Antrenör
Orhan Bozyel
Orhan Bozyel'ın atları son 12 ayda 62 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 12 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (44 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Orhan Bozyel antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 62 | 4 | 4 | 4 | %6,5 | %19,4 | −%62,2 |
| Son 12 ay | 62 | 4 | 4 | 4 | %6,5 | %19,4 | −%62,2 |
| 2020'den bu yana | 62 | 4 | 4 | 4 | %6,5 | %19,4 | −%62,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 62 | 4 | 4 | 4 | %6,5 | %19,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 44 | 1 | 2 | 1 | %2,3 | %9,1 |
| Kocaeli | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
| Antalya | 8 | 3 | 2 | 0 | 3/8 | 5/8 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 29 | 1 | 1 | 1 | %3,4* | %10,3* |
| Çim · Normal | 17 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,9* |
| Kum · Normal | 9 | 1 | 2 | 3 | 1/9 | 6/9 |
| Kum · Islak | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 1201–1600 m | 34 | 2 | 1 | 1 | %5,9 | %11,8 |
| 1601–2000 m | 12 | 1 | 2 | 3 | %8,3* | %50,0* |
| 2001+ m | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 43 | 4 | 3 | 4 | %9,3 | %25,6 |
| İngiliz | 19 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 25 | 3 | 1 | 2 | %12,0* | %24,0* |
| Şartlı | 18 | 1 | 3 | 0 | %5,6* | %22,2* |
| Maiden | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 44 | 1 | 2 | 1 | %2,3 | %9,1 |
| Kocaeli | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
| Antalya | 8 | 3 | 2 | 0 | 3/8 | 5/8 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 29 | 1 | 1 | 1 | %3,4* | %10,3* |
| Çim · Normal | 17 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,9* |
| Kum · Normal | 9 | 1 | 2 | 3 | 1/9 | 6/9 |
| Kum · Islak | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 1201–1600 m | 34 | 2 | 1 | 1 | %5,9 | %11,8 |
| 1601–2000 m | 12 | 1 | 2 | 3 | %8,3* | %50,0* |
| 2001+ m | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 43 | 4 | 3 | 4 | %9,3 | %25,6 |
| İngiliz | 19 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 25 | 3 | 1 | 2 | %12,0* | %24,0* |
| Şartlı | 18 | 1 | 3 | 0 | %5,6* | %22,2* |
| Maiden | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A. Kurşun | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| E. Cankılıç | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| U. Levent | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Kaçmaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ö. Özen | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| S. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| U. Temur | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sapanca Ağası | 13 | 3 | 2 | 3 | %23,1* | %61,5* |
| Saadın Kasırgası | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Difference Maker | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Pesenhan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Filius Ventus | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kamalı Beyi | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kıvırcıkkız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Batuga | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bir Rüzgar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Meydan Oku | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Pesenhan | E. Cankılıç | 4/11 | 29,70 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Filius Ventus | U. Levent | 5/7 | 3,45 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Pesenhan | M. Turan | 10/13 | 17,90 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Filius Ventus | U. Levent | 4/7 | 19,85 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Pesenhan | A. Yıldız | 13/14 | 22,30 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Kamalı Beyi | A. Kaçmaz | 13/13 | 28,95 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Filius Ventus | E. Akpınar | 7/14 | 11,15 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1300 Sentetik | Saadın Kasırgası | M. Bilgin | 12/12 | 10,95 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Pesenhan | A. Kurşun | 9/14 | 6,05 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Doğangir | M. Bilgin | 7/10 | 6,75 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Bir Rüzgar | E. Aktuğ | 10/10 | 46,50 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Kıvırcıkkız | G. Bektaş | 14/14 | 63,45 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Kamalı Beyi | E. Cankılıç | 12/12 | 32,95 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Saadın Kasırgası | Ö. Özen | 2/8 | 5,05 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1200 Çim | Meydan Oku | Ö. Yıldırım | 2/7 | 3,40 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Kıvırcıkkız | A. Kaçmaz | 8/10 | 8,40 |
| 06.09.2026 | İstanbul | Kadın Amatör Binici | 1600 Çim | Difference Maker | K. Bılkova | 7/7 | 15,55 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Saadın Kasırgası | Ö. Özen | 1/13 | 16,95 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2400 Çim | Batuga | Ö. Özen | 12/12 | 68,10 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1400 Çim | Cemhan | A. Kaçmaz | 9/12 | 27,80 |
Sık sorulanlar
Orhan Bozyel bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 62 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Orhan Bozyel'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.10.2026, İstanbul.
Orhan Bozyel en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 44 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.