Antrenör
Bayram Kocakaya
Bayram Kocakaya'ın atları son 12 ayda 37 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (29 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bayram Kocakaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 4 | 2 | 6 | %11,1 | %33,3 | – |
| Son 12 ay | 37 | 4 | 2 | 7 | %10,8 | %35,1 | – |
| 2020'den bu yana | 313 | 41 | 21 | 32 | %13,1 | %30,0 | −%37,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 4 | 2 | 6 | %11,1 | %33,3 |
| 2025 | 40 | 5 | 3 | 4 | %12,5 | %30,0 |
| 2024 | 60 | 9 | 5 | 6 | %15,0 | %33,3 |
| 2023 | 62 | 7 | 4 | 7 | %11,3 | %29,0 |
| 2022 | 35 | 2 | 1 | 5 | %5,7 | %22,9 |
| 2021 | 50 | 13 | 4 | 2 | %26,0 | %38,0 |
| 2020 | 30 | 1 | 2 | 2 | %3,3 | %16,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 29 | 1 | 2 | 7 | %3,4* | %34,5* |
| İstanbul | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 2 | 0 | 4 | %12,5* | %37,5* |
| Çim · Normal | 13 | 2 | 2 | 1 | %15,4* | %38,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| 1601–2000 m | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 22 | 3 | 1 | 3 | %13,6* | %31,8* |
| İngiliz | 15 | 1 | 1 | 4 | %6,7* | %40,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 16 | 1 | 0 | 3 | %6,3* | %25,0* |
| Şartlı | 14 | 1 | 2 | 4 | %7,1* | %50,0* |
| Maiden | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 90 | 8 | 7 | 12 | %8,9 | %30,0 |
| Antalya | 83 | 10 | 5 | 10 | %12,0 | %30,1 |
| Ankara | 54 | 1 | 2 | 3 | %1,9 | %11,1 |
| İstanbul | 42 | 13 | 3 | 5 | %31,0 | %50,0 |
| Kocaeli | 20 | 4 | 1 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Adana | 13 | 2 | 2 | 0 | %15,4* | %30,8* |
| İzmir | 11 | 3 | 1 | 1 | %27,3* | %45,5* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 139 | 15 | 10 | 15 | %10,8 | %28,8 |
| Sentetik · Normal | 68 | 15 | 5 | 5 | %22,1 | %36,8 |
| Çim · Normal | 66 | 9 | 5 | 6 | %13,6 | %30,3 |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 46 | 3 | 3 | 3 | %6,5 | %19,6 |
| 1201–1600 m | 157 | 26 | 12 | 12 | %16,6 | %31,8 |
| 1601–2000 m | 84 | 8 | 5 | 15 | %9,5 | %33,3 |
| 2001+ m | 26 | 4 | 1 | 2 | %15,4* | %26,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 164 | 12 | 14 | 16 | %7,3 | %25,6 |
| Arap | 149 | 29 | 7 | 16 | %19,5 | %34,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 131 | 21 | 6 | 15 | %16,0 | %32,1 |
| Şartlı | 92 | 10 | 9 | 11 | %10,9 | %32,6 |
| Maiden | 49 | 7 | 4 | 4 | %14,3 | %30,6 |
| Satış | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| KV-8 | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| KV-7 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Ketme | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| O. Atmaca | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| B. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| B. Mırık | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| S. Tırpan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| E. Akpınar | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| V. Abiş | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İ. Güreke | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Kadirler | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maegelle | 7 | 0 | 1 | 3 | 0/7 | 4/7 |
| Nefesimol | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Yaşarserap | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Golden Apple | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Mavişin Kızı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Berkali | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| Leylim Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Özbeyin Rüzgarı | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Yulaf | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Lupelıus | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Nefesimol | R. Ketme | 12/14 | 6,15 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Nefesimol | İ. Güreke | 4/17 | 12,70 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Maegelle | O. Atmaca | 10/12 | 7,05 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Çim | Maegelle | M. Bilgin | 3/8 | 3,40 |
| 09.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Maegelle | O. Atmaca | 2/9 | 7,40 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Nefesimol | R. Ketme | 8/10 | 20,00 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Nefesimol | E. Kadirler | 17/19 | 22,75 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Maegelle | S. Tırpan | 3/13 | 22,60 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | Lupelıus | E. Çankaya | 1/8 | 4,10 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Nefesimol | R. Ketme | 3/11 | 23,60 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Çim | Maegelle | R. Ketme | 8/13 | 25,75 |
| 21.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Maegelle | R. Ketme | 7/17 | 12,80 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1200 Kum | Berkali | E. Akpınar | 1/9 | 1,55 |
| 14.08.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Leylim Çelik | S. Tırpan | 13/15 | 72,15 |
| 10.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2400 Çim | Maegelle | R. Ketme | 3/7 | 7,90 |
| 07.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Namaste | B. Gökçe | 14/14 | 19,85 |
| 07.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Lupelyan | B. Gökçe | 3/9 | 6,20 |
| 20.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Mavişin Kızı | Y. Gökçe | 9/18 | 23,35 |
| 06.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Mavişin Kızı | B. Gökçe | 5/13 | 13,50 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Mavişin Kızı | A. Kurşun | 7/14 | 13,85 |
Sık sorulanlar
Bayram Kocakaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 36 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bayram Kocakaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Bayram Kocakaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 29 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.