Antrenör
Atilla Gökçe
Atilla Gökçe'ın atları son 12 ayda 105 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 24 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (70 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Atilla Gökçe antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 98 | 10 | 8 | 3 | %10,2 | %21,4 | −%51,3 |
| Son 12 ay | 105 | 12 | 8 | 4 | %11,4 | %22,9 | −%44,9 |
| 2020'den bu yana | 608 | 68 | 49 | 43 | %11,2 | %26,3 | −%19,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 98 | 10 | 8 | 3 | %10,2 | %21,4 |
| 2025 | 102 | 16 | 11 | 6 | %15,7 | %32,4 |
| 2024 | 83 | 9 | 3 | 8 | %10,8 | %24,1 |
| 2023 | 59 | 6 | 3 | 8 | %10,2 | %28,8 |
| 2022 | 89 | 10 | 7 | 6 | %11,2 | %25,8 |
| 2021 | 111 | 9 | 12 | 10 | %8,1 | %27,9 |
| 2020 | 66 | 8 | 5 | 2 | %12,1 | %22,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 70 | 6 | 4 | 3 | %8,6 | %18,6 |
| Kocaeli | 20 | 5 | 3 | 0 | %25,0* | %40,0* |
| Bursa | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| İzmir | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 39 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %12,8 |
| Kum · Normal | 37 | 10 | 2 | 0 | %27,0 | %32,4 |
| Çim · Normal | 16 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,3* |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 2 | 3 | 1 | %8,0* | %24,0* |
| 1201–1600 m | 53 | 5 | 3 | 3 | %9,4 | %20,8 |
| 1601–2000 m | 20 | 5 | 1 | 0 | %25,0* | %30,0* |
| 2001+ m | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 83 | 10 | 7 | 4 | %12,0 | %25,3 |
| Arap | 22 | 2 | 1 | 0 | %9,1* | %13,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 44 | 8 | 3 | 2 | %18,2 | %29,5 |
| Maiden | 27 | 1 | 3 | 1 | %3,7* | %18,5* |
| Handikap | 18 | 2 | 1 | 0 | %11,1* | %16,7* |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 494 | 46 | 35 | 35 | %9,3 | %23,5 |
| Kocaeli | 79 | 21 | 11 | 5 | %26,6 | %46,8 |
| Bursa | 22 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| İzmir | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Ankara | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 290 | 28 | 21 | 24 | %9,7 | %25,2 |
| Çim · Normal | 158 | 7 | 12 | 9 | %4,4 | %17,7 |
| Kum · Normal | 92 | 22 | 11 | 5 | %23,9 | %41,3 |
| Kum · Nemli | 17 | 5 | 3 | 1 | %29,4* | %52,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 17 | 1 | 1 | 2 | %5,9* | %23,5* |
| Çim · Yumuşak | 16 | 4 | 0 | 1 | %25,0* | %31,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 120 | 14 | 10 | 10 | %11,7 | %28,3 |
| 1201–1600 m | 351 | 34 | 29 | 25 | %9,7 | %25,1 |
| 1601–2000 m | 103 | 16 | 8 | 6 | %15,5 | %29,1 |
| 2001+ m | 34 | 4 | 2 | 2 | %11,8 | %23,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 361 | 41 | 26 | 26 | %11,4 | %25,8 |
| Arap | 247 | 27 | 23 | 17 | %10,9 | %27,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 229 | 27 | 20 | 20 | %11,8 | %29,3 |
| Handikap | 138 | 21 | 7 | 7 | %15,2 | %25,4 |
| Maiden | 135 | 10 | 6 | 9 | %7,4 | %18,5 |
| KV-8 | 23 | 2 | 2 | 2 | %8,7* | %26,1* |
| Satış | 23 | 1 | 3 | 0 | %4,3* | %17,4* |
| KV-6 | 18 | 4 | 4 | 1 | %22,2* | %50,0* |
| KV-7 | 15 | 1 | 5 | 1 | %6,7* | %46,7* |
| G | 11 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %27,3* |
| KV-9 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| U. Temur | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| M. Kaya | 10 | 5 | 1 | 0 | %50,0* | %60,0* |
| M. Bağ | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| B. Gökçe | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| A. Sözen | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| B. Akçay | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Y. Gümüş | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| E. Aktuğ | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Y. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| E. Akpınar | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Legendary Majesty | 13 | 6 | 1 | 1 | %46,2* | %61,5* |
| Osullivan | 12 | 3 | 2 | 0 | %25,0* | %41,7* |
| Sanpman | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Boran | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Silent Tunguska | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Silver Rising | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kuzgun Gökmen | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| King Mustafa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kopuk Uçurtma | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Gretel | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Crescent Raiders | A. Sözen | 8/8 | 8,55 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Kopuk Uçurtma | E. Akpınar | 7/12 | 12,75 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Osullivan | B. Gökçe | 2/7 | 2,70 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1500 Sentetik | Gretel | A. Kurşun | 7/7 | 2,50 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 2000 Kum | Black Blaze | G. Özçelik | 6/11 | 9,65 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Lost In Paradise | C. Paso | –/9 | 31,85 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Boran | U. Levent | 15/17 | 55,80 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Sevde Raiders | A. Sözen | 2/9 | 1,20 |
| 15.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Legendary Majesty | Ö. Yıldırım | 3/10 | 5,30 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Yıldızbaşar | E. Akpınar | 11/14 | 15,00 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Boran | Ö. Özen | 15/16 | 50,10 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Gretel | E. Aktuğ | 2/9 | 4,60 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Silent Tunguska | G. Yıldız | 8/10 | 42,45 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Sevde Raiders | A. Sözen | 1/8 | 2,80 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2400 Sentetik | Black Blaze | E. Aktuğ | 7/7 | 15,00 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 21 | 1400 Kum | Legendary Majesty | B. Gökçe | 6/11 | 2,90 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Melly Yahmahn | A. Sözen | 3/13 | 29,75 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Silent Tunguska | G. Yıldız | 6/6 | 36,45 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Gretel | E. Aktuğ | 2/9 | 7,65 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Kopuk Uçurtma | Y. Gökçe | 5/16 | 2,55 |
Sık sorulanlar
Atilla Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 98 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Atilla Gökçe'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 1. koşu 14:00, CRESCENT RAIDERS.
Atilla Gökçe en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 70 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.