Jokey
Mehmet Nuri Sunkar
Mehmet Nuri Sunkar son 12 ayda 292 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 55 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (142 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Nuri Sunkar jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 271 | 17 | 14 | 22 | %6,3 | %19,6 | −%35,3 |
| Son 12 ay | 292 | 17 | 16 | 22 | %5,8 | %18,8 | −%40,0 |
| 2020'den bu yana | 2311 | 178 | 230 | 225 | %7,7 | %27,4 | −%45,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 271 | 17 | 14 | 22 | %6,3 | %19,6 |
| 2025 | 330 | 25 | 29 | 28 | %7,6 | %24,8 |
| 2024 | 546 | 39 | 74 | 59 | %7,1 | %31,5 |
| 2023 | 538 | 45 | 57 | 66 | %8,4 | %31,2 |
| 2022 | 503 | 45 | 52 | 42 | %8,9 | %27,6 |
| 2021 | 99 | 6 | 3 | 8 | %6,1 | %17,2 |
| 2020 | 24 | 1 | 1 | 0 | %4,2* | %8,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 142 | 10 | 9 | 12 | %7,0 | %21,8 |
| Ankara | 123 | 5 | 6 | 7 | %4,1 | %14,6 |
| İstanbul | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Kocaeli | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Elazığ | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 124 | 8 | 5 | 11 | %6,5 | %19,4 |
| Çim · Normal | 77 | 4 | 5 | 7 | %5,2 | %20,8 |
| Kum · Sulu | 27 | 3 | 2 | 0 | %11,1* | %18,5* |
| Sentetik · Normal | 19 | 1 | 0 | 1 | %5,3* | %10,5* |
| Kum · Islak | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 84 | 4 | 7 | 7 | %4,8 | %21,4 |
| 1201–1600 m | 148 | 11 | 3 | 10 | %7,4 | %16,2 |
| 1601–2000 m | 49 | 1 | 5 | 5 | %2,0 | %22,4 |
| 2001+ m | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 200 | 14 | 10 | 14 | %7,0 | %19,0 |
| İngiliz | 92 | 3 | 6 | 8 | %3,3 | %18,5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 1185 | 103 | 128 | 121 | %8,7 | %29,7 |
| Ankara | 882 | 53 | 80 | 85 | %6,0 | %24,7 |
| İstanbul | 100 | 8 | 8 | 7 | %8,0 | %23,0 |
| Şanlıurfa | 42 | 2 | 2 | 2 | %4,8 | %14,3 |
| Kocaeli | 36 | 4 | 5 | 2 | %11,1 | %30,6 |
| Antalya | 25 | 2 | 6 | 2 | %8,0* | %40,0* |
| Bursa | 20 | 4 | 0 | 5 | %20,0* | %45,0* |
| Elazığ | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| Diyarbakır | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1095 | 93 | 114 | 106 | %8,5 | %28,6 |
| Çim · Normal | 771 | 50 | 73 | 84 | %6,5 | %26,8 |
| Kum · Nemli | 88 | 9 | 10 | 3 | %10,2 | %25,0 |
| Sentetik · Normal | 76 | 6 | 6 | 3 | %7,9 | %19,7 |
| Kum · Islak | 69 | 5 | 8 | 9 | %7,2 | %31,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 58 | 2 | 7 | 5 | %3,4 | %24,1 |
| Kum · Sulu | 42 | 5 | 3 | 1 | %11,9 | %21,4 |
| Çim · Yumuşak | 41 | 2 | 4 | 4 | %4,9 | %24,4 |
| Çim · Ağır | 35 | 0 | 0 | 6 | %0,0 | %17,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 33 | 6 | 5 | 3 | %18,2 | %42,4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 495 | 31 | 41 | 47 | %6,3 | %24,0 |
| 1201–1600 m | 1142 | 89 | 96 | 109 | %7,8 | %25,7 |
| 1601–2000 m | 495 | 46 | 63 | 46 | %9,3 | %31,3 |
| 2001+ m | 179 | 12 | 30 | 23 | %6,7 | %36,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1434 | 120 | 138 | 139 | %8,4 | %27,7 |
| İngiliz | 877 | 58 | 92 | 86 | %6,6 | %26,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Çeçan | 54 | 2 | 3 | 4 | %3,7 | %16,7 |
| A. Güven | 23 | 3 | 1 | 2 | %13,0* | %26,1* |
| C. Demir | 14 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %35,7* |
| M. Arslan | 13 | 2 | 2 | 0 | %15,4* | %30,8* |
| Y. Tekinalp | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| M. Demirol | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| S. Süslü | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| H. Çalı | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| M. Kılınç | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Ü. Arslan | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferat | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| Teyar | 11 | 2 | 0 | 0 | %18,2* | %18,2* |
| Çöl Kasırgası | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Ankara Güzeli | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Asaf Baba | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Motor | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Dineda | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Hükümsüren | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Karacabey Şahı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Küçük Şovalye | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Küçük Şovalye | İ. Çeçan | 3/9 | 28,90 |
| 07.11.2026 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Motor | M. Kılınç | 2/7 | 8,20 |
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Çim | Çöl Kasırgası | Y. Tekinalp | 5/8 | 18,10 |
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | General Female | Y. Tekinalp | 4/8 | 6,40 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Sosan Ağa | K. Taşdemir | 1/10 | 58,55 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Berid | Y. Baysal | 7/8 | 29,90 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Fotoroman | İ. Çeçan | 11/12 | 19,85 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | King Of Race | M. Çiçek | 13/13 | 19,70 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Yenersultan | Y. Tekinalp | 1/11 | 2,80 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 2000 Kum | Racing Phantom | N. Dündar | 11/11 | 11,80 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Hayata İnat Gülümse | İ. Çeçan | 4/10 | 4,85 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Asilin Gücü | İ. Çeçan | 9/9 | 8,85 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Sube La Marea | K. Demir | 3/10 | 3,45 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1900 Çim | Motor | M. Kılınç | 6/13 | 19,00 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Ankara Güzeli | İ. Çeçan | 8/12 | 19,25 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Denizim Gülü | İ. Çeçan | 3/17 | 8,50 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Timeway | C. Demir | 5/13 | 8,40 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Mamdani | Y. Karatoprak | 8/11 | 11,50 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Hope Head | İ. Çeçan | 12/12 | 15,35 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Küçük Şovalye | İ. Çeçan | 9/12 | 41,90 |
Sık sorulanlar
Mehmet Nuri Sunkar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 271 koşuda 17 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Nuri Sunkar bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Mehmet Nuri Sunkar en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 142 koşu, 10 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.