Jokey
Fesih Çetinbaş
Fesih Çetinbaş son 12 ayda 321 koşuya çıktı, 19 birincilik ve 75 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (166 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fesih Çetinbaş jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 271 | 17 | 27 | 21 | %6,3 | %24,0 | −%38,8 |
| Son 12 ay | 321 | 19 | 30 | 26 | %5,9 | %23,4 | −%40,9 |
| 2020'den bu yana | 2496 | 194 | 227 | 256 | %7,8 | %27,1 | −%41,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 271 | 17 | 27 | 21 | %6,3 | %24,0 |
| 2025 | 354 | 34 | 32 | 48 | %9,6 | %32,2 |
| 2024 | 608 | 76 | 66 | 75 | %12,5 | %35,7 |
| 2023 | 440 | 27 | 43 | 50 | %6,1 | %27,3 |
| 2022 | 523 | 25 | 46 | 38 | %4,8 | %20,8 |
| 2021 | 292 | 15 | 13 | 23 | %5,1 | %17,5 |
| 2020 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 166 | 6 | 13 | 13 | %3,6 | %19,3 |
| Ankara | 109 | 9 | 13 | 11 | %8,3 | %30,3 |
| İstanbul | 27 | 2 | 4 | 1 | %7,4* | %25,9* |
| Kocaeli | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Bursa | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Antalya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 132 | 7 | 11 | 7 | %5,3 | %18,9 |
| Çim · Normal | 83 | 6 | 13 | 10 | %7,2 | %34,9 |
| Sentetik · Normal | 37 | 3 | 3 | 4 | %8,1 | %27,0 |
| Kum · Islak | 16 | 2 | 2 | 1 | %12,5* | %31,3* |
| Kum · Sulu | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 80 | 4 | 4 | 10 | %5,0 | %22,5 |
| 1201–1600 m | 167 | 10 | 21 | 9 | %6,0 | %24,0 |
| 1601–2000 m | 53 | 4 | 3 | 5 | %7,5 | %22,6 |
| 2001+ m | 21 | 1 | 2 | 2 | %4,8* | %23,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 196 | 15 | 22 | 16 | %7,7 | %27,0 |
| İngiliz | 125 | 4 | 8 | 10 | %3,2 | %17,6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 876 | 70 | 78 | 91 | %8,0 | %27,3 |
| Ankara | 629 | 57 | 68 | 71 | %9,1 | %31,2 |
| Diyarbakır | 284 | 18 | 24 | 29 | %6,3 | %25,0 |
| Şanlıurfa | 239 | 10 | 21 | 19 | %4,2 | %20,9 |
| Elazığ | 181 | 4 | 4 | 10 | %2,2 | %9,9 |
| Antalya | 143 | 16 | 17 | 16 | %11,2 | %34,3 |
| İstanbul | 97 | 16 | 12 | 14 | %16,5 | %43,3 |
| Kocaeli | 30 | 2 | 1 | 3 | %6,7 | %20,0 |
| Bursa | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| İzmir | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1490 | 104 | 131 | 160 | %7,0 | %26,5 |
| Çim · Normal | 577 | 52 | 68 | 51 | %9,0 | %29,6 |
| Sentetik · Normal | 149 | 17 | 13 | 23 | %11,4 | %35,6 |
| Kum · Nemli | 67 | 4 | 4 | 5 | %6,0 | %19,4 |
| Kum · Islak | 47 | 6 | 4 | 4 | %12,8 | %29,8 |
| Kum · Sulu | 37 | 2 | 1 | 2 | %5,4 | %13,5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 33 | 1 | 2 | 5 | %3,0 | %24,2 |
| Çim · Yumuşak | 32 | 5 | 1 | 2 | %15,6 | %25,0 |
| Çim · Ağır | 26 | 1 | 0 | 1 | %3,8* | %7,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 24 | 1 | 3 | 1 | %4,2* | %20,8* |
| Çim · Çok Ağır | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Sentetik · Nemli | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 647 | 44 | 45 | 59 | %6,8 | %22,9 |
| 1201–1600 m | 998 | 71 | 87 | 103 | %7,1 | %26,2 |
| 1601–2000 m | 685 | 64 | 76 | 67 | %9,3 | %30,2 |
| 2001+ m | 166 | 15 | 19 | 27 | %9,0 | %36,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1491 | 126 | 132 | 152 | %8,5 | %27,5 |
| İngiliz | 1005 | 68 | 95 | 104 | %6,8 | %26,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Tuncay | 33 | 1 | 4 | 0 | %3,0 | %15,2 |
| C. Katı | 32 | 2 | 7 | 7 | %6,3 | %50,0 |
| H. Sunkar | 31 | 3 | 3 | 2 | %9,7 | %25,8 |
| M. Dolak | 24 | 3 | 3 | 1 | %12,5* | %29,2* |
| M. Kılınç | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| R. Kaya | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| B. Şimşek | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| M. Canpolatlı | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Ş. Olğaç | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| İ. Köroğlu | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuzguni Yeşil | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Ataeri | 8 | 0 | 5 | 0 | 0/8 | 5/8 |
| Lucky Angel | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Vurgunhan | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Lıght To Vıctory | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kenan Hoca | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Cevahirkan | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Sydney Wizard | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Ağır Oğlum | 4 | 0 | 3 | 1 | 0/4 | 4/4 |
| Serçe Kızı | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Talvera | M. Atal | 2/9 | 9,70 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Ataeri | C. Katı | 2/9 | 3,30 |
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Çim | Aydın Dayı | H. Sunkar | 6/8 | 11,55 |
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Kestel Yiğidi | H. Sunkar | 6/7 | 4,10 |
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-9 | 1500 Sentetik | Cazator De Osos | H. Sunkar | 5/6 | 39,00 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1400 Sentetik | La Muneca | H. Sunkar | 2/5 | 4,70 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Kuzguni Yeşil | C. Katı | 3/11 | 3,65 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Rastgeloğlum | C. Katı | 5/8 | 5,35 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Ateşizi | M. Dolak | 2/10 | 1,95 |
| 01.11.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Yaman Özge | H. Sunkar | 4/14 | 9,35 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Lo Siento Bb | H. Sunkar | 7/11 | 38,65 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Güney Kafkasyalı | H. Sunkar | 4/8 | 23,95 |
| 31.10.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Kum | Aydın Dayı | M. Dolak | 6/11 | 35,60 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Atabeyli | Ü. Arslan | 8/13 | 66,05 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Berksan | Ü. Arslan | 9/10 | 19,30 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1300 Kum | Dum Spiro Spero | M. Dolak | 7/7 | 2,35 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Oskaybey | S. Polat | 6/9 | 15,45 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Ataeri | M. Dolak | 2/10 | 5,70 |
| 27.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Speedtail | M. Dolak | 12/15 | 10,35 |
| 18.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Cevahirkan | M. Dolak | 9/11 | 47,10 |
Sık sorulanlar
Fesih Çetinbaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 271 koşuda 17 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fesih Çetinbaş bugün hangi atlara biniyor?
Adana 2. koşu 17:45, TALVERA; Adana 5. koşu 19:30, ROSAS DEL ROSEDAL; Adana 6. koşu 20:00, ESİNİN KIZI; Adana 7. koşu 20:30, SYDNEY WIZARD.
Fesih Çetinbaş en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 166 koşu, 6 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.