Antrenör
Adem Güven
Adem Güven'ın atları son 12 ayda 132 koşuya çıktı, 21 birincilik ve 38 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (82 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Adem Güven antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 106 | 15 | 6 | 7 | %14,2 | %26,4 | −%1,7 |
| Son 12 ay | 132 | 21 | 8 | 9 | %15,9 | %28,8 | −%10,3 |
| 2020'den bu yana | 1470 | 162 | 160 | 191 | %11,0 | %34,9 | −%29,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.10.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 106 | 15 | 6 | 7 | %14,2 | %26,4 |
| 2025 | 188 | 17 | 13 | 21 | %9,0 | %27,1 |
| 2024 | 195 | 18 | 18 | 20 | %9,2 | %28,7 |
| 2023 | 271 | 36 | 38 | 38 | %13,3 | %41,3 |
| 2022 | 304 | 25 | 30 | 48 | %8,2 | %33,9 |
| 2021 | 241 | 32 | 36 | 29 | %13,3 | %40,2 |
| 2020 | 165 | 19 | 19 | 28 | %11,5 | %40,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 82 | 14 | 5 | 9 | %17,1 | %34,1 |
| Ankara | 35 | 4 | 3 | 0 | %11,4 | %20,0 |
| Kocaeli | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| İstanbul | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 73 | 12 | 5 | 4 | %16,4 | %28,8 |
| Çim · Normal | 17 | 2 | 1 | 0 | %11,8* | %17,6* |
| Kum · Sulu | 12 | 3 | 0 | 3 | %25,0* | %50,0* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Kum · Islak | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| Sentetik · Normal | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 2 | 2 | 2 | %8,7* | %26,1* |
| 1201–1600 m | 75 | 17 | 2 | 5 | %22,7 | %32,0 |
| 1601–2000 m | 27 | 2 | 3 | 2 | %7,4* | %25,9* |
| 2001+ m | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 89 | 18 | 7 | 6 | %20,2 | %34,8 |
| İngiliz | 43 | 3 | 1 | 3 | %7,0 | %16,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 51 | 7 | 4 | 2 | %13,7 | %25,5 |
| Şartlı | 33 | 2 | 1 | 3 | %6,1 | %18,2 |
| Maiden | 22 | 6 | 2 | 4 | %27,3* | %54,5* |
| KV-8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| G | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| KV-9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 736 | 81 | 76 | 102 | %11,0 | %35,2 |
| Ankara | 621 | 62 | 67 | 72 | %10,0 | %32,4 |
| İstanbul | 85 | 13 | 14 | 12 | %15,3 | %45,9 |
| Kocaeli | 19 | 5 | 3 | 2 | %26,3* | %52,6* |
| Bursa | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| Şanlıurfa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 731 | 89 | 83 | 97 | %12,2 | %36,8 |
| Çim · Normal | 472 | 44 | 40 | 58 | %9,3 | %30,1 |
| Kum · Nemli | 69 | 8 | 11 | 10 | %11,6 | %42,0 |
| Kum · Islak | 41 | 5 | 2 | 9 | %12,2 | %39,0 |
| Sentetik · Normal | 37 | 6 | 5 | 5 | %16,2 | %43,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 37 | 3 | 6 | 4 | %8,1 | %35,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 20 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Kum · Sulu | 20 | 4 | 2 | 4 | %20,0* | %50,0* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 3 | 2 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Çim · Ağır | 18 | 0 | 6 | 1 | %0,0* | %38,9* |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 225 | 16 | 21 | 27 | %7,1 | %28,4 |
| 1201–1600 m | 742 | 82 | 83 | 91 | %11,1 | %34,5 |
| 1601–2000 m | 347 | 43 | 38 | 45 | %12,4 | %36,3 |
| 2001+ m | 156 | 21 | 18 | 28 | %13,5 | %42,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 756 | 95 | 82 | 100 | %12,6 | %36,6 |
| İngiliz | 714 | 67 | 78 | 91 | %9,4 | %33,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 534 | 65 | 57 | 66 | %12,2 | %35,2 |
| Maiden | 350 | 30 | 32 | 45 | %8,6 | %30,6 |
| Şartlı | 338 | 38 | 36 | 42 | %11,2 | %34,3 |
| G | 63 | 8 | 7 | 5 | %12,7 | %31,7 |
| KV-7 | 41 | 7 | 4 | 7 | %17,1 | %43,9 |
| KV-6 | 40 | 7 | 10 | 6 | %17,5 | %57,5 |
| KV-8 | 33 | 1 | 8 | 6 | %3,0 | %45,5 |
| Satış | 26 | 3 | 3 | 3 | %11,5* | %34,6* |
| KV-9 | 17 | 2 | 1 | 5 | %11,8* | %47,1* |
| Maiden/Satış | 12 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %41,7* |
| A | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Sunkar | 23 | 3 | 1 | 2 | %13,0* | %26,1* |
| H. Çizik | 12 | 4 | 2 | 1 | %33,3* | %58,3* |
| E. Çankaya | 11 | 5 | 0 | 0 | %45,5* | %45,5* |
| E. Çizik | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| M. Akgöbek | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| M. Arslan | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| M. Coşkun | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| F. Sansar | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| N. Demir | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| İ. Yıldırım | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Teyar | 21 | 5 | 2 | 0 | %23,8* | %33,3* |
| Ferat | 20 | 2 | 2 | 3 | %10,0* | %35,0* |
| Dream Asiya | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Balinka | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| Senanisa | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| Build Your Dreams | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Gülfiliz | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| Şafak Bey | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Adana Beyi | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Anadolu Yazı | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Teyar | E. Cankılıç | 8/10 | 8,00 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1500 Kum | Teyar | S. Yıldız | 1/10 | 3,95 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Pearl Of God | E. Çankaya | 7/8 | 24,85 |
| 06.10.2026 | Adana | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Sentetik | Teyar | F. Sansar | 1/11 | 16,90 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | Öldürmeyen Güçlendirir | M. Uyar | 7/9 | 29,45 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Ferat | G. Özçelik | 7/13 | 2,85 |
| 26.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1300 Kum | Teyar | E. Çankaya | 1/8 | 2,50 |
| 24.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Çim | Pearl Of God | S. Çelik | 4/5 | 11,50 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | Teyar | M. Coşkun | 4/12 | 2,05 |
| 19.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2000 Kum | Ferat | E. Çizik | 7/10 | 4,65 |
| 12.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1600 Çim | Build Your Dreams | E. Çankaya | 7/7 | 12,30 |
| 10.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Daş Fatih | S. Çelik | 5/8 | 6,85 |
| 08.09.2026 | Ankara | KV-8 | 1400 Çim | Atabeyli | Ö. Yıldırım | 4/8 | 9,75 |
| 06.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Build Your Dreams | H. Çizik | 8/8 | 7,40 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Pearl Of God | S. Çelik | 1/9 | 21,90 |
| 03.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Ferat | M. Coşkun | 4/10 | 4,85 |
| 29.08.2026 | Ankara | G 2 | 1500 Kum | Teyar | E. Çizik | 9/11 | 26,00 |
| 27.08.2026 | Ankara | KV-6 | 1900 Çim | Daş Fatih | A. Çelik | 2/6 | 3,75 |
| 25.08.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Çim | Build Your Dreams | Ö. Yıldırım | 4/5 | 4,65 |
| 13.08.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Kum | Ferat | N. Demir | 2/11 | 10,55 |
Sık sorulanlar
Adem Güven bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 106 koşuda 15 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Adem Güven'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.10.2026, Ankara.
Adem Güven en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 82 koşu, 14 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.