Antrenör
Mehmet Fatih Atcı
Mehmet Fatih Atcı'ın atları son 12 ayda 15 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Fatih Atcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* | – |
| Son 12 ay | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* | – |
| 2020'den bu yana | 128 | 10 | 11 | 9 | %7,8 | %23,4 | −%1,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.10.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| 2025 | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 33 | 3 | 4 | 2 | %9,1 | %27,3 |
| 2021 | 32 | 3 | 4 | 2 | %9,4 | %28,1 |
| 2020 | 39 | 3 | 3 | 4 | %7,7 | %25,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| İstanbul | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| 1201–1600 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| İngiliz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Maiden | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Şartlı | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 67 | 3 | 5 | 1 | %4,5 | %13,4 |
| Kocaeli | 28 | 4 | 2 | 2 | %14,3* | %28,6* |
| Bursa | 27 | 3 | 4 | 5 | %11,1* | %44,4* |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 45 | 4 | 5 | 5 | %8,9 | %31,1 |
| Çim · Normal | 38 | 3 | 2 | 3 | %7,9 | %21,1 |
| Sentetik · Normal | 33 | 1 | 3 | 0 | %3,0 | %12,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 60 | 3 | 6 | 3 | %5,0 | %20,0 |
| 1601–2000 m | 44 | 7 | 4 | 3 | %15,9 | %31,8 |
| 2001+ m | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 112 | 10 | 11 | 8 | %8,9 | %25,9 |
| Arap | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 50 | 3 | 5 | 4 | %6,0 | %24,0 |
| Şartlı | 37 | 3 | 2 | 5 | %8,1 | %27,0 |
| Maiden | 27 | 3 | 3 | 0 | %11,1* | %22,2* |
| Satış | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| U. Levent | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| N. Avci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Dinar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Gün | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Sözen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| M. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gümüş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Bektaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| O. Öztürk | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elmapınar | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Derin Derya | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Astraea | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Rahik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Elegie | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Tannur Star | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Derin Derya | N. Avci | 5/9 | 7,40 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | Elegie | U. Levent | 10/11 | 7,40 |
| 11.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Elmapınar | İ. Dinar | 13/16 | 66,05 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Elmapınar | İ. Gün | 7/10 | 47,55 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Derin Derya | M. Çiçek | 13/14 | 6,95 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Rahik | U. Levent | 9/19 | 75,85 |
| 06.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Derin Derya | A. Sözen | 3/8 | 2,60 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Elmapınar | M. Turan | 15/15 | 52,00 |
| 07.07.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1700 Kum | Elmapınar | U. Levent | 7/10 | 47,90 |
| 07.07.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Rahik | U. Levent | 9/13 | 68,00 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Elmapınar | U. Levent | 12/17 | 71,60 |
| 10.01.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Astraea | U. Levent | 9/11 | 52,50 |
| 06.12.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Astraea | Y. Gümüş | 10/10 | 60,20 |
| 14.11.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Astraea | G. Bektaş | 9/11 | 53,70 |
| 14.11.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Çim | Tannur Star | O. Öztürk | 9/9 | 43,65 |
| 05.11.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1300 Sentetik | Tannur Star | Z. Karabulut | 8/8 | 64,85 |
| 05.10.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Sentetik | Tannur Star | Z. Karabulut | 8/8 | 51,50 |
| 24.09.2025 | İstanbul | KV-7 | 1300 Çim | Tannur Star | E. Aktuğ | 8/11 | 71,50 |
| 06.07.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Tannur Star | A. Kaçmaz | 5/5 | 21,05 |
| 18.06.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Tannur Star | E. Aktuğ | 4/6 | 10,20 |
Sık sorulanlar
Mehmet Fatih Atcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 12 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Fatih Atcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.10.2026, Kocaeli.
Mehmet Fatih Atcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 8 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.