Antrenör
Nihat Yıldırım
Nihat Yıldırım'ın atları son 12 ayda 96 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 21 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (58 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nihat Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 89 | 8 | 8 | 4 | %9,0 | %22,5 | +%28,1 |
| Son 12 ay | 96 | 9 | 8 | 4 | %9,4 | %21,9 | +%104,9 |
| 2020'den bu yana | 960 | 91 | 93 | 68 | %9,5 | %26,3 | −%21,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 89 | 8 | 8 | 4 | %9,0 | %22,5 |
| 2025 | 97 | 3 | 5 | 7 | %3,1 | %15,5 |
| 2024 | 213 | 15 | 18 | 17 | %7,0 | %23,5 |
| 2022 | 114 | 10 | 14 | 8 | %8,8 | %28,1 |
| 2021 | 233 | 32 | 24 | 18 | %13,7 | %31,8 |
| 2020 | 214 | 23 | 24 | 14 | %10,7 | %28,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 58 | 6 | 5 | 2 | %10,3 | %22,4 |
| Antalya | 26 | 2 | 3 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Bursa | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| İzmir | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 63 | 9 | 7 | 4 | %14,3 | %31,7 |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 1 | 0 | 2 | %5,0* | %15,0* |
| 1201–1600 m | 46 | 4 | 4 | 2 | %8,7 | %21,7 |
| 1601–2000 m | 27 | 3 | 4 | 0 | %11,1* | %25,9* |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 88 | 8 | 8 | 4 | %9,1 | %22,7 |
| Arap | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 53 | 5 | 7 | 3 | %9,4 | %28,3 |
| Şartlı | 21 | 1 | 1 | 1 | %4,8* | %14,3* |
| Maiden | 16 | 1 | 0 | 0 | %6,3* | %6,3* |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 589 | 53 | 55 | 38 | %9,0 | %24,8 |
| Bursa | 171 | 19 | 16 | 13 | %11,1 | %28,1 |
| Antalya | 87 | 5 | 7 | 7 | %5,7 | %21,8 |
| İzmir | 67 | 10 | 9 | 4 | %14,9 | %34,3 |
| İstanbul | 27 | 4 | 5 | 4 | %14,8* | %48,1* |
| Ankara | 19 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,8* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 655 | 67 | 62 | 42 | %10,2 | %26,1 |
| Çim · Normal | 85 | 8 | 3 | 7 | %9,4 | %21,2 |
| Kum · Nemli | 70 | 5 | 9 | 5 | %7,1 | %27,1 |
| Sentetik · Normal | 60 | 4 | 7 | 6 | %6,7 | %28,3 |
| Kum · Islak | 53 | 6 | 6 | 7 | %11,3 | %35,8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 110 | 12 | 6 | 8 | %10,9 | %23,6 |
| 1201–1600 m | 382 | 28 | 29 | 25 | %7,3 | %21,5 |
| 1601–2000 m | 417 | 46 | 50 | 29 | %11,0 | %30,0 |
| 2001+ m | 51 | 5 | 8 | 6 | %9,8 | %37,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 577 | 58 | 52 | 38 | %10,1 | %25,6 |
| Arap | 383 | 33 | 41 | 30 | %8,6 | %27,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 427 | 41 | 47 | 31 | %9,6 | %27,9 |
| Şartlı | 299 | 25 | 29 | 18 | %8,4 | %24,1 |
| Maiden | 119 | 8 | 6 | 7 | %6,7 | %17,6 |
| Satış | 31 | 4 | 1 | 1 | %12,9 | %19,4 |
| KV-6 | 29 | 5 | 4 | 3 | %17,2* | %41,4* |
| KV-7 | 27 | 4 | 4 | 4 | %14,8* | %44,4* |
| KV-8 | 19 | 4 | 1 | 3 | %21,1* | %42,1* |
| G | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Aslan | 26 | 3 | 3 | 2 | %11,5* | %30,8* |
| R. Ketme | 14 | 3 | 1 | 0 | %21,4* | %28,6* |
| O. Atmaca | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| G. Özçelik | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| S. Özen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Keskin | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Kadirler | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| U. Levent | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ö. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sihirli Jovanka | 25 | 4 | 2 | 0 | %16,0* | %24,0* |
| Crowned | 13 | 2 | 2 | 2 | %15,4* | %46,2* |
| Kuzey Efesi | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Bella Luno | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Keçikhan | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Misaka | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Afşarbey | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Reyna | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Lunatıc Tıme | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Deep Nature River | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Tonchı | Ö. Özen | 7/10 | 24,50 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Bella Figlia | A. Aslan | 9/10 | 14,95 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Kuzey Efesi | S. Özen | 4/11 | 9,95 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1700 Kum | Sihirli Jovanka | R. Ketme | 5/8 | 9,85 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | KV-6 | 1200 Kum | Keçikhan | G. Özçelik | 4/6 | 5,85 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Lady Esra | S. Özen | 9/9 | 48,60 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Bella Figlia | A. Aslan | 4/9 | 49,30 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Sihirli Jovanka | R. Ketme | 8/10 | 40,50 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1200 Kum | Kuzey Efesi | M. Keskin | 5/10 | 37,90 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Tonchı | Ö. Özen | 4/13 | 20,35 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1200 Kum | Keçikhan | E. Kadirler | 10/12 | 4,35 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Misaka | O. Atmaca | 8/13 | 12,70 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 21 | 1400 Kum | Kuzey Efesi | Z. Karabulut | 10/11 | 46,20 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 21 | 1400 Kum | Keçikhan | E. Kadirler | 2/11 | 27,05 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1400 Kum | Sihirli Jovanka | R. Ketme | 6/10 | 29,25 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1900 Kum | Keçikhan | R. Ketme | 8/13 | 19,90 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Kuzey Efesi | R. Ketme | 10/13 | 29,05 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Afşarbey | U. Levent | 8/14 | 27,90 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Misaka | E. Kadirler | 7/11 | 12,95 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Swiss Dancer | İ. Dinar | 8/11 | 51,35 |
Sık sorulanlar
Nihat Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 89 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nihat Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Nihat Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 58 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.