Apranti (AP)AP nedir?
Doğukan Konuk
Doğukan Konuk son 12 ayda 101 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (43 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Doğukan Konuk jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %3,0 | −%100,0 |
| Son 12 ay | 101 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %3,0 | −%100,0 |
| 2020'den bu yana | 221 | 0 | 2 | 6 | %0,0 | %3,6 | −%100,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %3,0 |
| 2025 | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
| 2023 | 26 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| 2022 | 47 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,1 |
| 2021 | 22 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,5* |
| 2020 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 43 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,3 |
| Antalya | 27 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,7* |
| Adana | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kocaeli | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 39 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %2,6 |
| Çim · Normal | 25 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Sentetik · Normal | 22 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 44 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %4,5 |
| 1601–2000 m | 30 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %3,3 |
| 2001+ m | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 57 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %3,5 |
| İngiliz | 44 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %2,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 95 | 0 | 1 | 3 | %0,0 | %4,2 |
| Bursa | 43 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,3 |
| Antalya | 27 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,7* |
| Şanlıurfa | 21 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ankara | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kocaeli | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Elazığ | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Diyarbakır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 116 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %1,7 |
| Çim · Normal | 53 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %3,8 |
| Sentetik · Normal | 22 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 34 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,9 |
| 1201–1600 m | 102 | 0 | 1 | 3 | %0,0 | %3,9 |
| 1601–2000 m | 67 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %4,5 |
| 2001+ m | 18 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 136 | 0 | 1 | 6 | %0,0 | %5,1 |
| İngiliz | 85 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %1,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. İyidöner | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| R. Kaya | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Ö. Altın | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Z. Kaya | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Y. Karatoprak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| H. Kaya | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| M. Altın | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| F. Altın | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| B. Yıldırım | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| S. Akcı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lion Of Honour | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Yarseli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Hero Wind | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| High Symphony | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Beste Begüm | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Özasyalı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Qountm Cat | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şevran | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Devaşa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Hümalı Kız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Canminam | C. Karataş | 9/9 | 66,85 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Gülbegüm | Y. Akdaş | 4/10 | 29,60 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Seasmoke | A. Akbaba | 5/9 | 21,45 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Yarseli | Y. Tuncay | 10/11 | 85,50 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Yarseli | Y. Tuncay | 10/17 | 46,60 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Prenses Koşkoşum | S. Ceylan | 13/16 | 83,75 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Season Of Hope | E. Yıldırım | 9/9 | 22,70 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Last Level | M. Daş | 7/12 | 5,00 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | Demirdöven Kızı | A. Güllü | 8/12 | 88,90 |
| 18.09.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1800 Çim | Maden Dağı | E. Altın | 7/9 | 20,90 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Lion Of Honour | H. Kaya | 8/13 | 30,10 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Beste Begüm | H. Kaya | 9/14 | 47,65 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Sweet Applause | T. Yıldız | 15/17 | 101,75 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Rozerya | Z. Kaya | 9/12 | 61,10 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Özasyalı | E. Altın | 9/15 | 72,25 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Merdümgiriz | Z. Kaya | 10/15 | 99,05 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Beste Begüm | Z. Kaya | 10/13 | 108,40 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Lion Of Honour | H. Kaya | 8/8 | 10,20 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Sırtaşı | T. Biricik | –/18 | 38,05 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Küçükahsen | Y. Karatoprak | 14/16 | 87,40 |
Sık sorulanlar
Doğukan Konuk bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 100 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Doğukan Konuk bugün hangi atlara biniyor?
Adana 1. koşu 17:15, CANMİNAM.
Doğukan Konuk en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 43 koşu, 0 birincilik.
Doğukan Konuk apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.