Apranti (AP)AP nedir?
Uğur Levent
Uğur Levent son 12 ayda 248 koşuya çıktı, 14 birincilik ve 39 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (176 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur Levent jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 229 | 13 | 8 | 15 | %5,7 | %15,7 | −%37,9 |
| Son 12 ay | 248 | 14 | 9 | 16 | %5,6 | %15,7 | −%41,5 |
| 2020'den bu yana | 858 | 35 | 33 | 52 | %4,1 | %14,0 | −%55,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 25.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 229 | 13 | 8 | 15 | %5,7 | %15,7 |
| 2025 | 97 | 4 | 2 | 7 | %4,1 | %13,4 |
| 2024 | 133 | 4 | 7 | 8 | %3,0 | %14,3 |
| 2023 | 118 | 5 | 4 | 10 | %4,2 | %16,1 |
| 2022 | 69 | 2 | 7 | 6 | %2,9 | %21,7 |
| 2021 | 95 | 0 | 1 | 4 | %0,0 | %5,3 |
| 2020 | 117 | 7 | 4 | 2 | %6,0 | %11,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 176 | 9 | 5 | 11 | %5,1 | %14,2 |
| Kocaeli | 53 | 5 | 0 | 4 | %9,4 | %17,0 |
| Bursa | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| İzmir | 3 | 0 | 3 | 0 | 0/3 | 3/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 86 | 4 | 1 | 4 | %4,7 | %10,5 |
| Kum · Normal | 73 | 7 | 6 | 6 | %9,6 | %26,0 |
| Çim · Normal | 53 | 3 | 1 | 4 | %5,7 | %15,1 |
| Kum · Nemli | 19 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,5* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 3 | 2 | 3 | %7,1 | %19,0 |
| 1201–1600 m | 138 | 4 | 7 | 10 | %2,9 | %15,2 |
| 1601–2000 m | 51 | 3 | 0 | 2 | %5,9 | %9,8 |
| 2001+ m | 17 | 4 | 0 | 1 | %23,5* | %29,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 137 | 7 | 5 | 4 | %5,1 | %11,7 |
| İngiliz | 111 | 7 | 4 | 12 | %6,3 | %20,7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 353 | 14 | 8 | 25 | %4,0 | %13,3 |
| Bursa | 295 | 10 | 13 | 13 | %3,4 | %12,2 |
| Kocaeli | 164 | 8 | 7 | 9 | %4,9 | %14,6 |
| İzmir | 34 | 3 | 4 | 4 | %8,8 | %32,4 |
| Antalya | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ankara | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 359 | 16 | 21 | 20 | %4,5 | %15,9 |
| Çim · Normal | 202 | 8 | 6 | 11 | %4,0 | %12,4 |
| Sentetik · Normal | 191 | 7 | 3 | 15 | %3,7 | %13,1 |
| Kum · Nemli | 39 | 1 | 2 | 2 | %2,6 | %12,8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 24 | 1 | 0 | 1 | %4,2* | %8,3* |
| Çim · Yumuşak | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Islak | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 142 | 9 | 6 | 9 | %6,3 | %16,9 |
| 1201–1600 m | 448 | 12 | 20 | 27 | %2,7 | %13,2 |
| 1601–2000 m | 223 | 9 | 6 | 15 | %4,0 | %13,5 |
| 2001+ m | 45 | 5 | 1 | 1 | %11,1 | %15,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 528 | 23 | 22 | 28 | %4,4 | %13,8 |
| İngiliz | 330 | 12 | 11 | 24 | %3,6 | %14,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Altunbaş | 16 | 2 | 2 | 2 | %12,5* | %37,5* |
| G. Gökçe | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Ş. Demir | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| Z. Temuçin | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| G. Gökçe | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| C. Turan | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| S. Çiftçi | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| H. El | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Atcı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| K. Yurdabak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kareem Bughra | 16 | 3 | 3 | 3 | %18,8* | %56,3* |
| Ufkun Ötesi | 6 | 4 | 0 | 0 | 4/6 | 4/6 |
| Sertesen | 6 | 0 | 4 | 1 | 0/6 | 5/6 |
| Subike | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Kırmüjde | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Bozağın Kralı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Mahmut Usta | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Majestic Champion | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Art Of Victory | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Cemre Ateşi | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Aladağlar | U. Temuçin | 4/9 | 30,10 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Bozağın Kralı | G. Gökçe | 11/11 | 63,05 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Çim | Akbelhan | A. Kaplan | 4/12 | 18,90 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Şeker Piraye | M. Avcı | 9/10 | 3,45 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Filius Ventus | O. Bozyel | 5/7 | 3,45 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Boran | A. Gökçe | 15/17 | 55,80 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Avcısuyu | Ö. Güneli | 9/10 | 58,95 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Montresta | M. Avcı | 11/12 | 38,20 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Alnaar | G. Gökçe | 9/10 | 30,40 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Kırmüjde | H. Yıldırım | 8/10 | 18,60 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Rossiman | G. Gökçe | 4/13 | 47,85 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Sevda Şampiyonu | R. Karabulut | 16/17 | 75,80 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Esrin Hatun | Ş. Demir | 12/14 | 44,35 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2400 Sentetik | Ufkun Ötesi | Ş. Demir | 5/13 | 8,35 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Filius Ventus | O. Bozyel | 4/7 | 19,85 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Always Hard | C. Turan | 8/8 | 41,70 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Luciele | S. Baydan | 10/13 | 56,95 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Elegie | M. Baykara | 11/13 | 32,80 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Lord Protector | H. El | 5/10 | 8,35 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1300 Sentetik | Ufkun Ötesi | Ş. Demir | 7/12 | 12,70 |
Sık sorulanlar
Uğur Levent bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 229 koşuda 13 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur Levent bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 25.10.2026, İstanbul.
Uğur Levent en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 176 koşu, 9 birincilik.
Uğur Levent apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.