Antrenör
Hasan Güney
Hasan Güney'ın atları son 12 ayda 31 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (15 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Güney antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23 | 4 | 0 | 5 | %17,4* | %39,1* | – |
| Son 12 ay | 31 | 4 | 0 | 5 | %12,9 | %29,0 | – |
| 2020'den bu yana | 479 | 28 | 32 | 46 | %5,8 | %22,1 | −%51,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23 | 4 | 0 | 5 | %17,4* | %39,1* |
| 2025 | 70 | 2 | 5 | 8 | %2,9 | %21,4 |
| 2024 | 59 | 6 | 6 | 3 | %10,2 | %25,4 |
| 2023 | 40 | 2 | 4 | 3 | %5,0 | %22,5 |
| 2022 | 95 | 5 | 4 | 7 | %5,3 | %16,8 |
| 2021 | 118 | 8 | 9 | 12 | %6,8 | %24,6 |
| 2020 | 74 | 1 | 4 | 8 | %1,4 | %17,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 15 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %13,3* |
| Ankara | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| İstanbul | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 13 | 2 | 0 | 0 | %15,4* | %15,4* |
| Sentetik · Normal | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| 1201–1600 m | 20 | 3 | 0 | 2 | %15,0* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 30 | 4 | 0 | 5 | %13,3 | %30,0 |
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Şartlı | 8 | 2 | 0 | 3 | 2/8 | 5/8 |
| Handikap | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 315 | 18 | 23 | 33 | %5,7 | %23,5 |
| Adana | 150 | 6 | 8 | 9 | %4,0 | %15,3 |
| İstanbul | 9 | 3 | 0 | 2 | 3/9 | 5/9 |
| Antalya | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 230 | 12 | 16 | 19 | %5,2 | %20,4 |
| Çim · Normal | 169 | 14 | 12 | 14 | %8,3 | %23,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 18 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %22,2* |
| Kum · Nemli | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Sentetik · Normal | 11 | 2 | 0 | 4 | %18,2* | %54,5* |
| Kum · Islak | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Ağır | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 43 | 4 | 2 | 6 | %9,3 | %27,9 |
| 1201–1600 m | 232 | 13 | 17 | 20 | %5,6 | %21,6 |
| 1601–2000 m | 127 | 6 | 9 | 8 | %4,7 | %18,1 |
| 2001+ m | 77 | 5 | 4 | 12 | %6,5 | %27,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 386 | 25 | 25 | 41 | %6,5 | %23,6 |
| İngiliz | 93 | 3 | 7 | 5 | %3,2 | %16,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 256 | 16 | 15 | 20 | %6,3 | %19,9 |
| Şartlı | 116 | 7 | 10 | 18 | %6,0 | %30,2 |
| Maiden | 61 | 3 | 4 | 7 | %4,9 | %23,0 |
| Satış | 17 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,8* |
| KV-6 | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| KV-7 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| G | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Keskin | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| E. Çizik | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| F. Sansar | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Bayır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Sözen | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Arslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| R. Kurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Atlamaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Astara Laçin | 10 | 2 | 0 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| Lazfatih | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| Son Parıltı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Buzlubadem | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Tepebağ Kızı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Hattat | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Akınstar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sımaze | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Buzlubadem | M. Keskin | 4/9 | 10,80 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Buzlubadem | M. Keskin | 3/9 | 24,40 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Astara Laçin | M. Akyavuz | 4/7 | 9,15 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Buzlubadem | M. Arslan | 11/11 | 42,50 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Tepebağ Kızı | R. Kurt | 14/15 | 97,00 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Astara Laçin | E. Atlamaz | 6/8 | 20,20 |
| 19.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Buzlubadem | S. Yıldız | 12/12 | 43,70 |
| 05.08.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Astara Laçin | F. Sansar | 7/9 | 16,50 |
| 23.07.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1300 Kum | Astara Laçin | F. Sansar | 1/11 | 11,70 |
| 02.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Astara Laçin | E. Çizik | 1/8 | 4,90 |
| 16.06.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Kum | Astara Laçin | E. Çizik | 5/12 | 30,65 |
| 31.05.2026 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Astara Laçin | M. Keskin | 9/11 | 9,35 |
| 24.05.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1200 Çim | Astara Laçin | M. Keskin | 3/10 | 11,85 |
| 07.05.2026 | Ankara | Maiden | 1000 Çim | Astara Laçin | E. Çizik | 8/12 | 13,00 |
| 19.04.2026 | Adana | Maiden | 1000 Kum | Astara Laçin | E. Çizik | 3/8 | 9,35 |
| 12.03.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Lazfatih | E. Cankılıç | 3/9 | 4,25 |
| 26.02.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Lazfatih | A. Sözen | 1/9 | 4,90 |
| 21.02.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Sentetik | Lazfatih | M. Çiçek | 1/11 | 8,90 |
| 14.02.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Lazfatih | A. Sözen | 3/9 | 13,80 |
| 30.01.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Lazfatih | M. Çelik | 4/12 | 1,90 |
Sık sorulanlar
Hasan Güney bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 23 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Güney'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Hasan Güney en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 15 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.