Antrenör
Kıvanç Kınay
Kıvanç Kınay'ın atları son 12 ayda 110 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 28 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (54 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kıvanç Kınay antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 91 | 4 | 11 | 6 | %4,4 | %23,1 | −%78,0 |
| Son 12 ay | 110 | 4 | 16 | 8 | %3,6 | %25,5 | −%81,8 |
| 2020'den bu yana | 147 | 9 | 18 | 10 | %6,1 | %25,2 | −%62,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 91 | 4 | 11 | 6 | %4,4 | %23,1 |
| 2025 | 56 | 5 | 7 | 4 | %8,9 | %28,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 54 | 2 | 8 | 7 | %3,7 | %31,5 |
| Bursa | 35 | 1 | 5 | 0 | %2,9 | %17,1 |
| Kocaeli | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| İzmir | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| İstanbul | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 47 | 2 | 7 | 4 | %4,3 | %27,7 |
| Sentetik · Normal | 30 | 1 | 6 | 4 | %3,3 | %36,7 |
| Çim · Normal | 15 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %13,3* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 24 | 1 | 3 | 1 | %4,2* | %20,8* |
| 1201–1600 m | 45 | 2 | 8 | 3 | %4,4 | %28,9 |
| 1601–2000 m | 32 | 1 | 5 | 4 | %3,1 | %31,3 |
| 2001+ m | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 108 | 4 | 16 | 8 | %3,7 | %25,9 |
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 33 | 0 | 4 | 0 | %0,0 | %12,1 |
| Maiden | 31 | 3 | 5 | 6 | %9,7 | %45,2 |
| Şartlı | 30 | 1 | 4 | 2 | %3,3 | %23,3 |
| G | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 54 | 2 | 8 | 7 | %3,7 | %31,5 |
| Bursa | 49 | 3 | 5 | 1 | %6,1 | %18,4 |
| Kocaeli | 18 | 1 | 3 | 0 | %5,6* | %22,2* |
| İstanbul | 14 | 2 | 1 | 0 | %14,3* | %21,4* |
| İzmir | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Ankara | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 60 | 4 | 8 | 6 | %6,7 | %30,0 |
| Sentetik · Normal | 31 | 1 | 6 | 4 | %3,2 | %35,5 |
| Çim · Normal | 27 | 3 | 2 | 0 | %11,1* | %18,5* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 2 | 3 | 1 | %6,9* | %20,7* |
| 1201–1600 m | 65 | 4 | 9 | 5 | %6,2 | %27,7 |
| 1601–2000 m | 40 | 3 | 6 | 4 | %7,5 | %32,5 |
| 2001+ m | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 143 | 9 | 18 | 10 | %6,3 | %25,9 |
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 42 | 3 | 5 | 4 | %7,1 | %28,6 |
| Handikap | 35 | 0 | 4 | 0 | %0,0 | %11,4 |
| Maiden | 35 | 3 | 5 | 6 | %8,6 | %40,0 |
| G | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| KV-6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| KV-8 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| KV-7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Turan | 16 | 1 | 1 | 3 | %6,3* | %31,3* |
| C. Altun | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| A. Kurşun | 9 | 0 | 4 | 0 | 0/9 | 4/9 |
| M. Çiçek | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| A. Elmas | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| G. Özçelik | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| E. Çankaya | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| N. Avci | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| F. Yücel | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| R. Ketme | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dermancan | 21 | 1 | 3 | 4 | %4,8* | %38,1* |
| Berivancan | 17 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %17,6* |
| Eğrican | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Muzatcan | 10 | 1 | 3 | 0 | %10,0* | %40,0* |
| Sağlamcan | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Giderlican | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Dümencan | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Aklımcan | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Tarıkcanbey | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Canoğlucan | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Dermancan | İ. Gün | 7/14 | 34,45 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Çeto Başkan | C. Altun | 7/8 | 2,10 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Berivancan | R. Ketme | 8/13 | 6,05 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Giderlican | A. Kurşun | 8/9 | 27,05 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Eğrican | M. Çelik | 7/17 | 9,95 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Giderlican | C. Altun | 10/14 | 23,40 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Çeto Başkan | C. Altun | 1/13 | 12,10 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1700 Çim | Eğrican | Z. Karabulut | 5/12 | 8,35 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Giderlican | M. Çiçek | 5/14 | 4,75 |
| 18.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Eğrican | K. Tokaçoğlu | 11/19 | 7,65 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Berivancan | A. Elmas | 11/16 | 15,35 |
| 12.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Giderlican | M. Çiçek | 2/9 | 12,50 |
| 11.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Eğrican | M. Çelik | 2/19 | 7,20 |
| 07.09.2026 | Bursa | Satış 1 | 1700 Çim | Berivancan | A. Elmas | 14/18 | 28,15 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Dermancan | G. Özçelik | 15/18 | 28,70 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Tarıkcanbey | C. Altun | 16/18 | 56,00 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Berivancan | A. Elmas | 2/16 | 55,60 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Oncanonbeş | C. Altun | 10/14 | 34,20 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Giderlican | A. Elmas | 7/14 | 46,25 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Dermancan | A. Elmas | 7/12 | 50,65 |
Sık sorulanlar
Kıvanç Kınay bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 91 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kıvanç Kınay'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Kıvanç Kınay en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 54 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.