Apranti (AP)AP nedir?
Caner Yıldırım
Caner Yıldırım son 12 ayda 51 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Diyarbakır'da koştu (19 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Caner Yıldırım jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 49 | 2 | 3 | 1 | %4,1 | %12,2 | – |
| Son 12 ay | 51 | 2 | 3 | 1 | %3,9 | %11,8 | −%35,0 |
| 2020'den bu yana | 111 | 4 | 8 | 5 | %3,6 | %15,3 | −%57,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 28.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 49 | 2 | 3 | 1 | %4,1 | %12,2 |
| 2025 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 2024 | 32 | 1 | 3 | 2 | %3,1 | %18,8 |
| 2023 | 24 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diyarbakır | 19 | 2 | 2 | 1 | %10,5* | %26,3* |
| İstanbul | 18 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Şanlıurfa | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Elazığ | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 29 | 2 | 2 | 1 | %6,9* | %17,2* |
| Sentetik · Normal | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| 1201–1600 m | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1601–2000 m | 23 | 1 | 3 | 1 | %4,3* | %21,7* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 29 | 2 | 1 | 0 | %6,9* | %10,3* |
| İngiliz | 22 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %13,6* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 31 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %6,5 |
| Antalya | 31 | 2 | 2 | 0 | %6,5 | %12,9 |
| Diyarbakır | 22 | 2 | 3 | 2 | %9,1* | %31,8* |
| Kocaeli | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| Şanlıurfa | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Elazığ | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 56 | 3 | 4 | 4 | %5,4 | %19,6 |
| Sentetik · Normal | 34 | 1 | 1 | 1 | %2,9 | %8,8 |
| Çim · Normal | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 1 | 1 | 2 | %4,8* | %19,0* |
| 1201–1600 m | 46 | 2 | 0 | 1 | %4,3 | %6,5 |
| 1601–2000 m | 34 | 1 | 6 | 2 | %2,9 | %26,5 |
| 2001+ m | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 70 | 4 | 4 | 3 | %5,7 | %15,7 |
| İngiliz | 41 | 0 | 4 | 2 | %0,0 | %14,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kaya | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Doğan | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| V. Çizik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| B. Çapkın | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Uslu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Y. Baysal | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| İ. Atmaca | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| E. Altın | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| R. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Son Aktaş | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Silent Tunguska | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Cinderella | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kraliçeanna | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İlkbahar Kızı | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Flyman | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kır Papatyası | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Taytunga | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Zianada | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Atom Cemil | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Kır Papatyası | E. Uslu | 12/18 | 51,05 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1700 Kum | Taytunga | M. Kaya | 6/7 | 9,10 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Zianada | B. Demirkapu | 4/12 | 25,40 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1900 Kum | Atom Cemil | M. Doğan | 7/7 | 2,85 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Syndication | R. Kaya | 7/9 | 13,80 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Blue Bird | V. Çizik | 12/15 | 44,50 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 2000 Kum | Çeli Beza | Y. Baysal | 3/8 | 8,10 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 2000 Kum | Cinderella | S. Bakır | 2/8 | 6,55 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Acem Kızım | M. Baykara | 11/14 | 95,35 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Lazman | B. Çapkın | 11/14 | 10,75 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | İtalyano | B. Çapkın | 14/17 | 70,45 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Aybenova | A. Avcı | 13/13 | 46,05 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Bay Yakut | Ş. Demir | 7/10 | 40,65 |
| 21.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Son Aktaş | M. Kaya | 6/14 | 25,75 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Liberta Mia | T. Karahan | 9/14 | 72,50 |
| 14.09.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Son Aktaş | M. Kaya | 6/16 | 17,25 |
| 14.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Aktaşbeyli | O. Görmez | 9/16 | 15,75 |
| 14.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1700 Kum | Kraliçeanna | M. Doğan | 8/9 | 6,85 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Silent Tunguska | A. Gökçe | 11/12 | 86,85 |
| 12.09.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 2000 Kum | Gold Power | O. Demir | 2/9 | 7,00 |
Sık sorulanlar
Caner Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 49 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Caner Yıldırım bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 28.10.2026, İstanbul.
Caner Yıldırım en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Diyarbakır'da: 19 koşu, 2 birincilik.
Caner Yıldırım apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.