Jokey
Tolga Yıldız
Tolga Yıldız son 12 ayda 336 koşuya çıktı, 21 birincilik ve 89 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (123 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tolga Yıldız jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 310 | 19 | 37 | 25 | %6,1 | %26,1 | −%58,1 |
| Son 12 ay | 336 | 21 | 42 | 26 | %6,3 | %26,5 | −%59,7 |
| 2020'den bu yana | 3710 | 418 | 440 | 393 | %11,3 | %33,7 | −%46,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 310 | 19 | 37 | 25 | %6,1 | %26,1 |
| 2025 | 308 | 20 | 29 | 23 | %6,5 | %23,4 |
| 2024 | 406 | 42 | 45 | 44 | %10,3 | %32,3 |
| 2023 | 374 | 39 | 44 | 51 | %10,4 | %35,8 |
| 2022 | 669 | 79 | 72 | 72 | %11,8 | %33,3 |
| 2021 | 808 | 106 | 99 | 89 | %13,1 | %36,4 |
| 2020 | 835 | 113 | 114 | 89 | %13,5 | %37,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 123 | 4 | 16 | 9 | %3,3 | %23,6 |
| İstanbul | 96 | 7 | 9 | 6 | %7,3 | %22,9 |
| Kocaeli | 50 | 5 | 8 | 4 | %10,0 | %34,0 |
| İzmir | 49 | 4 | 7 | 6 | %8,2 | %34,7 |
| Antalya | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| Ankara | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 144 | 12 | 20 | 11 | %8,3 | %29,9 |
| Çim · Normal | 69 | 0 | 6 | 5 | %0,0 | %15,9 |
| Sentetik · Normal | 62 | 5 | 7 | 2 | %8,1 | %22,6 |
| Kum · Nemli | 25 | 2 | 3 | 6 | %8,0* | %44,0* |
| Kum · Islak | 14 | 1 | 3 | 2 | %7,1* | %42,9* |
| Kum · Sulu | 12 | 1 | 2 | 0 | %8,3* | %25,0* |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 76 | 4 | 9 | 6 | %5,3 | %25,0 |
| 1201–1600 m | 163 | 5 | 23 | 12 | %3,1 | %24,5 |
| 1601–2000 m | 75 | 8 | 10 | 7 | %10,7 | %33,3 |
| 2001+ m | 22 | 4 | 0 | 1 | %18,2* | %22,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 179 | 12 | 19 | 11 | %6,7 | %23,5 |
| İngiliz | 157 | 9 | 23 | 15 | %5,7 | %29,9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1399 | 173 | 178 | 150 | %12,4 | %35,8 |
| İstanbul | 1091 | 98 | 91 | 91 | %9,0 | %25,7 |
| Kocaeli | 845 | 107 | 126 | 104 | %12,7 | %39,9 |
| İzmir | 229 | 30 | 27 | 31 | %13,1 | %38,4 |
| Ankara | 76 | 3 | 9 | 5 | %3,9 | %22,4 |
| Antalya | 52 | 6 | 7 | 7 | %11,5 | %38,5 |
| Adana | 18 | 1 | 2 | 5 | %5,6* | %44,4* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1611 | 201 | 223 | 197 | %12,5 | %38,5 |
| Çim · Normal | 758 | 59 | 59 | 69 | %7,8 | %24,7 |
| Sentetik · Normal | 728 | 82 | 71 | 65 | %11,3 | %29,9 |
| Kum · Nemli | 202 | 34 | 34 | 28 | %16,8 | %47,5 |
| Kum · Islak | 124 | 16 | 25 | 9 | %12,9 | %40,3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 92 | 7 | 6 | 7 | %7,6 | %21,7 |
| Çim · Yumuşak | 66 | 10 | 4 | 5 | %15,2 | %28,8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 57 | 4 | 8 | 6 | %7,0 | %31,6 |
| Kum · Sulu | 30 | 3 | 4 | 3 | %10,0 | %33,3 |
| Çim · Ağır | 23 | 2 | 4 | 2 | %8,7* | %34,8* |
| Çim · Biraz Ağır | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Ağır | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 690 | 81 | 70 | 81 | %11,7 | %33,6 |
| 1201–1600 m | 1834 | 196 | 225 | 176 | %10,7 | %32,6 |
| 1601–2000 m | 956 | 119 | 120 | 118 | %12,4 | %37,3 |
| 2001+ m | 230 | 22 | 25 | 18 | %9,6 | %28,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1915 | 221 | 215 | 183 | %11,5 | %32,3 |
| İngiliz | 1795 | 197 | 225 | 210 | %11,0 | %35,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Çapkın | 32 | 2 | 3 | 2 | %6,3 | %21,9 |
| U. Gökçe | 28 | 3 | 6 | 0 | %10,7* | %32,1* |
| T. Ateş | 25 | 1 | 5 | 2 | %4,0* | %32,0* |
| A. Küçükaksoy | 15 | 2 | 4 | 1 | %13,3* | %46,7* |
| R. Demirdoğan | 14 | 1 | 4 | 1 | %7,1* | %42,9* |
| E. Koca | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| H. Altunbaş | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Y. Akbulut | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| F. Tosun | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| A. Ataş | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O Bir Çelik | 15 | 1 | 3 | 1 | %6,7* | %33,3* |
| Splendid | 11 | 2 | 4 | 1 | %18,2* | %63,6* |
| Dündarzade | 10 | 3 | 2 | 0 | %30,0* | %50,0* |
| Gündüzdüşü | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Bahriyeli Çikok | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Doruklar Beyi | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Gürhanzade | 7 | 0 | 3 | 0 | 0/7 | 3/7 |
| Çikok Ağa | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kara Çiçin | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Aksoylucan | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Splendid | A. Küçükaksoy | 4/10 | 3,60 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | O Bir Çelik | B. Çapkın | 3/11 | 2,20 |
| 05.11.2026 | İzmir | Satış 2 | 1400 Kum | Falcon Of Mutaflar | S. Gökçe | 3/9 | 6,30 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Disu Bey | S. Önder | 2/11 | 1,60 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Sıla Aleyna | T. Ateş | 5/9 | 12,25 |
| 28.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | O Bir Çelik | B. Çapkın | 7/9 | 13,15 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Çim | Bahriyeli Çikok | T. Ateş | 5/8 | 14,05 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Disu Bey | S. Önder | 2/13 | 3,00 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Sıla Aleyna | T. Ateş | 4/10 | 2,95 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Disu Bey | S. Gökçe | 2/10 | 12,40 |
| 09.10.2026 | İstanbul | G 1 | 2000 Sentetik | Splendid | A. Küçükaksoy | 4/8 | 26,00 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Karanlık | B. Çapkın | 8/14 | 14,20 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Çim | Jet Çelik | B. Gökçe | 8/12 | 41,20 |
| 30.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Splendid | A. Küçükaksoy | 1/11 | 1,70 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Balmehmet | B. Çapkın | 13/13 | 65,30 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Buzmeral | B. Çapkın | 12/12 | 21,05 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Karanlık | B. Çapkın | 5/12 | 2,80 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Liderkatı | C. Katı | 4/8 | 6,55 |
| 18.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | O Bir Çelik | B. Çapkın | 4/6 | 12,00 |
| 16.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1500 Sentetik | Ulu Ağaç | H. Altunbaş | 13/15 | 44,35 |
Sık sorulanlar
Tolga Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 310 koşuda 19 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tolga Yıldız bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 6. koşu 16:30, SPLENDID.
Tolga Yıldız en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 123 koşu, 4 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.