Apranti (AP)AP nedir?
Muhammet Özdemir
Muhammet Özdemir son 12 ayda 25 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (22 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammet Özdemir jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 2 | 0 | 1 | %8,0* | %12,0* | – |
| Son 12 ay | 25 | 2 | 0 | 1 | %8,0* | %12,0* | – |
| 2020'den bu yana | 1169 | 91 | 98 | 112 | %7,8 | %25,7 | −%40,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 2 | 0 | 1 | %8,0* | %12,0* |
| 2025 | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| 2024 | 93 | 7 | 5 | 8 | %7,5 | %21,5 |
| 2023 | 273 | 18 | 17 | 26 | %6,6 | %22,3 |
| 2022 | 405 | 42 | 38 | 48 | %10,4 | %31,6 |
| 2021 | 268 | 16 | 32 | 23 | %6,0 | %26,5 |
| 2020 | 95 | 4 | 6 | 6 | %4,2 | %16,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 22 | 2 | 0 | 1 | %9,1* | %13,6* |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Sentetik · Normal | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1201–1600 m | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 2001+ m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 16 | 2 | 0 | 0 | %12,5* | %12,5* |
| Arap | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 799 | 57 | 68 | 73 | %7,1 | %24,8 |
| Ankara | 255 | 25 | 19 | 25 | %9,8 | %27,1 |
| İzmir | 39 | 2 | 2 | 4 | %5,1 | %20,5 |
| Kocaeli | 38 | 6 | 5 | 5 | %15,8 | %42,1 |
| İstanbul | 28 | 1 | 3 | 2 | %3,6* | %21,4* |
| Bursa | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Şanlıurfa | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Elazığ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 629 | 48 | 55 | 61 | %7,6 | %26,1 |
| Çim · Normal | 321 | 21 | 26 | 30 | %6,5 | %24,0 |
| Kum · Nemli | 67 | 9 | 8 | 5 | %13,4 | %32,8 |
| Kum · Islak | 34 | 1 | 1 | 6 | %2,9 | %23,5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 26 | 1 | 1 | 1 | %3,8* | %11,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 25 | 3 | 3 | 1 | %12,0* | %28,0* |
| Sentetik · Normal | 22 | 3 | 1 | 2 | %13,6* | %27,3* |
| Kum · Sulu | 20 | 4 | 1 | 3 | %20,0* | %40,0* |
| Çim · Yumuşak | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| Çim · Ağır | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 155 | 5 | 8 | 15 | %3,2 | %18,1 |
| 1201–1600 m | 549 | 37 | 41 | 54 | %6,7 | %24,0 |
| 1601–2000 m | 337 | 35 | 34 | 30 | %10,4 | %29,4 |
| 2001+ m | 128 | 14 | 15 | 13 | %10,9 | %32,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 610 | 52 | 49 | 64 | %8,5 | %27,0 |
| Arap | 559 | 39 | 49 | 48 | %7,0 | %24,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Tekin | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| K. Taşdemir | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| E. Acer | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| R. Atlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Karataş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Tan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Özyiğit | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Mucur | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Pekin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Daş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ottantotto | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Yılkar | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Princess Deniz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Asya Kız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Gecenin Ateşi | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Iron Valor | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sır At | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bittersweet | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Babadeniz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sonyel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | Princess Deniz | R. Atlı | 7/7 | 17,05 |
| 08.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Asya Kız | E. Karataş | 9/9 | 56,50 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Gecenin Ateşi | Ö. Tan | 10/10 | 7,40 |
| 03.11.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Ottantotto | V. Tekin | 8/8 | 7,70 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Yılkar | K. Taşdemir | 3/11 | 8,50 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Iron Valor | M. Özyiğit | 14/16 | 182,70 |
| 01.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1800 Kum | Sır At | K. Mucur | 7/7 | 7,90 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Bittersweet | M. Pekin | 8/18 | 34,50 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Babadeniz | M. Daş | 11/12 | 8,35 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1900 Sentetik | Sonyel | B. İlvan | 8/13 | 17,90 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Pacific Grove | M. Buluç | 5/17 | 10,85 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Kapıkuleli | V. Tekin | 10/15 | 19,75 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Best Alya | Y. Baysal | 7/8 | 16,10 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Pakelif | R. Konuk | 10/13 | 24,40 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Yılkar | K. Taşdemir | 5/14 | 25,40 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Ally Sue | S. Süslü | 8/11 | 36,20 |
| 22.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Fire Of Ares | E. Acer | 10/10 | 45,70 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | White Trace Pupets | E. Acer | 9/9 | 64,05 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Sorkan Aslanı | A. Güllü | 10/10 | 16,85 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Mon Bijou | M. Alaçam | 1/8 | 11,30 |
Sık sorulanlar
Muhammet Özdemir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 25 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammet Özdemir bugün hangi atlara biniyor?
Adana 2. koşu 17:45, ASYA KIZ; Adana 3. koşu 18:30, PRINCESS DENİZ; Adana 9. koşu 21:30, SULTANA.
Muhammet Özdemir en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 22 koşu, 2 birincilik.
Muhammet Özdemir apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.