Antrenör
Seçil Çıtak Ünal
Seçil Çıtak Ünal'ın atları son 12 ayda 12 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (12 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Seçil Çıtak Ünal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 | – |
| Son 12 ay | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* | – |
| 2020'den bu yana | 239 | 24 | 24 | 42 | %10,0 | %37,7 | −%56,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.04.2026, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 2025 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2023 | 36 | 2 | 2 | 5 | %5,6 | %25,0 |
| 2022 | 78 | 7 | 8 | 12 | %9,0 | %34,6 |
| 2021 | 76 | 13 | 9 | 19 | %17,1 | %53,9 |
| 2020 | 36 | 2 | 5 | 5 | %5,6 | %33,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 158 | 15 | 15 | 27 | %9,5 | %36,1 |
| Kocaeli | 46 | 7 | 4 | 8 | %15,2 | %41,3 |
| Bursa | 15 | 2 | 2 | 5 | %13,3* | %60,0* |
| Antalya | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Ankara | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 125 | 13 | 13 | 20 | %10,4 | %36,8 |
| Kum · Normal | 49 | 6 | 7 | 8 | %12,2 | %42,9 |
| Çim · Normal | 33 | 2 | 2 | 5 | %6,1 | %27,3 |
| Kum · Nemli | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 4 | 5 | 3 | %16,0* | %48,0* |
| 1201–1600 m | 124 | 9 | 12 | 24 | %7,3 | %36,3 |
| 1601–2000 m | 70 | 11 | 7 | 13 | %15,7 | %44,3 |
| 2001+ m | 20 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %10,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 212 | 22 | 22 | 40 | %10,4 | %39,6 |
| Arap | 27 | 2 | 2 | 2 | %7,4* | %22,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 78 | 10 | 10 | 15 | %12,8 | %44,9 |
| Handikap | 58 | 5 | 6 | 7 | %8,6 | %31,0 |
| Maiden | 58 | 5 | 4 | 14 | %8,6 | %39,7 |
| KV-8 | 9 | 2 | 0 | 3 | 2/9 | 5/9 |
| Satış | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| KV-7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| G | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| KV-6 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Aslan | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| S. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Sansar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Altay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Sözen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Avci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Great Angel | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Fettahzade | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Judith | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Olgunadam | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Yıldızların Altında | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Kum | Fettahzade | S. Yıldız | 11/13 | 25,35 |
| 19.03.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Sentetik | Great Angel | F. Sansar | 9/10 | 25,10 |
| 13.03.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Judith | S. Altay | 12/12 | 136,30 |
| 27.02.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Sentetik | Great Angel | E. Aktuğ | 6/10 | 8,95 |
| 13.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Great Angel | A. Aslan | 5/11 | 23,75 |
| 27.01.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Great Angel | A. Aslan | 9/11 | 3,55 |
| 16.01.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Great Angel | A. Aslan | 3/11 | 26,05 |
| 08.01.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Great Angel | A. Aslan | 5/10 | 30,85 |
| 25.12.2025 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Great Angel | A. Aslan | 5/10 | 36,60 |
| 18.12.2025 | Antalya | Handikap 16 | 2200 Sentetik | Olgunadam | A. Sözen | 7/11 | 6,05 |
| 09.12.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Great Angel | N. Avci | 7/11 | 24,90 |
| 04.12.2025 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Yıldızların Altında | E. Çankaya | 4/12 | 22,60 |
| 06.06.2024 | Antalya | Handikap 21 | 1400 Kum | Get Wind | S. Tırpan | 8/9 | 37,65 |
| 10.08.2023 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | Toriçem | M. Çiçek | 3/8 | 2,15 |
| 19.07.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Çim | Anemon Çiçeği | H. Çizik | 5/8 | 5,90 |
| 18.07.2023 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Toriçem | M. Çiçek | 2/9 | 2,00 |
| 11.07.2023 | Kocaeli | Maiden | 1800 Kum | Kobi | S. Özen | 10/11 | 15,10 |
| 09.07.2023 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Anemon Çiçeği | O. Öztürk | 5/11 | 20,20 |
| 04.07.2023 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Ravelas | M. Bilgin | 8/11 | 3,55 |
| 30.06.2023 | Bursa | Şartlı 2 | 1900 Kum | Toriçem | A. İnci | 3/8 | 7,25 |
Sık sorulanlar
Seçil Çıtak Ünal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 8 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Seçil Çıtak Ünal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.04.2026, Antalya.
Seçil Çıtak Ünal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 12 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.