Antrenör
Osman Özpuylat
Osman Özpuylat'ın atları son 12 ayda 38 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (25 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Osman Özpuylat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 35 | 0 | 5 | 3 | %0,0 | %22,9 | – |
| Son 12 ay | 38 | 0 | 6 | 3 | %0,0 | %23,7 | – |
| 2020'den bu yana | 221 | 15 | 19 | 27 | %6,8 | %27,6 | −%62,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 35 | 0 | 5 | 3 | %0,0 | %22,9 |
| 2025 | 18 | 3 | 2 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| 2024 | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| 2023 | 31 | 2 | 3 | 1 | %6,5 | %19,4 |
| 2022 | 58 | 5 | 4 | 4 | %8,6 | %22,4 |
| 2021 | 51 | 3 | 4 | 16 | %5,9 | %45,1 |
| 2020 | 16 | 2 | 0 | 1 | %12,5* | %18,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 25 | 0 | 6 | 2 | %0,0* | %32,0* |
| Kocaeli | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 24 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1201–1600 m | 17 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %23,5* |
| 1601–2000 m | 13 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %38,5* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 38 | 0 | 6 | 3 | %0,0 | %23,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 32 | 0 | 5 | 2 | %0,0 | %21,9 |
| Satış | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 113 | 11 | 12 | 12 | %9,7 | %31,0 |
| İstanbul | 62 | 2 | 3 | 4 | %3,2 | %14,5 |
| Kocaeli | 30 | 0 | 4 | 6 | %0,0 | %33,3 |
| İzmir | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Ankara | 7 | 2 | 0 | 3 | 2/7 | 5/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 124 | 12 | 10 | 17 | %9,7 | %31,5 |
| Sentetik · Normal | 49 | 2 | 3 | 3 | %4,1 | %16,3 |
| Çim · Normal | 25 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %12,0* |
| Kum · Nemli | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 41 | 5 | 0 | 0 | %12,2 | %12,2 |
| 1201–1600 m | 131 | 10 | 14 | 22 | %7,6 | %35,1 |
| 1601–2000 m | 43 | 0 | 5 | 5 | %0,0 | %23,3 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 166 | 13 | 16 | 20 | %7,8 | %29,5 |
| Arap | 55 | 2 | 3 | 7 | %3,6 | %21,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 114 | 8 | 12 | 10 | %7,0 | %26,3 |
| Şartlı | 56 | 5 | 4 | 9 | %8,9 | %32,1 |
| Maiden | 26 | 2 | 1 | 4 | %7,7* | %26,9* |
| Satış | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| KV-6 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Ketme | 22 | 0 | 5 | 3 | %0,0* | %36,4* |
| B. Mırık | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| K. Yılmaz | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Y. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Bozdağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Bektaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Güreke | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Özkan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| True Angel | 19 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,8* |
| My Dear Dream | 17 | 0 | 5 | 1 | %0,0* | %35,3* |
| Crown Of Honor | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Crown Of Honor | R. Ketme | 8/8 | 5,05 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | My Dear Dream | R. Ketme | 2/18 | 6,70 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | My Dear Dream | R. Ketme | 2/9 | 3,50 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Crown Of Honor | E. Bozdağ | 7/12 | 15,30 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | My Dear Dream | G. Bektaş | 5/7 | 20,55 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | My Dear Dream | R. Ketme | 2/14 | 14,40 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | My Dear Dream | B. Mırık | 6/15 | 18,55 |
| 12.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | True Angel | R. Ketme | 3/15 | 26,05 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Çim | My Dear Dream | İ. Güreke | 7/14 | 46,25 |
| 04.09.2026 | Bursa | Satış 1 | 1200 Çim | True Angel | H. Turan | 8/11 | 34,95 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | My Dear Dream | R. Ketme | 8/16 | 22,60 |
| 23.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1700 Kum | True Angel | K. Yılmaz | 7/13 | 44,40 |
| 23.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | My Dear Dream | S. Özkan | 8/11 | 24,45 |
| 11.07.2026 | Ankara | Satış 2 | 1500 Kum | My Dear Dream | S. Çelik | 8/11 | 5,45 |
| 10.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | True Angel | D. Konuk | 6/8 | 22,90 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | My Dear Dream | A. Aslan | 4/18 | 17,75 |
| 25.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Kum | My Dear Dream | K. Yılmaz | 2/10 | 7,75 |
| 25.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | True Angel | Y. Gökçe | 7/9 | 6,85 |
| 16.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | True Angel | Y. Gökçe | 6/12 | 20,45 |
| 16.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | My Dear Dream | A. Yıldız | 4/12 | 6,75 |
Sık sorulanlar
Osman Özpuylat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 35 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Osman Özpuylat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Osman Özpuylat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 25 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.