Jokey
Remzi Doğan
Remzi Doğan son 12 ayda 232 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 38 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (114 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Remzi Doğan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 232 | 13 | 13 | 12 | %5,6 | %16,4 | −%53,6 |
| Son 12 ay | 232 | 13 | 13 | 12 | %5,6 | %16,4 | −%53,6 |
| 2020'den bu yana | 783 | 52 | 50 | 46 | %6,6 | %18,9 | −%34,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 232 | 13 | 13 | 12 | %5,6 | %16,4 |
| 2024 | 91 | 5 | 3 | 5 | %5,5 | %14,3 |
| 2022 | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2021 | 206 | 9 | 23 | 6 | %4,4 | %18,4 |
| 2020 | 237 | 25 | 11 | 23 | %10,5 | %24,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 114 | 5 | 2 | 7 | %4,4 | %12,3 |
| Diyarbakır | 67 | 8 | 6 | 2 | %11,9 | %23,9 |
| Şanlıurfa | 43 | 0 | 4 | 3 | %0,0 | %16,3 |
| Adana | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 215 | 13 | 12 | 11 | %6,0 | %16,7 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 98 | 7 | 4 | 5 | %7,1 | %16,3 |
| 1201–1600 m | 44 | 1 | 3 | 2 | %2,3 | %13,6 |
| 1601–2000 m | 89 | 5 | 6 | 5 | %5,6 | %18,0 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 124 | 6 | 7 | 5 | %4,8 | %14,5 |
| İngiliz | 108 | 7 | 6 | 7 | %6,5 | %18,5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 405 | 20 | 25 | 26 | %4,9 | %17,5 |
| Elazığ | 191 | 13 | 8 | 11 | %6,8 | %16,8 |
| Diyarbakır | 176 | 19 | 16 | 9 | %10,8 | %25,0 |
| Adana | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 719 | 49 | 46 | 42 | %6,8 | %19,1 |
| Kum · Nemli | 37 | 3 | 3 | 2 | %8,1 | %21,6 |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Kum · Sulu | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 290 | 21 | 16 | 13 | %7,2 | %17,2 |
| 1201–1600 m | 173 | 9 | 10 | 14 | %5,2 | %19,1 |
| 1601–2000 m | 311 | 22 | 24 | 19 | %7,1 | %20,9 |
| 2001+ m | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 415 | 29 | 29 | 21 | %7,0 | %19,0 |
| İngiliz | 368 | 23 | 21 | 25 | %6,3 | %18,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Açmaz | 18 | 5 | 1 | 1 | %27,8* | %38,9* |
| E. Altın | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| S. Karakeçili | 14 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %14,3* |
| B. Demirkapu | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| M. Kaya | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| İ. Atmaca | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| H. Tekinalp | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| Z. Akdemir | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Y. Baysal | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| M. Buluç | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Seek And Destroy | 7 | 4 | 0 | 1 | 4/7 | 5/7 |
| That Beats All | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| First Breath | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Candıa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Zor Odin | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Melihtay | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Towson | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maverick Shadow | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Bıçkın Kral | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çiğdemgelin | 3 | 0 | 3 | 0 | 0/3 | 3/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1200 Kum | Umudum Deniz | A. Akıl | 5/8 | 12,40 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | Lord Of The Black | Z. Akdemir | 11/12 | 51,30 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Desesperados | M. Kaya | 11/11 | 1,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Zor Odin | R. Barman | 2/14 | 13,80 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Karlıova Beyi | A. Işık | 6/11 | 25,35 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Melihtay | S. Bakır | 8/11 | 8,65 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Doğan Hanım | F. Bakay | 5/15 | 28,35 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Mühür Taşı | V. Çizik | 11/14 | 35,50 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Balhanku | M. Doğan | 6/15 | 23,45 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Towson | E. Kaplan | 6/14 | 10,40 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Miraçhat | S. Karakeçili | 2/15 | 18,25 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1900 Sentetik | First Breath | Y. Tuncay | 9/9 | 29,55 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Eda Hatun | F. Bakay | 11/12 | 17,85 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Maverick Shadow | M. Doğan | 2/10 | 11,85 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Günçiçek | B. Demirkapu | 4/8 | 10,70 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Kraldoğan | E. Kaplan | 1/9 | 6,60 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Kinowa Girl | F. Bakay | 9/10 | 21,40 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Çukurova Pehlivanı | B. Cengiz | 4/12 | 16,45 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 2 | 1200 Kum | Emoşun Kızı | B. Fahrioğlu | 6/10 | 14,05 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Jer | S. Karakeçili | 7/8 | 8,10 |
Sık sorulanlar
Remzi Doğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 232 koşuda 13 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Remzi Doğan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Remzi Doğan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 114 koşu, 5 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.