Antrenör
Kenan Korkmaz
Kenan Korkmaz'ın atları son 12 ayda 276 koşuya çıktı, 35 birincilik ve 84 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (183 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kenan Korkmaz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 218 | 32 | 20 | 15 | %14,7 | %30,7 | −%25,8 |
| Son 12 ay | 276 | 35 | 28 | 21 | %12,7 | %30,4 | −%30,3 |
| 2020'den bu yana | 972 | 92 | 101 | 91 | %9,5 | %29,2 | −%40,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 218 | 32 | 20 | 15 | %14,7 | %30,7 |
| 2025 | 350 | 30 | 28 | 35 | %8,6 | %26,6 |
| 2024 | 307 | 20 | 38 | 25 | %6,5 | %27,0 |
| 2023 | 97 | 10 | 15 | 16 | %10,3 | %42,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 183 | 16 | 19 | 9 | %8,7 | %24,0 |
| Ankara | 54 | 9 | 3 | 7 | %16,7 | %35,2 |
| İstanbul | 24 | 7 | 3 | 4 | %29,2* | %58,3* |
| Kocaeli | 6 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | 4/6 |
| Adana | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 96 | 14 | 9 | 3 | %14,6 | %27,1 |
| Kum · Normal | 91 | 10 | 13 | 7 | %11,0 | %33,0 |
| Çim · Normal | 28 | 4 | 1 | 6 | %14,3* | %39,3* |
| Kum · Islak | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| Sentetik · Nemli | 11 | 3 | 0 | 2 | %27,3* | %45,5* |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Sentetik · Sulu | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 43 | 6 | 2 | 3 | %14,0 | %25,6 |
| 1201–1600 m | 156 | 17 | 18 | 11 | %10,9 | %29,5 |
| 1601–2000 m | 49 | 7 | 6 | 3 | %14,3 | %32,7 |
| 2001+ m | 28 | 5 | 2 | 4 | %17,9* | %39,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 147 | 11 | 12 | 11 | %7,5 | %23,1 |
| Arap | 129 | 24 | 16 | 10 | %18,6 | %38,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 98 | 11 | 10 | 9 | %11,2 | %30,6 |
| Şartlı | 71 | 8 | 6 | 6 | %11,3 | %28,2 |
| Maiden | 65 | 8 | 8 | 1 | %12,3 | %26,2 |
| KV-8 | 11 | 3 | 0 | 2 | %27,3* | %45,5* |
| KV-6 | 10 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %50,0* |
| Satış | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
| G | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 681 | 52 | 76 | 51 | %7,6 | %26,3 |
| Ankara | 199 | 24 | 13 | 25 | %12,1 | %31,2 |
| İstanbul | 56 | 10 | 7 | 11 | %17,9 | %50,0 |
| Adana | 19 | 4 | 0 | 4 | %21,1* | %42,1* |
| Kocaeli | 8 | 2 | 4 | 0 | 2/8 | 6/8 |
| Bursa | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Şanlıurfa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 362 | 33 | 37 | 25 | %9,1 | %26,2 |
| Kum · Normal | 326 | 27 | 39 | 26 | %8,3 | %28,2 |
| Çim · Normal | 129 | 14 | 11 | 23 | %10,9 | %37,2 |
| Sentetik · Nemli | 39 | 4 | 3 | 4 | %10,3 | %28,2 |
| Kum · Islak | 27 | 1 | 2 | 3 | %3,7* | %22,2* |
| Kum · Nemli | 27 | 3 | 4 | 3 | %11,1* | %37,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 4 | 0 | 2 | %26,7* | %40,0* |
| Sentetik · Islak | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Çim · Ağır | 11 | 3 | 1 | 1 | %27,3* | %45,5* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Sentetik · Sulu | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 156 | 14 | 12 | 15 | %9,0 | %26,3 |
| 1201–1600 m | 513 | 47 | 57 | 52 | %9,2 | %30,4 |
| 1601–2000 m | 171 | 17 | 21 | 9 | %9,9 | %27,5 |
| 2001+ m | 132 | 14 | 11 | 15 | %10,6 | %30,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 532 | 62 | 66 | 50 | %11,7 | %33,5 |
| İngiliz | 440 | 30 | 35 | 41 | %6,8 | %24,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 330 | 37 | 38 | 25 | %11,2 | %30,3 |
| Şartlı | 287 | 25 | 29 | 32 | %8,7 | %30,0 |
| Maiden | 220 | 17 | 22 | 17 | %7,7 | %25,5 |
| Satış | 33 | 3 | 1 | 1 | %9,1 | %15,2 |
| KV-8 | 31 | 4 | 2 | 5 | %12,9 | %35,5 |
| KV-6 | 25 | 1 | 7 | 6 | %4,0* | %56,0* |
| KV-7 | 23 | 1 | 0 | 4 | %4,3* | %21,7* |
| G | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| KV-9 | 6 | 3 | 1 | 0 | 3/6 | 4/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çankaya | 26 | 4 | 4 | 1 | %15,4* | %34,6* |
| F. Yücel | 21 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,8* |
| S. Çelik | 14 | 4 | 1 | 0 | %28,6* | %35,7* |
| U. Temur | 14 | 2 | 2 | 1 | %14,3* | %35,7* |
| M. Akgöbek | 14 | 1 | 2 | 0 | %7,1* | %21,4* |
| M. Keskin | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| S. Altay | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| E. Cankılıç | 9 | 3 | 0 | 2 | 3/9 | 5/9 |
| S. Çelik | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| H. Çizik | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Saçanşah | 12 | 8 | 2 | 2 | %66,7* | %100,0* |
| Alda Gör | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Noble Storm | 11 | 2 | 3 | 1 | %18,2* | %54,5* |
| Çınarlı Güzeli | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Tarcan Baba | 11 | 2 | 3 | 0 | %18,2* | %45,5* |
| Speedy Boss | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Ender Şovalye | 10 | 4 | 2 | 1 | %40,0* | %70,0* |
| İrfan Abi | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Gözüdeli | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
| Binbir Fatih | 8 | 3 | 3 | 0 | 3/8 | 6/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Gözüdeli | S. Çelik | 5/7 | 2,50 |
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Ender Şovalye | E. Cankılıç | 7/7 | 2,50 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Saçanşah | S. Kaya | 1/9 | 2,40 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1400 Çim | Gözüdeli | S. Çelik | 1/7 | 4,00 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2100 Kum | Black Shining | F. Çetin | 7/7 | 18,65 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2100 Kum | Noble Storm | R. Kurt | 6/7 | 5,40 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Ender Şovalye | E. Cankılıç | 1/7 | 2,10 |
| 17.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | Baskınsoy | A. Kurşun | 5/10 | 3,20 |
| 15.10.2026 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Ataklı Kız | S. Çelik | 9/9 | 24,85 |
| 15.10.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Kum | Tigris Rüzgarı | M. Arslan | 9/9 | 30,50 |
| 15.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Black Shining | M. Akyavuz | 6/7 | 2,75 |
| 07.10.2026 | İstanbul | KV-9 | 2100 Çim | Saçanşah | H. Karataş | 1/7 | 3,75 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Ender Şovalye | E. Cankılıç | 1/8 | 4,75 |
| 01.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Noble Storm | M. Çelik | 8/14 | 4,25 |
| 24.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Çim | Alda Gör | R. Kurt | 3/12 | 23,10 |
| 22.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Deryadil | E. Çizik | 12/15 | 7,95 |
| 22.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Ataklı Kız | İ. Yıldırım | 13/15 | 30,65 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Attack Girl | M. Akyavuz | 8/8 | 11,25 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Kum | Ender Şovalye | E. Cankılıç | 3/8 | 7,95 |
| 18.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Saçanşah | S. Kaya | 3/6 | 1,25 |
Sık sorulanlar
Kenan Korkmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 218 koşuda 32 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kenan Korkmaz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Kenan Korkmaz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 183 koşu, 16 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.