Antrenör
Serhat Ceylan
Serhat Ceylan'ın atları son 12 ayda 63 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (55 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Ceylan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 6 | 3 | 4 | %10,0 | %21,7 | −%34,9 |
| Son 12 ay | 63 | 6 | 3 | 4 | %9,5 | %20,6 | −%38,0 |
| 2020'den bu yana | 63 | 6 | 3 | 4 | %9,5 | %20,6 | −%38,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 6 | 3 | 4 | %10,0 | %21,7 |
| 2025 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 55 | 5 | 1 | 4 | %9,1 | %18,2 |
| Ankara | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| İstanbul | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 21 | 1 | 1 | 2 | %4,8* | %19,0* |
| Kum · Normal | 19 | 2 | 0 | 0 | %10,5* | %10,5* |
| Çim · Normal | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
| 1201–1600 m | 35 | 5 | 3 | 2 | %14,3 | %28,6 |
| 1601–2000 m | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 41 | 5 | 3 | 2 | %12,2 | %24,4 |
| İngiliz | 22 | 1 | 0 | 2 | %4,5* | %13,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 24 | 1 | 1 | 1 | %4,2* | %12,5* |
| Maiden | 21 | 2 | 1 | 1 | %9,5* | %19,0* |
| Handikap | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| KV-6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| G | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 55 | 5 | 1 | 4 | %9,1 | %18,2 |
| Ankara | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| İstanbul | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 21 | 1 | 1 | 2 | %4,8* | %19,0* |
| Kum · Normal | 19 | 2 | 0 | 0 | %10,5* | %10,5* |
| Çim · Normal | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
| 1201–1600 m | 35 | 5 | 3 | 2 | %14,3 | %28,6 |
| 1601–2000 m | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 41 | 5 | 3 | 2 | %12,2 | %24,4 |
| İngiliz | 22 | 1 | 0 | 2 | %4,5* | %13,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 24 | 1 | 1 | 1 | %4,2* | %12,5* |
| Maiden | 21 | 2 | 1 | 1 | %9,5* | %19,0* |
| Handikap | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| KV-6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| G | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akgöbek | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| F. Çetinbaş | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Kıyak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| F. Bebek | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| E. Çizik | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| S. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Atlamaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| R. Kurt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Cankılıç | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| V. Demir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Son Of Fearless | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Handsome Lake | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Cımbız Kalesi | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Atlas Han | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Prenses Koşkoşum | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şampiyoneren | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Feritbatur | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kayıp İnci | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Sydney Wizard | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Lodbrok | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Atlas Han | F. Sansar | 1/10 | 1,05 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Sydney Wizard | R. Kurt | 5/18 | 14,50 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Bilgü | S. Çelik | 11/12 | 22,80 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Atlas Han | S. Çelik | 4/16 | 6,65 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Son Of Fearless | R. Kurt | 13/17 | 40,75 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Lodbrok | S. Çelik | 4/10 | 9,90 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Atlı Queen | M. Murtoğlu | 8/17 | 22,65 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Prenses Koşkoşum | S. Çelik | 12/17 | 22,65 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Tornado Maiden | M. Çelik | 8/8 | 5,05 |
| 17.10.2026 | Ankara | G 1 | 1400 Kum | Hükümlü | H. Karataş | 1/11 | 2,00 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Serçe Kızı | M. Akyavuz | 2/11 | 10,80 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Şampiyoneren | E. Cankılıç | 8/15 | 24,10 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Prenses Koşkoşum | D. Konuk | 13/16 | 83,75 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Las Wegas | V. Demir | 6/13 | 22,35 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Atlı Queen | E. Tunç | 9/12 | 63,70 |
| 11.10.2026 | Adana | KV-7 | 1900 Sentetik | The Hocus | E. Çankaya | 3/9 | 9,85 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | İyimser | M. Özdemir | 6/12 | 16,60 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Lodbrok | E. Cankılıç | 5/13 | 9,45 |
| 04.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | İsmetim | A. Bayar | 11/15 | 7,85 |
| 04.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | Handsome Lake | M. Kıyak | 15/15 | 54,55 |
Sık sorulanlar
Serhat Ceylan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 60 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Ceylan'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 6. koşu 20:00, KAYIP İNCİ; Adana 7. koşu 20:30, SYDNEY WIZARD; Adana 9. koşu 21:30, SON OF FEARLESS.
Serhat Ceylan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 55 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.