Apranti (AP)AP nedir?
Tamer Bali
Tamer Bali son 12 ayda 137 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (99 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tamer Bali jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 106 | 2 | 3 | 7 | %1,9 | %11,3 | −%91,4 |
| Son 12 ay | 137 | 5 | 5 | 9 | %3,6 | %13,9 | −%60,4 |
| 2020'den bu yana | 901 | 20 | 25 | 46 | %2,2 | %10,1 | −%78,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 106 | 2 | 3 | 7 | %1,9 | %11,3 |
| 2025 | 124 | 3 | 6 | 7 | %2,4 | %12,9 |
| 2024 | 74 | 2 | 4 | 2 | %2,7 | %10,8 |
| 2023 | 90 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %4,4 |
| 2022 | 199 | 6 | 4 | 11 | %3,0 | %10,6 |
| 2021 | 205 | 4 | 3 | 14 | %2,0 | %10,2 |
| 2020 | 103 | 3 | 3 | 3 | %2,9 | %8,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 99 | 3 | 3 | 8 | %3,0 | %14,1 |
| Şanlıurfa | 15 | 1 | 2 | 0 | %6,7* | %20,0* |
| Ankara | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Diyarbakır | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 73 | 4 | 2 | 5 | %5,5 | %15,1 |
| Sentetik · Normal | 20 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| Çim · Normal | 19 | 1 | 0 | 0 | %5,3* | %5,3* |
| Kum · Sulu | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %15,4* |
| 1201–1600 m | 63 | 3 | 0 | 1 | %4,8 | %6,3 |
| 1601–2000 m | 38 | 2 | 3 | 3 | %5,3 | %21,1 |
| 2001+ m | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 71 | 3 | 0 | 6 | %4,2 | %12,7 |
| İngiliz | 66 | 2 | 5 | 3 | %3,0 | %15,2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 716 | 15 | 12 | 36 | %2,1 | %8,8 |
| Antalya | 56 | 1 | 6 | 3 | %1,8 | %17,9 |
| Ankara | 49 | 1 | 1 | 2 | %2,0 | %8,2 |
| Şanlıurfa | 30 | 1 | 3 | 1 | %3,3 | %16,7 |
| Diyarbakır | 29 | 2 | 2 | 3 | %6,9* | %24,1* |
| Elazığ | 17 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %11,8* |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 440 | 9 | 15 | 30 | %2,0 | %12,3 |
| Çim · Normal | 294 | 8 | 5 | 8 | %2,7 | %7,1 |
| Sentetik · Normal | 52 | 0 | 4 | 4 | %0,0 | %15,4 |
| Kum · Nemli | 43 | 1 | 1 | 1 | %2,3 | %7,0 |
| Kum · Sulu | 17 | 1 | 0 | 0 | %5,9* | %5,9* |
| Kum · Islak | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 180 | 5 | 3 | 12 | %2,8 | %11,1 |
| 1201–1600 m | 395 | 7 | 11 | 18 | %1,8 | %9,1 |
| 1601–2000 m | 266 | 7 | 9 | 14 | %2,6 | %11,3 |
| 2001+ m | 60 | 1 | 2 | 2 | %1,7 | %8,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 520 | 17 | 15 | 33 | %3,3 | %12,5 |
| İngiliz | 381 | 3 | 10 | 13 | %0,8 | %6,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Tuncay | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| A. Dinç | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| İ. Köroğlu | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| S. Karakeçili | 6 | 0 | 0 | 3 | 0/6 | 3/6 |
| V. Tekin | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| G. Topkaya | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| S. Polat | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Y. Uçar | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| E. Açmaz | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| C. Seriner | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çağanım | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Tek Nergiz | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Güzelnisa | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Hayata İnat Gülümse | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Angry Eagle | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Afrozy Red Line | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| False World | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Özpaycan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Mufukcan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Yosunkaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Kralın Oğlu | A. Dinç | 6/10 | 5,90 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Kınık Beyi | O. Demir | 8/14 | 45,05 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Erentayım | R. Kaya | 9/15 | 98,45 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Ünye Beyi | O. Demir | 9/15 | 28,70 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Sert Rüzgar | M. Kaya | 4/9 | 7,95 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Baba Selah | O. Girişkin | 9/18 | 42,10 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Canoğlu Yıldızı | E. Karatoprak | 6/15 | 15,95 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Baba İbo | Y. Tuncay | 6/10 | 33,40 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Kızım Elay | R. Becene | 2/9 | 13,10 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Güzelnisa | A. Dinç | 6/17 | 7,75 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Lamazi Gogo | Y. Misdik | 2/8 | 15,85 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Feritbatur | E. Açmaz | 3/8 | 31,75 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Çikok Fırtınası | E. Açmaz | 9/12 | 21,80 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 2000 Kum | Cafer Bey | E. Açmaz | 6/8 | 6,85 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Dineda | Y. Tuncay | 18/18 | 80,80 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Hayata İnat Gülümse | S. Karakeçili | 4/14 | 4,25 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Güzelnisa | A. Dinç | 3/12 | 28,50 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Yosunkaya | A. Dinç | 10/12 | 38,25 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | O Bir Kraliçe | A. Dinç | 12/15 | 136,35 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Yosunkaya | A. Dinç | 9/9 | 50,00 |
Sık sorulanlar
Tamer Bali bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 106 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tamer Bali bugün hangi atlara biniyor?
Adana 9. koşu 21:30, SON OF FEARLESS.
Tamer Bali en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 99 koşu, 3 birincilik.
Tamer Bali apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.