Antrenör
Erhan Yusuf İyidöner
Erhan Yusuf İyidöner'ın atları son 12 ayda 113 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 20 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (95 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Erhan Yusuf İyidöner antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 96 | 4 | 6 | 8 | %4,2 | %18,8 | −%38,9 |
| Son 12 ay | 113 | 5 | 6 | 9 | %4,4 | %17,7 | −%45,6 |
| 2020'den bu yana | 358 | 25 | 31 | 32 | %7,0 | %24,6 | −%51,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 17.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 96 | 4 | 6 | 8 | %4,2 | %18,8 |
| 2025 | 17 | 1 | 0 | 1 | %5,9* | %11,8* |
| 2024 | 51 | 3 | 3 | 9 | %5,9 | %29,4 |
| 2023 | 27 | 1 | 2 | 2 | %3,7* | %18,5* |
| 2022 | 153 | 14 | 18 | 12 | %9,2 | %28,8 |
| 2021 | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 95 | 4 | 6 | 9 | %4,2 | %20,0 |
| İzmir | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Elazığ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 53 | 1 | 2 | 4 | %1,9 | %13,2 |
| Kum · Normal | 35 | 3 | 1 | 2 | %8,6 | %17,1 |
| Sentetik · Nemli | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Sentetik · Islak | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
| 1201–1600 m | 60 | 2 | 5 | 4 | %3,3 | %18,3 |
| 1601–2000 m | 21 | 2 | 1 | 3 | %9,5* | %28,6* |
| 2001+ m | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 76 | 2 | 4 | 8 | %2,6 | %18,4 |
| İngiliz | 37 | 3 | 2 | 1 | %8,1 | %16,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 44 | 3 | 1 | 6 | %6,8 | %22,7 |
| Şartlı | 32 | 0 | 3 | 0 | %0,0 | %9,4 |
| Maiden | 30 | 2 | 2 | 3 | %6,7 | %23,3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 204 | 12 | 17 | 23 | %5,9 | %25,5 |
| Kocaeli | 49 | 5 | 4 | 3 | %10,2 | %24,5 |
| İzmir | 35 | 4 | 5 | 3 | %11,4 | %34,3 |
| Ankara | 22 | 1 | 0 | 2 | %4,5* | %13,6* |
| Bursa | 22 | 2 | 3 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| İstanbul | 19 | 1 | 2 | 0 | %5,3* | %15,8* |
| Elazığ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 180 | 19 | 16 | 18 | %10,6 | %29,4 |
| Sentetik · Normal | 95 | 3 | 5 | 5 | %3,2 | %13,7 |
| Çim · Normal | 28 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %3,6* |
| Kum · Nemli | 16 | 1 | 3 | 2 | %6,3* | %37,5* |
| Kum · Islak | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| Sentetik · Nemli | 11 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %36,4* |
| Sentetik · Islak | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 55 | 4 | 3 | 4 | %7,3 | %20,0 |
| 1201–1600 m | 185 | 11 | 20 | 17 | %5,9 | %25,9 |
| 1601–2000 m | 80 | 7 | 7 | 9 | %8,8 | %28,7 |
| 2001+ m | 38 | 3 | 1 | 2 | %7,9 | %15,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 213 | 11 | 14 | 21 | %5,2 | %21,6 |
| İngiliz | 145 | 14 | 17 | 11 | %9,7 | %29,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 131 | 11 | 7 | 17 | %8,4 | %26,7 |
| Şartlı | 98 | 5 | 11 | 5 | %5,1 | %21,4 |
| Maiden | 79 | 5 | 6 | 6 | %6,3 | %21,5 |
| Satış | 18 | 1 | 2 | 1 | %5,6* | %22,2* |
| KV-6 | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| KV-8 | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| G | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-7 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Yıldız | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| M. Turan | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| S. Tırpan | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| D. Konuk | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| S. Çelik | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| A. Kurşun | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| G. Özçelik | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| F. Yücel | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| R. Ketme | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| S. Özen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çal Baba | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Mikser | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Gökhisar | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Felektay | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kunkango | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Bad Boys | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Baskınsoy | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Esmerdağ | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Son Of Mahfer | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Egem | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Zaman Harika | M. Taşkın | 11/12 | 43,65 |
| 29.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Zaman Harika | M. Taşkın | 14/17 | 40,05 |
| 24.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 2100 Kum | Bad Boys | M. Akgöbek | 9/9 | 13,10 |
| 23.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Madeira | İ. Gün | 6/15 | 35,90 |
| 15.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Mirbey | C. Yıldırım | 10/11 | 8,10 |
| 12.08.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1500 Kum | King Sencer | L. Taptık | 8/9 | 48,65 |
| 10.08.2026 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Güldadaş | L. Taptık | 10/10 | 45,15 |
| 04.08.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | King Sencer | E. Çizik | 10/10 | 19,70 |
| 27.07.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Güldadaş | R. Doğan | 9/12 | 34,15 |
| 22.07.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Mirbey | H. Altunkılıç | 14/14 | 8,25 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Çal Baba | B. Akçay | 13/13 | 56,25 |
| 07.05.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Baskınsoy | T. Yıldız | 8/9 | 30,90 |
| 25.04.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1800 Çim | Entity | A. Metin | 11/11 | 138,30 |
| 18.04.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Çim | Entity | D. Konuk | 11/13 | 105,75 |
| 09.04.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Kum | Esmerdağ | S. Çelik | 6/13 | 4,20 |
| 09.04.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Bad Boys | M. Akgöbek | 2/8 | 9,10 |
| 07.04.2026 | Antalya | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Taşdemir Han | İ. Söğüt | 5/7 | 7,65 |
| 07.04.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 1200 Kum | ASKOZ | D. Konuk | 8/8 | 57,85 |
| 05.04.2026 | Adana | KV-6 | 1500 Kum | Baskınsoy | M. Çelik | 6/7 | 8,60 |
| 02.04.2026 | Antalya | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Mikser | M. Turan | 10/10 | 10,60 |
Sık sorulanlar
Erhan Yusuf İyidöner bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 96 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Erhan Yusuf İyidöner'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 17.10.2026, İzmir.
Erhan Yusuf İyidöner en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 95 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.