Antrenör
Nejmi Gündüz
Nejmi Gündüz'ın atları son 12 ayda 51 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (33 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nejmi Gündüz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 | 4 | 3 | 3 | %7,8 | %19,6 | −%45,6 |
| Son 12 ay | 51 | 4 | 3 | 3 | %7,8 | %19,6 | −%45,6 |
| 2020'den bu yana | 366 | 57 | 48 | 33 | %15,6 | %37,7 | −%37,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 | 4 | 3 | 3 | %7,8 | %19,6 |
| 2025 | 32 | 9 | 4 | 3 | %28,1 | %50,0 |
| 2024 | 101 | 14 | 18 | 9 | %13,9 | %40,6 |
| 2023 | 87 | 14 | 14 | 8 | %16,1 | %41,4 |
| 2022 | 55 | 11 | 5 | 7 | %20,0 | %41,8 |
| 2021 | 40 | 5 | 4 | 3 | %12,5 | %30,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 33 | 3 | 1 | 3 | %9,1 | %21,2 |
| İstanbul | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| İzmir | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 2 | 1 | 2 | %8,0* | %20,0* |
| Çim · Normal | 17 | 1 | 2 | 0 | %5,9* | %17,6* |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| 1201–1600 m | 21 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,8* |
| 1601–2000 m | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| 2001+ m | 10 | 1 | 3 | 1 | %10,0* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 43 | 3 | 3 | 2 | %7,0 | %18,6 |
| İngiliz | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 19 | 2 | 2 | 1 | %10,5* | %26,3* |
| Şartlı | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| Maiden | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 175 | 24 | 27 | 17 | %13,7 | %38,9 |
| Şanlıurfa | 55 | 7 | 3 | 3 | %12,7 | %23,6 |
| İstanbul | 51 | 8 | 5 | 4 | %15,7 | %33,3 |
| Kocaeli | 34 | 10 | 6 | 3 | %29,4 | %55,9 |
| İzmir | 22 | 7 | 4 | 1 | %31,8* | %54,5* |
| Ankara | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Adana | 11 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %45,5* |
| Diyarbakır | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 220 | 39 | 29 | 20 | %17,7 | %40,0 |
| Çim · Normal | 78 | 10 | 11 | 6 | %12,8 | %34,6 |
| Sentetik · Normal | 23 | 3 | 2 | 1 | %13,0* | %26,1* |
| Kum · Nemli | 14 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %28,6* |
| Kum · Islak | 14 | 2 | 1 | 3 | %14,3* | %42,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 102 | 16 | 15 | 10 | %15,7 | %40,2 |
| 1201–1600 m | 163 | 28 | 19 | 15 | %17,2 | %38,0 |
| 1601–2000 m | 77 | 10 | 8 | 7 | %13,0 | %32,5 |
| 2001+ m | 24 | 3 | 6 | 1 | %12,5* | %41,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 298 | 47 | 34 | 26 | %15,8 | %35,9 |
| İngiliz | 68 | 10 | 14 | 7 | %14,7 | %45,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 122 | 24 | 19 | 10 | %19,7 | %43,4 |
| Handikap | 95 | 7 | 7 | 5 | %7,4 | %20,0 |
| Maiden | 73 | 13 | 11 | 9 | %17,8 | %45,2 |
| G | 19 | 4 | 0 | 4 | %21,1* | %42,1* |
| KV-8 | 17 | 4 | 4 | 0 | %23,5* | %47,1* |
| KV-7 | 13 | 1 | 4 | 0 | %7,7* | %38,5* |
| KV-6 | 12 | 3 | 2 | 3 | %25,0* | %66,7* |
| Satış | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| A | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Ketme | 13 | 3 | 2 | 1 | %23,1* | %46,2* |
| M. Turan | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| K. Yılmaz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| M. Turan | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| O. Atmaca | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| O. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A. Sözen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İ. Yıldırım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Çizik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şansıbolbey | 16 | 2 | 1 | 2 | %12,5* | %31,3* |
| Alattin | 14 | 1 | 2 | 0 | %7,1* | %21,4* |
| Alander | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Asabi Çocuk | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Star Girl | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Abdullah Bey | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Aslan Aras | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Oldu Mu Ya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Alander | K. Yılmaz | 6/11 | 20,45 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Aslan Aras | K. Yılmaz | 6/12 | 16,55 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Asabi Çocuk | R. Ketme | 5/6 | 3,35 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Alander | R. Ketme | 14/14 | 5,55 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Alattin | R. Ketme | 4/9 | 12,10 |
| 03.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Asabi Çocuk | R. Ketme | 1/12 | 6,95 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Alander | R. Ketme | 4/12 | 13,90 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | Alattin | R. Ketme | 6/12 | 5,05 |
| 07.09.2026 | Bursa | Satış 1 | 1700 Çim | Şansıbolbey | K. Yılmaz | 9/18 | 19,70 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2200 Çim | Alattin | R. Ketme | 2/10 | 5,40 |
| 17.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Çim | Alattin | R. Ketme | 1/12 | 10,50 |
| 17.08.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Alander | M. Turan | 10/11 | 14,05 |
| 17.08.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Aslan Aras | O. Yıldız | 9/11 | 5,25 |
| 14.08.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Asabi Çocuk | O. Yıldız | 3/5 | 3,25 |
| 08.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Şansıbolbey | K. Yılmaz | 5/14 | 33,10 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Alander | K. Yılmaz | 4/10 | 9,75 |
| 04.08.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 2200 Çim | Alattin | H. Çizik | 7/9 | 5,85 |
| 03.08.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Asabi Çocuk | A. Sözen | 5/8 | 3,90 |
| 31.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Star Girl | M. Turan | 14/15 | 32,50 |
| 27.07.2026 | Bursa | Satış 1 | 2100 Kum | Abdullah Bey | Y. Akkaya | 7/7 | 31,80 |
Sık sorulanlar
Nejmi Gündüz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 51 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nejmi Gündüz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Bursa.
Nejmi Gündüz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 33 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.