Antrenör
Uğur Temuçin
Uğur Temuçin'ın atları son 12 ayda 54 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (44 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur Temuçin antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 2 | 2 | 3 | %4,2 | %14,6 | – |
| Son 12 ay | 54 | 2 | 2 | 4 | %3,7 | %14,8 | −%67,9 |
| 2020'den bu yana | 438 | 49 | 50 | 47 | %11,2 | %33,3 | −%46,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 2 | 2 | 3 | %4,2 | %14,6 |
| 2025 | 20 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| 2024 | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| 2023 | 107 | 8 | 9 | 9 | %7,5 | %24,3 |
| 2022 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2021 | 137 | 24 | 21 | 16 | %17,5 | %44,5 |
| 2020 | 111 | 15 | 15 | 17 | %13,5 | %42,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 44 | 2 | 2 | 4 | %4,5 | %18,2 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 24 | 1 | 1 | 1 | %4,2* | %12,5* |
| Çim · Normal | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
| Kum · Normal | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 26 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %11,5* |
| 1601–2000 m | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2001+ m | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 27 | 2 | 1 | 1 | %7,4* | %14,8* |
| İngiliz | 27 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %14,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 23 | 2 | 2 | 2 | %8,7* | %26,1* |
| Handikap | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
| Maiden | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 360 | 37 | 45 | 38 | %10,3 | %33,3 |
| Kocaeli | 46 | 8 | 3 | 6 | %17,4 | %37,0 |
| Bursa | 24 | 4 | 2 | 3 | %16,7* | %37,5* |
| İzmir | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 249 | 30 | 34 | 23 | %12,0 | %34,9 |
| Çim · Normal | 91 | 6 | 12 | 10 | %6,6 | %30,8 |
| Kum · Normal | 55 | 7 | 2 | 8 | %12,7 | %30,9 |
| Çim · Yumuşak | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Kum · Nemli | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Ağır | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 48 | 4 | 8 | 7 | %8,3 | %39,6 |
| 1201–1600 m | 207 | 30 | 20 | 19 | %14,5 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 115 | 10 | 13 | 10 | %8,7 | %28,7 |
| 2001+ m | 68 | 5 | 9 | 11 | %7,4 | %36,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 252 | 28 | 29 | 31 | %11,1 | %34,9 |
| İngiliz | 186 | 21 | 21 | 16 | %11,3 | %31,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 151 | 17 | 17 | 14 | %11,3 | %31,8 |
| Şartlı | 144 | 17 | 15 | 20 | %11,8 | %36,1 |
| Maiden | 66 | 6 | 7 | 6 | %9,1 | %28,8 |
| Satış | 25 | 4 | 3 | 1 | %16,0* | %32,0* |
| KV-6 | 15 | 1 | 0 | 3 | %6,7* | %26,7* |
| KV-7 | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| KV-8 | 9 | 1 | 1 | 3 | 1/9 | 5/9 |
| G | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-9 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| A | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 20 | 1 | 2 | 3 | %5,0* | %30,0* |
| B. Akçay | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| U. Levent | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. Kurşun | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Bozdağ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Akbulat | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Kocakaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mardi Gras | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Aladağlar | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Kılıç İbo | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Angel On The Wing | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Mehmetoğlu | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Pıllow Dance | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Rivian Geralt | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sinan Abi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ningbo | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Vanadyum | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Aladağlar | B. Akçay | 5/10 | 15,80 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Rivian Geralt | E. Aktuğ | 5/11 | 67,25 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Pıllow Dance | E. Aktuğ | 6/10 | 27,25 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Vanadyum | B. Akçay | 9/11 | 20,00 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Aladağlar | U. Levent | 4/9 | 30,10 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Rivian Geralt | B. Akçay | 8/9 | 29,70 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Canadian Boy | B. Akçay | 4/6 | 18,60 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Pıllow Dance | M. Çelik | 5/9 | 16,25 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Aladağlar | B. Akçay | 12/12 | 34,05 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Rivian Geralt | A. Yıldız | 8/9 | 28,70 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Aladağlar | U. Levent | 8/10 | 16,15 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Mehmetoğlu | S. Akbulat | –/8 | 32,30 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Sinan Abi | S. Akbulat | 13/15 | 77,85 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Mehmetoğlu | E. Bozdağ | –/17 | 37,45 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Sinan Abi | E. Cankılıç | 15/15 | 74,85 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1200 Sentetik | Kılıç İbo | A. Yıldız | 6/18 | 5,70 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1200 Sentetik | Mahmut Usta | U. Levent | 12/18 | 28,55 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Pıllow Dance | A. Yıldız | 8/10 | 3,95 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Mehmetoğlu | A. Yıldız | 10/13 | 7,55 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Kılıç İbo | A. Yıldız | 9/14 | 5,85 |
Sık sorulanlar
Uğur Temuçin bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 48 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur Temuçin'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, İstanbul.
Uğur Temuçin en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 44 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.