Jokey
Sercan Tırpan
Sercan Tırpan son 12 ayda 214 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 43 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (119 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sercan Tırpan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 191 | 11 | 10 | 15 | %5,8 | %18,8 | −%64,9 |
| Son 12 ay | 214 | 13 | 14 | 16 | %6,1 | %20,1 | −%62,3 |
| 2020'den bu yana | 1723 | 78 | 110 | 129 | %4,5 | %18,4 | −%49,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 191 | 11 | 10 | 15 | %5,8 | %18,8 |
| 2025 | 193 | 3 | 16 | 17 | %1,6 | %18,7 |
| 2024 | 262 | 16 | 20 | 21 | %6,1 | %21,8 |
| 2023 | 218 | 9 | 12 | 11 | %4,1 | %14,7 |
| 2022 | 248 | 11 | 17 | 16 | %4,4 | %17,7 |
| 2021 | 328 | 12 | 19 | 21 | %3,7 | %15,9 |
| 2020 | 283 | 16 | 16 | 28 | %5,7 | %21,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 119 | 6 | 9 | 11 | %5,0 | %21,8 |
| Antalya | 63 | 5 | 2 | 4 | %7,9 | %17,5 |
| Kocaeli | 17 | 2 | 2 | 1 | %11,8* | %29,4* |
| İstanbul | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| İzmir | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 80 | 3 | 8 | 5 | %3,8 | %20,0 |
| Çim · Normal | 60 | 5 | 5 | 4 | %8,3 | %23,3 |
| Sentetik · Normal | 43 | 3 | 0 | 4 | %7,0 | %16,3 |
| Kum · Islak | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %16,1 |
| 1201–1600 m | 90 | 5 | 6 | 4 | %5,6 | %16,7 |
| 1601–2000 m | 63 | 7 | 4 | 7 | %11,1 | %28,6 |
| 2001+ m | 30 | 1 | 1 | 3 | %3,3 | %16,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 109 | 8 | 7 | 8 | %7,3 | %21,1 |
| Arap | 105 | 5 | 7 | 8 | %4,8 | %19,0 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1052 | 37 | 57 | 75 | %3,5 | %16,1 |
| Antalya | 272 | 19 | 24 | 24 | %7,0 | %24,6 |
| Kocaeli | 198 | 15 | 17 | 18 | %7,6 | %25,3 |
| İzmir | 129 | 4 | 9 | 6 | %3,1 | %14,7 |
| İstanbul | 62 | 3 | 3 | 6 | %4,8 | %19,4 |
| Ankara | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 820 | 36 | 55 | 56 | %4,4 | %17,9 |
| Çim · Normal | 425 | 18 | 19 | 30 | %4,2 | %15,8 |
| Sentetik · Normal | 195 | 10 | 13 | 17 | %5,1 | %20,5 |
| Kum · Nemli | 79 | 7 | 4 | 8 | %8,9 | %24,1 |
| Kum · Islak | 59 | 2 | 6 | 8 | %3,4 | %27,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 48 | 2 | 2 | 3 | %4,2 | %14,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 39 | 2 | 3 | 2 | %5,1 | %17,9 |
| Çim · Yumuşak | 26 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %19,2* |
| Sentetik · Nemli | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Ağır | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Sentetik · Islak | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 218 | 11 | 19 | 14 | %5,0 | %20,2 |
| 1201–1600 m | 763 | 28 | 41 | 52 | %3,7 | %15,9 |
| 1601–2000 m | 581 | 29 | 41 | 52 | %5,0 | %21,0 |
| 2001+ m | 161 | 10 | 9 | 11 | %6,2 | %18,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 889 | 45 | 62 | 74 | %5,1 | %20,4 |
| Arap | 834 | 33 | 48 | 55 | %4,0 | %16,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Özgül | 21 | 4 | 4 | 1 | %19,0* | %42,9* |
| E. Çilek | 20 | 2 | 2 | 3 | %10,0* | %35,0* |
| O. Bulut | 12 | 3 | 0 | 2 | %25,0* | %41,7* |
| E. İyidöner | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| S. Önder | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| F. Kıran | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| F. Sezer | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| T. Ateş | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| U. Gökçe | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| A. Öcal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lord Of Dragon | 14 | 6 | 1 | 3 | %42,9* | %71,4* |
| Birgedağ | 11 | 2 | 2 | 3 | %18,2* | %63,6* |
| Fırtınadan Doğan | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Adalof | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çavdarlı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Dalya Lina | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Fırtına Biçen | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Şahinyürekli | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| F Thirty Five | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Dağ Yoncası | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Yüreği Güzel | B. Yoleri | 9/14 | 48,25 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Adalof | S. Önder | 9/17 | 20,05 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Narenka | E. Çilek | 6/13 | 16,50 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Gone With Storm | M. Demir | 4/12 | 25,80 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Dağ Yoncası | T. Ateş | 3/17 | 4,40 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Andız | M. Özgül | –/7 | 10,30 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Mahçiçek | R. Tekeli | 1/14 | 7,55 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Leonetta | T. Ateş | 16/19 | 88,10 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Mahçiçek | R. Tekeli | 4/15 | 23,45 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Patara | M. Özgül | 10/15 | 41,45 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Liberta Mia | B. Yıldırım | 12/13 | 55,85 |
| 05.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Havzalı | F. Kıran | 2/19 | 7,30 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Şekerkız | F. Kıran | 13/15 | 12,40 |
| 02.10.2026 | Bursa | Handikap 17 | 2200 Çim | Akyel Abi | M. Özgül | 8/8 | 5,40 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Birgedağ | E. Çilek | 10/13 | 7,05 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Patara | M. Özgül | 1/10 | 7,10 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Leonetta | Ş. Demir | 9/20 | 32,45 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Elifli | E. Kaya | 10/15 | 18,85 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Al Seher | E. Çilek | 9/19 | 60,35 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Maegelle | B. Kocakaya | 3/13 | 22,60 |
Sık sorulanlar
Sercan Tırpan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 191 koşuda 11 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sercan Tırpan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Sercan Tırpan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 119 koşu, 6 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.