Yarış Günü

Antrenör

Murat Akalın

Murat Akalın'ın atları son 12 ayda 24 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (23 koşu).

Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.

Murat Akalın antrenör istatistikleri (2026)

DönemKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3ROI
202624250%8,3*%29,2*–
Son 12 ay24250%8,3*%29,2*–
2020'den bu yana428335340%7,7%29,4−%58,2

Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.

Bugün koşan atları

Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.

Yıllara göre birincilik

2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
Yıllara göre birincilik sayısı
2023202420252026
YılKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
202624250%8,3*%29,2*
202535262%5,7%28,6
2024270193430%7,0%30,7
2023991088%10,1%26,3

Favoriyle performans

Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Atı ganyan favorisiyken
0/2
0 birincilik / 2 koşu
Atı AGF 1'ken
0/1
0 birincilik / 1 koşu
60 gün ve üzeri aradan sonraki koşular
0/5
0 birincilik / 5 koşu · KGS ≥ 60

Hipodrom, pist, mesafe ve ırk

Hipodrom

HipodromKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
İzmir23250%8,7*%30,4*
Ankara10000/10/1

Pist ve pist durumu

PistKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Kum · Normal22250%9,1*%31,8*

Mesafe

MesafeKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
≤1200 m40100/41/4
1201–1600 m16240%12,5*%37,5*
1601–2000 m30000/30/3
2001+ m10000/10/1

Irk

IrkKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
İngiliz18240%11,1*%33,3*
Arap60100/61/6

Koşu cinsi

CinsKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Şartlı10130%10,0*%40,0*
Handikap60000/60/6
Maiden60200/62/6
KV-621001/21/2

Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.

En çok çalıştığı jokeyler

JokeyKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
M. Çelik62302/65/6
K. Yılmaz30000/30/3
M. Göl30000/30/3
Ö. Özen20000/20/2
B. Mırık10000/10/1
M. Tekpetek10000/10/1
O. Atmaca10000/10/1
E. Akpınar10000/10/1
B. Bülbül10000/10/1
K. Tokaçoğlu10000/10/1

Son 12 ay, ilk 10.

En çok koşan atları

AtKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Emreefe52202/54/5
Amoni30000/30/3
Vıctory Drunken20100/21/2
Aşkbaz20000/20/2
Storm Heart20000/20/2
Açanay20100/21/2
Sheriff Is Back20100/21/2
Kara Bakla10000/10/1
Bocce10000/10/1
Defıant Boy10000/10/1

Son 12 ay, ilk 10.

Son 20 koşu

TarihHipodromCinsMesafe · PistAtJokeySıraGny
07.11.2026İzmirKV-61600 KumEmreefeM. Çelik1/114,10
07.11.2026İzmirHandikap 162200 KumAmoniK. Yılmaz5/720,85
31.10.2026İzmirMaiden1400 KumVıctory DrunkenM. Çelik2/918,65
31.10.2026İzmirMaiden1400 KumKara BaklaÖ. Özen7/1032,05
22.10.2026İzmirŞartlı 51600 KumEmreefeM. Çelik2/105,35
22.10.2026İzmirŞartlı 11400 KumVıctory DrunkenB. Mırık6/911,40
17.10.2026İzmirHandikap 162000 KumAmoniM. Çelik10/1324,40
08.10.2026İzmirHandikap 161600 KumBocceM. Tekpetek4/1225,35
08.10.2026İzmirŞartlı 41400 KumEmreefeM. Çelik2/64,10
01.10.2026İzmirHandikap 161400 KumAşkbazO. Atmaca11/159,10
01.10.2026İzmirŞartlı 31600 KumEmreefeM. Çelik1/102,95
24.09.2026İzmirHandikap 162000 KumAmoniE. Akpınar5/913,90
17.09.2026İzmirŞartlı 31200 KumAşkbazM. Göl4/1622,40
17.09.2026İzmirMaiden1400 KumDefıant BoyK. Yılmaz7/735,85
17.09.2026İzmirMaiden1400 KumSon Of DenizÖ. Özen6/74,60
12.09.2026İzmirHandikap 171900 KumAhuu AtaB. Bülbül15/1527,45
10.09.2026İzmirŞartlı 41600 KumEmreefeK. Yılmaz4/99,10
03.09.2026İzmirŞartlı 191400 KumStorm HeartM. Göl9/1451,20
29.08.2026İzmirŞartlı 41600 KumStorm HeartM. Göl9/946,10
22.08.2026İzmirMaiden1200 KumAçanayK. Tokaçoğlu4/113,50

Sık sorulanlar

Murat Akalın bu yıl kaç yarış kazandı?

2026'da 24 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.

Murat Akalın'ın bugün koşan atları hangileri?

Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.

Murat Akalın en çok hangi hipodromda at koşturdu?

Son 12 ayda en çok İzmir'da: 23 koşu, 2 birincilik.

Antrenör ne iş yapar?

Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.

Toplam kariyer istatistiği nerede?

Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.

Yöntem ve kaynak

  • Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
  • Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
  • ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
  • Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
  • Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.