Jokey
Hüseyin Altunkılıç
Hüseyin Altunkılıç son 12 ayda 278 koşuya çıktı, 18 birincilik ve 68 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (244 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Altunkılıç jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 254 | 15 | 23 | 22 | %5,9 | %23,6 | −%33,4 |
| Son 12 ay | 278 | 18 | 26 | 24 | %6,5 | %24,5 | −%32,6 |
| 2020'den bu yana | 1832 | 139 | 174 | 193 | %7,6 | %27,6 | −%29,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 04.11.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 254 | 15 | 23 | 22 | %5,9 | %23,6 |
| 2025 | 339 | 24 | 32 | 37 | %7,1 | %27,4 |
| 2024 | 266 | 15 | 25 | 22 | %5,6 | %23,3 |
| 2023 | 282 | 21 | 28 | 40 | %7,4 | %31,6 |
| 2022 | 253 | 21 | 17 | 28 | %8,3 | %26,1 |
| 2021 | 238 | 22 | 21 | 18 | %9,2 | %25,6 |
| 2020 | 200 | 21 | 28 | 26 | %10,5 | %37,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 244 | 16 | 26 | 20 | %6,6 | %25,4 |
| Diyarbakır | 25 | 2 | 0 | 3 | %8,0* | %20,0* |
| Şanlıurfa | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 230 | 16 | 23 | 18 | %7,0 | %24,8 |
| Kum · Islak | 24 | 1 | 1 | 4 | %4,2* | %25,0* |
| Kum · Nemli | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| Kum · Sulu | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 129 | 10 | 15 | 9 | %7,8 | %26,4 |
| 1201–1600 m | 57 | 3 | 7 | 5 | %5,3 | %26,3 |
| 1601–2000 m | 92 | 5 | 4 | 10 | %5,4 | %20,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 143 | 5 | 14 | 13 | %3,5 | %22,4 |
| İngiliz | 135 | 13 | 12 | 11 | %9,6 | %26,7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 1496 | 121 | 159 | 168 | %8,1 | %29,9 |
| Diyarbakır | 187 | 14 | 8 | 14 | %7,5 | %19,3 |
| Şanlıurfa | 145 | 4 | 7 | 11 | %2,8 | %15,2 |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1657 | 123 | 156 | 170 | %7,4 | %27,1 |
| Kum · Islak | 74 | 9 | 7 | 12 | %12,2 | %37,8 |
| Kum · Nemli | 59 | 5 | 8 | 7 | %8,5 | %33,9 |
| Kum · Sulu | 40 | 2 | 3 | 4 | %5,0 | %22,5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 781 | 58 | 84 | 81 | %7,4 | %28,6 |
| 1201–1600 m | 406 | 24 | 38 | 40 | %5,9 | %25,1 |
| 1601–2000 m | 637 | 57 | 52 | 71 | %8,9 | %28,3 |
| 2001+ m | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 999 | 64 | 92 | 98 | %6,4 | %25,4 |
| İngiliz | 833 | 75 | 82 | 95 | %9,0 | %30,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Işık | 33 | 0 | 2 | 7 | %0,0 | %27,3 |
| M. Buluç | 21 | 1 | 2 | 4 | %4,8* | %33,3* |
| M. Doğan | 18 | 3 | 0 | 3 | %16,7* | %33,3* |
| R. Barman | 16 | 1 | 4 | 0 | %6,3* | %31,3* |
| S. Karakeçili | 16 | 1 | 1 | 2 | %6,3* | %25,0* |
| M. Subay | 13 | 1 | 2 | 0 | %7,7* | %23,1* |
| M. Kaya | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| E. Açmaz | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| S. Becene | 12 | 1 | 3 | 0 | %8,3* | %33,3* |
| F. Yalçınkaya | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Can Yakup | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Irmak Beyi | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Savt | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Barakhan | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Berfin Gelin | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Karlıova Beyi | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Canşilan | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Barbarosoğlu | 5 | 0 | 0 | 4 | 0/5 | 4/5 |
| Trader | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Dumanlı Pars | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Mavi Düş | E. Yıldırım | 6/14 | 42,35 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Dancing Grace | M. Doğan | 3/6 | 6,65 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Aysunar | E. Yıldırım | 4/11 | 22,10 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Güldadaş | A. Işık | 7/11 | 36,65 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | The Fırst Dance | E. Yıldırım | 6/6 | 27,90 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Dumanlı Pars | M. Buluç | 11/12 | 14,55 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 2 | 1200 Kum | Kır Pençe | A. Işık | 10/10 | 14,05 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1800 Kum | Quatro | T. Tahta | 9/11 | 21,00 |
| 28.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Laraliva | R. Becene | 5/8 | 4,45 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Zalımın Oğlu | R. Barman | 13/14 | 55,80 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1500 Kum | Berhan Beyli | C. Subay | 6/10 | 12,10 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Berfin Gelin | M. Subay | 9/10 | 18,80 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | Invincible Ares | S. Karakeçili | 15/15 | 14,05 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | Telgraf | E. Koçak | 5/9 | 2,35 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1800 Kum | Dancing Grace | M. Doğan | 4/13 | 8,95 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Emoşun Kızı | B. Fahrioğlu | 11/14 | 18,90 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Can Yakup | A. Işık | 8/9 | 30,70 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Berfin Gelin | M. Subay | 11/13 | 11,30 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Şartlı 2 | 1500 Kum | Hellahop Kısas | M. Kaya | 6/7 | 24,25 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Kahraman | S. Karakeçili | 4/12 | 5,70 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Altunkılıç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 254 koşuda 15 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Altunkılıç bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 04.11.2026, Elazığ.
Hüseyin Altunkılıç en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 244 koşu, 16 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.