Apranti (AP)AP nedir?
Levent Taptık
Levent Taptık son 12 ayda 187 koşuya çıktı, 16 birincilik ve 50 ilk üç derece aldı. En çok Diyarbakır'da koştu (116 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Levent Taptık jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 166 | 14 | 8 | 22 | %8,4 | %26,5 | −%12,3 |
| Son 12 ay | 187 | 16 | 10 | 24 | %8,6 | %26,7 | −%10,8 |
| 2020'den bu yana | 805 | 49 | 53 | 74 | %6,1 | %21,9 | −%33,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 166 | 14 | 8 | 22 | %8,4 | %26,5 |
| 2025 | 198 | 18 | 13 | 16 | %9,1 | %23,7 |
| 2024 | 243 | 10 | 20 | 24 | %4,1 | %22,2 |
| 2023 | 110 | 3 | 9 | 8 | %2,7 | %18,2 |
| 2022 | 64 | 4 | 2 | 2 | %6,3 | %12,5 |
| 2021 | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2020 | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diyarbakır | 116 | 12 | 7 | 17 | %10,3 | %31,0 |
| Elazığ | 34 | 3 | 0 | 2 | %8,8 | %14,7 |
| Şanlıurfa | 30 | 1 | 3 | 3 | %3,3 | %23,3 |
| Adana | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 164 | 14 | 10 | 20 | %8,5 | %26,8 |
| Kum · Nemli | 14 | 1 | 0 | 2 | %7,1* | %21,4* |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 74 | 6 | 2 | 6 | %8,1 | %18,9 |
| 1201–1600 m | 15 | 1 | 0 | 3 | %6,7* | %26,7* |
| 1601–2000 m | 96 | 9 | 7 | 15 | %9,4 | %32,3 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 105 | 10 | 7 | 11 | %9,5 | %26,7 |
| Arap | 82 | 6 | 3 | 13 | %7,3 | %26,8 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diyarbakır | 340 | 31 | 25 | 43 | %9,1 | %29,1 |
| Şanlıurfa | 188 | 6 | 15 | 17 | %3,2 | %20,2 |
| Adana | 108 | 6 | 2 | 5 | %5,6 | %12,0 |
| Elazığ | 78 | 4 | 3 | 5 | %5,1 | %15,4 |
| Kocaeli | 58 | 1 | 7 | 3 | %1,7 | %19,0 |
| Antalya | 27 | 1 | 0 | 1 | %3,7* | %7,4* |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 679 | 43 | 50 | 62 | %6,3 | %22,8 |
| Kum · Nemli | 48 | 2 | 2 | 8 | %4,2 | %25,0 |
| Çim · Normal | 39 | 3 | 0 | 0 | %7,7 | %7,7 |
| Kum · Sulu | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Sentetik · Normal | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 262 | 16 | 18 | 23 | %6,1 | %21,8 |
| 1201–1600 m | 157 | 3 | 6 | 9 | %1,9 | %11,5 |
| 1601–2000 m | 366 | 28 | 27 | 40 | %7,7 | %26,0 |
| 2001+ m | 20 | 2 | 2 | 2 | %10,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 409 | 21 | 30 | 43 | %5,1 | %23,0 |
| İngiliz | 396 | 28 | 23 | 31 | %7,1 | %20,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Tekinalp | 26 | 1 | 2 | 3 | %3,8* | %23,1* |
| M. Kaya | 19 | 1 | 0 | 4 | %5,3* | %26,3* |
| E. Açmaz | 18 | 2 | 0 | 5 | %11,1* | %38,9* |
| S. Karakeçili | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| M. Subay | 13 | 2 | 0 | 4 | %15,4* | %46,2* |
| E. Yardımcı | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| M. Çiçek | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| M. Doğan | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A. Işık | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| İ. Atmaca | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yalnız Baba | 13 | 3 | 0 | 3 | %23,1* | %46,2* |
| Mira Ceti | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Queen Of Vıctory | 10 | 3 | 1 | 1 | %30,0* | %50,0* |
| Ares Cat | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Maybe For Us | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Sevinçli | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Yaralı Akbaş | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Fırathan Ağası | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Gece Işığı | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| My Orphan | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Fırathan Ağası | M. Kaya | 9/10 | 8,65 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | Desert Fever | E. Açmaz | 3/9 | 10,50 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Maybe For Us | E. Açmaz | 3/8 | 5,40 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | Aramith | E. Açmaz | 10/12 | 45,85 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Mira Ceti | H. Tekinalp | 8/11 | 10,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Taykutbey | E. Açmaz | 1/14 | 6,55 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Zor Ağa | M. Kaya | 3/11 | 9,55 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Moskovalı Tanya | S. Karakeçili | 4/15 | 17,05 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Gece Işığı | S. Karakeçili | 7/14 | 7,40 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Rozerina | M. Doğan | 4/15 | 35,00 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Kutup Kızı | S. Karakeçili | 1/14 | 17,05 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Dark Soul | E. Karatoprak | 9/9 | 1,85 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Bilge Gül | H. Tekinalp | 10/12 | 22,25 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Sunfyre | M. Kaya | 3/10 | 1,90 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Azizoğlum | H. Tekinalp | 7/8 | 7,10 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Yaralı Akbaş | S. Akyavuz | 6/9 | 4,55 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Mira Ceti | H. Tekinalp | 6/10 | 18,05 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Zor Ağa | Y. Tuncay | 4/10 | 17,40 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 2000 Kum | Prenses Dilara | M. Aslan | 3/12 | 4,25 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1700 Kum | Yaralı Akbaş | M. Kaya | 5/7 | 6,30 |
Sık sorulanlar
Levent Taptık bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 166 koşuda 14 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Levent Taptık bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Levent Taptık en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Diyarbakır'da: 116 koşu, 12 birincilik.
Levent Taptık apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.