Antrenör
Tolga Süslü
Tolga Süslü'ın atları son 12 ayda 98 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 36 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (69 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tolga Süslü antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 77 | 11 | 9 | 11 | %14,3 | %40,3 | −%23,1 |
| Son 12 ay | 98 | 13 | 11 | 12 | %13,3 | %36,7 | −%32,0 |
| 2020'den bu yana | 224 | 27 | 38 | 32 | %12,1 | %43,3 | −%45,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 77 | 11 | 9 | 11 | %14,3 | %40,3 |
| 2025 | 113 | 11 | 21 | 14 | %9,7 | %40,7 |
| 2024 | 34 | 5 | 8 | 7 | %14,7 | %58,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 69 | 7 | 6 | 9 | %10,1 | %31,9 |
| Ankara | 20 | 3 | 4 | 2 | %15,0* | %45,0* |
| Kocaeli | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Adana | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 39 | 6 | 4 | 6 | %15,4 | %41,0 |
| Kum · Normal | 33 | 4 | 4 | 4 | %12,1 | %36,4 |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Sentetik · Nemli | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Normal | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| 1201–1600 m | 44 | 4 | 5 | 5 | %9,1 | %31,8 |
| 1601–2000 m | 29 | 5 | 5 | 3 | %17,2* | %44,8* |
| 2001+ m | 22 | 3 | 1 | 3 | %13,6* | %31,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 85 | 9 | 11 | 10 | %10,6 | %35,3 |
| Arap | 13 | 4 | 0 | 2 | %30,8* | %46,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 42 | 6 | 2 | 5 | %14,3 | %31,0 |
| Şartlı | 25 | 3 | 5 | 3 | %12,0* | %44,0* |
| Maiden | 14 | 2 | 0 | 2 | %14,3* | %28,6* |
| KV-7 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Satış | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 113 | 14 | 14 | 18 | %12,4 | %40,7 |
| Ankara | 96 | 10 | 21 | 13 | %10,4 | %45,8 |
| Kocaeli | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Adana | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 69 | 10 | 9 | 15 | %14,5 | %49,3 |
| Kum · Normal | 67 | 8 | 14 | 5 | %11,9 | %40,3 |
| Çim · Normal | 44 | 4 | 9 | 8 | %9,1 | %47,7 |
| Kum · Islak | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Sentetik · Nemli | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| Sentetik · Islak | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 3 | 1 | 1 | 3/8 | 5/8 |
| 1201–1600 m | 88 | 7 | 12 | 14 | %8,0 | %37,5 |
| 1601–2000 m | 70 | 7 | 18 | 9 | %10,0 | %48,6 |
| 2001+ m | 58 | 10 | 7 | 8 | %17,2 | %43,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 209 | 23 | 38 | 30 | %11,0 | %43,5 |
| Arap | 15 | 4 | 0 | 2 | %26,7* | %40,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 80 | 10 | 8 | 9 | %12,5 | %33,8 |
| Şartlı | 70 | 9 | 15 | 10 | %12,9 | %48,6 |
| Maiden | 37 | 4 | 7 | 9 | %10,8 | %54,1 |
| Satış | 15 | 2 | 4 | 2 | %13,3* | %53,3* |
| KV-7 | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| KV-8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| U. Temur | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| G. Özçelik | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| A. Kurşun | 8 | 4 | 0 | 0 | 4/8 | 4/8 |
| E. Çankaya | 8 | 1 | 1 | 4 | 1/8 | 6/8 |
| M. Bayır | 7 | 0 | 4 | 0 | 0/7 | 4/7 |
| M. Uyar | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| A. Sözen | 5 | 0 | 3 | 2 | 0/5 | 5/5 |
| M. Keskin | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Çelik | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şahlantay | 10 | 4 | 0 | 2 | %40,0* | %60,0* |
| Erkoçum | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Alameti Farika | 8 | 1 | 4 | 1 | 1/8 | 6/8 |
| Tatçağ | 6 | 1 | 4 | 0 | 1/6 | 5/6 |
| Kinjal | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Zeyrek | 6 | 1 | 1 | 3 | 1/6 | 5/6 |
| Ünlü Bomba | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Theater Of War | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Kadıköy Güzeli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Jazzmaster | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2100 Kum | Ağa Halil | M. Keskin | 6/7 | 13,25 |
| 28.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | Şahlantay | M. Uyar | 5/9 | 8,50 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2100 Kum | Ağa Halil | M. Uyar | 4/7 | 8,60 |
| 17.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 2200 Kum | Şahlantay | M. Uyar | 1/6 | 3,90 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Lozerin | M. Keskin | 10/11 | 33,00 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Şahlantay | M. Uyar | 1/13 | 5,65 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Kanera | M. Çelik | 3/8 | 3,25 |
| 13.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Şahlantay | M. Uyar | 1/18 | 15,50 |
| 10.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1400 Kum | Tatçağ | A. Kurşun | 1/8 | 2,00 |
| 03.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Şahlantay | A. Kurşun | 10/10 | 9,55 |
| 01.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Çim | Yıldızların Altında | M. Bayır | 11/11 | 41,10 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Yıldızların Altında | H. Yıldız | 12/14 | 106,55 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Şahlantay | N. Avci | 1/12 | 2,75 |
| 15.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Agent Of Influence | M. Arslan | 8/12 | 24,45 |
| 06.08.2026 | Ankara | KV-7 | 1500 Kum | Tatçağ | M. Bayır | 2/8 | 7,45 |
| 30.07.2026 | Ankara | Satış 2 | 2200 Çim | Kinjal | M. Akyavuz | 1/9 | 8,35 |
| 23.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1500 Kum | Şahlantay | E. Çankaya | 3/9 | 11,70 |
| 07.07.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Şahlantay | M. Bayır | 10/11 | 14,30 |
| 30.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1700 Kum | Şahlantay | G. Özçelik | 3/12 | 12,75 |
| 23.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Tatçağ | A. Altın | 2/7 | 1,25 |
Sık sorulanlar
Tolga Süslü bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 77 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tolga Süslü'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, Ankara.
Tolga Süslü en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 69 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.