 20 | 24 | %9,5 | %32,8 |
| 1601–2000 m | 217 | 14 | 23 | 20 | %6,5 | %26,3 |
| 2001+ m | 12 | 1 | 3 | 1 | %8,3* | %41,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 333 | 23 | 31 | 34 | %6,9 | %26,4 |
| Arap | 318 | 27 | 38 | 36 | %8,5 | %31,8 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 979 | 61 | 87 | 93 | %6,2 | %24,6 |
| Elazığ | 694 | 64 | 64 | 80 | %9,2 | %30,0 |
| Diyarbakır | 649 | 70 | 72 | 74 | %10,8 | %33,3 |
| Adana | 54 | 3 | 5 | 3 | %5,6 | %20,4 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2141 | 188 | 211 | 227 | %8,8 | %29,2 |
| Kum · Nemli | 121 | 4 | 9 | 11 | %3,3 | %19,8 |
| Kum · Islak | 44 | 0 | 1 | 8 | %0,0 | %20,5 |
| Kum · Sulu | 42 | 5 | 3 | 4 | %11,9 | %28,6 |
| Çim · Normal | 21 | 1 | 2 | 0 | %4,8* | %14,3* |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 874 | 66 | 84 | 89 | %7,6 | %27,3 |
| 1201–1600 m | 566 | 47 | 54 | 71 | %8,3 | %30,4 |
| 1601–2000 m | 902 | 82 | 84 | 88 | %9,1 | %28,2 |
| 2001+ m | 36 | 3 | 6 | 2 | %8,3 | %30,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1244 | 111 | 114 | 132 | %8,9 | %28,7 |
| İngiliz | 1134 | 87 | 114 | 118 | %7,7 | %28,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Karakeçili | 69 | 8 | 5 | 8 | %11,6 | %30,4 |
| M. Subay | 43 | 7 | 6 | 3 | %16,3 | %37,2 |
| T. Çizik | 41 | 3 | 7 | 8 | %7,3 | %43,9 |
| M. Kaya | 37 | 5 | 3 | 2 | %13,5 | %27,0 |
| B. Demirkapu | 30 | 2 | 1 | 5 | %6,7 | %26,7 |
| H. Tekinalp | 29 | 3 | 1 | 2 | %10,3* | %20,7* |
| E. Açmaz | 27 | 2 | 4 | 6 | %7,4* | %44,4* |
| B. Fahrioğlu | 24 | 2 | 2 | 4 | %8,3* | %33,3* |
| İ. Atmaca | 22 | 2 | 2 | 1 | %9,1* | %22,7* |
| E. Yardımcı | 18 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %33,3* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Esra Kız | 13 | 1 | 5 | 1 | %7,7* | %53,8* |
| Demir Atlas | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| Heyli Veyli | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Sederi Güzeli | 8 | 1 | 2 | 2 | 1/8 | 5/8 |
| Umudum Deniz | 8 | 3 | 2 | 3 | 3/8 | 8/8 |
| Çelik Şahin | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
| Anadolu Gücü | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Kızıl Doru | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Baş Alp | 8 | 0 | 1 | 4 | 0/8 | 5/8 |
| Altuncan | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Afrika Sultanı | H. Tekinalp | 3/10 | 14,05 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1200 Kum | Karaşimşek | E. Açmaz | 6/8 | 15,20 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | El Verdugo | İ. Atmaca | 9/9 | 12,95 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Love Is Love | B. Demirkapu | 8/8 | 21,65 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | Queen Of Vıctory | V. Çizik | 5/12 | 3,05 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Pancho | M. Kaya | 7/11 | 1,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Çermikşah | K. Taşdemir | 5/14 | 14,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Sederi Güzeli | M. Subay | 7/9 | 17,05 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | İdilyıldız | H. Tekinalp | –/11 | 32,35 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Toprak Çiçeği | R. Becene | 4/11 | 23,30 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Berhan Beyli | M. Subay | 7/11 | 14,45 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Vartuhim | S. Karakeçili | 12/15 | 28,30 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Küçük Yunus | F. Akıl | 13/14 | 30,40 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Seyran Abla | M. Subay | 7/12 | 10,75 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Sun Of Fırat | R. Arslan | 15/15 | 32,15 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Altuncan | F. Akıl | 3/14 | 10,50 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Egalite | E. Ural | 8/10 | 10,80 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Nergis Sultan | B. Demirkapu | 9/12 | 8,45 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Sword Of Gold | M. Buluç | 4/10 | 9,75 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Attack Girl | E. Açmaz | 3/8 | 15,70 |
Sık sorulanlar
Ahmet Hasan Bayar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 565 koşuda 47 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Hasan Bayar bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Ahmet Hasan Bayar en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 297 koşu, 24 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.