Antrenör
Bedri Akbulut
Bedri Akbulut'ın atları son 12 ayda 113 koşuya çıktı, 18 birincilik ve 56 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (81 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bedri Akbulut antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 95 | 16 | 13 | 17 | %16,8 | %48,4 | −%37,4 |
| Son 12 ay | 113 | 18 | 17 | 21 | %15,9 | %49,6 | −%43,8 |
| 2020'den bu yana | 353 | 72 | 67 | 56 | %20,4 | %55,2 | −%32,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 95 | 16 | 13 | 17 | %16,8 | %48,4 |
| 2025 | 127 | 18 | 27 | 20 | %14,2 | %51,2 |
| 2024 | 51 | 10 | 20 | 6 | %19,6 | %70,6 |
| 2023 | 33 | 9 | 3 | 5 | %27,3 | %51,5 |
| 2022 | 24 | 9 | 2 | 3 | %37,5* | %58,3* |
| 2021 | 15 | 5 | 1 | 5 | %33,3* | %73,3* |
| 2020 | 8 | 5 | 1 | 0 | 5/8 | 6/8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 81 | 14 | 11 | 13 | %17,3 | %46,9 |
| Bursa | 12 | 2 | 1 | 4 | %16,7* | %58,3* |
| Kocaeli | 9 | 1 | 4 | 2 | 1/9 | 7/9 |
| Ankara | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 38 | 11 | 4 | 7 | %28,9 | %57,9 |
| Kum · Normal | 36 | 4 | 8 | 5 | %11,1 | %47,2 |
| Çim · Normal | 26 | 2 | 5 | 5 | %7,7* | %46,2* |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| 1201–1600 m | 43 | 8 | 6 | 10 | %18,6 | %55,8 |
| 1601–2000 m | 27 | 5 | 4 | 4 | %18,5* | %48,1* |
| 2001+ m | 31 | 3 | 5 | 6 | %9,7 | %45,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 62 | 9 | 9 | 12 | %14,5 | %48,4 |
| İngiliz | 51 | 9 | 8 | 9 | %17,6 | %51,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 36 | 7 | 4 | 8 | %19,4 | %52,8 |
| Handikap | 22 | 1 | 5 | 3 | %4,5* | %40,9* |
| KV-8 | 16 | 3 | 3 | 4 | %18,8* | %62,5* |
| G | 14 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %28,6* |
| KV-9 | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| KV-7 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| KV-6 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Maiden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 166 | 23 | 27 | 21 | %13,9 | %42,8 |
| İzmir | 59 | 21 | 11 | 11 | %35,6 | %72,9 |
| Bursa | 48 | 15 | 9 | 11 | %31,3 | %72,9 |
| Ankara | 40 | 3 | 5 | 7 | %7,5 | %37,5 |
| Kocaeli | 28 | 6 | 11 | 4 | %21,4* | %75,0* |
| Antalya | 12 | 4 | 4 | 2 | %33,3* | %83,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 146 | 40 | 34 | 25 | %27,4 | %67,8 |
| Sentetik · Normal | 85 | 15 | 15 | 11 | %17,6 | %48,2 |
| Çim · Normal | 79 | 8 | 13 | 11 | %10,1 | %40,5 |
| Kum · Nemli | 12 | 2 | 2 | 4 | %16,7* | %66,7* |
| Kum · Islak | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 27 | 5 | 8 | 1 | %18,5* | %51,9* |
| 1201–1600 m | 157 | 33 | 24 | 24 | %21,0 | %51,6 |
| 1601–2000 m | 98 | 27 | 20 | 16 | %27,6 | %64,3 |
| 2001+ m | 71 | 7 | 15 | 15 | %9,9 | %52,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 247 | 55 | 52 | 39 | %22,3 | %59,1 |
| İngiliz | 106 | 17 | 15 | 17 | %16,0 | %46,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 87 | 23 | 13 | 15 | %26,4 | %58,6 |
| G | 74 | 13 | 8 | 13 | %17,6 | %45,9 |
| Handikap | 51 | 7 | 14 | 6 | %13,7 | %52,9 |
| KV-8 | 37 | 6 | 9 | 12 | %16,2 | %73,0 |
| KV-7 | 22 | 4 | 6 | 2 | %18,2* | %54,5* |
| KV-6 | 22 | 5 | 6 | 3 | %22,7* | %63,6* |
| KV-9 | 21 | 5 | 4 | 2 | %23,8* | %52,4* |
| Maiden | 19 | 3 | 3 | 1 | %15,8* | %36,8* |
| A | 9 | 5 | 1 | 2 | 5/9 | 8/9 |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Yıldırım | 22 | 3 | 5 | 4 | %13,6* | %54,5* |
| H. Karataş | 15 | 7 | 1 | 1 | %46,7* | %60,0* |
| V. Abiş | 12 | 2 | 2 | 4 | %16,7* | %66,7* |
| M. Bilgin | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| A. Sözen | 9 | 1 | 1 | 3 | 1/9 | 5/9 |
| A. Yıldız | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
| Y. Gümüş | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| C. Paso | 4 | 2 | 0 | 2 | 2/4 | 4/4 |
| G. Özçelik | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pythagorean Theory | 15 | 3 | 3 | 5 | %20,0* | %73,3* |
| Özgür Abi | 14 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %42,9* |
| Canmete | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| Üstünsoy | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| Ammayaman | 8 | 4 | 1 | 0 | 4/8 | 5/8 |
| Kraliçe Bade | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Balkı Tay | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kozmos | 5 | 1 | 2 | 2 | 1/5 | 5/5 |
| Edizbarış | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Gürbüz Tay | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Leaving A Trace | R. Ketme | 9/11 | 12,20 |
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-9 | 1500 Sentetik | Ammayaman | H. Karataş | 2/6 | 5,60 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | The Avenger | H. Karataş | 1/7 | 2,15 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Gürdalhan | H. Karataş | 1/6 | 3,25 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Gürdalhan | H. Karataş | 5/10 | 3,35 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Kraliçe Bade | A. Yıldız | 3/8 | 11,50 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Üstünsoy | H. Karataş | 5/12 | 4,20 |
| 09.10.2026 | İstanbul | G 1 | 2000 Sentetik | Pythagorean Theory | M. Bilgin | 3/8 | 24,20 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Üstünsoy | H. Karataş | 11/11 | 3,50 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | KV-8 | 1900 Kum | Canmete | G. Özçelik | 7/8 | 13,35 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Kraliçe Bade | Ö. Yıldırım | 5/10 | 18,30 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Tomris Harmony | G. Kocakaya | 8/12 | 4,90 |
| 13.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 2100 Çim | Pythagorean Theory | Ö. Yıldırım | 5/6 | 6,15 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Çim | Kraliçe Bade | Ö. Yıldırım | 2/7 | 12,10 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Üstünsoy | H. Karataş | 4/11 | 4,10 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2200 Kum | Canmete | İ. Yıldırım | 7/8 | 5,20 |
| 02.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1400 Çim | Üstünsoy | M. Bilgin | 4/6 | 11,00 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 2100 Çim | Pythagorean Theory | Ö. Yıldırım | 2/6 | 2,30 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Canmete | B. Gökçe | 2/8 | 5,10 |
| 23.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Kraliçe Bade | A. Sözen | 8/8 | 10,80 |
Sık sorulanlar
Bedri Akbulut bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 95 koşuda 16 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bedri Akbulut'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 9. koşu 18:00, LEAVING A TRACE.
Bedri Akbulut en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 81 koşu, 14 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.