Antrenör
Alphan Şen
Alphan Şen'ın atları son 12 ayda 34 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Alphan Şen antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 1 | 5 | 3 | %3,1 | %28,1 | – |
| Son 12 ay | 34 | 1 | 5 | 3 | %2,9 | %26,5 | – |
| 2020'den bu yana | 34 | 1 | 5 | 3 | %2,9 | %26,5 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 1 | 5 | 3 | %3,1 | %28,1 |
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 30 | 1 | 3 | 3 | %3,3 | %23,3 |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 28 | 1 | 1 | 3 | %3,6* | %17,9* |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| 1201–1600 m | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 23 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %13,0* |
| Arap | 11 | 1 | 3 | 2 | %9,1* | %54,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Maiden | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Handikap | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 30 | 1 | 3 | 3 | %3,3 | %23,3 |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 28 | 1 | 1 | 3 | %3,6* | %17,9* |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| 1201–1600 m | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 23 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %13,0* |
| Arap | 11 | 1 | 3 | 2 | %9,1* | %54,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Maiden | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Handikap | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Tekpetek | 6 | 1 | 2 | 2 | 1/6 | 5/6 |
| U. İrtiş | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| A. Küründük | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| M. Göl | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Çiçek | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| M. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Bülbül | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Özen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Avcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ç. Taşcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kafkasya Gülü | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Yıldız Soy | 11 | 1 | 3 | 2 | %9,1* | %54,5* |
| Karpatino | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| Kafkasya Beyi | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Chilean Bride | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Yıldız Soy | M. Tekpetek | 3/12 | 8,00 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Yıldız Soy | M. Tekpetek | 2/17 | 11,05 |
| 01.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Yıldız Soy | B. Bülbül | 4/15 | 11,80 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kafkasya Gülü | U. İrtiş | –/8 | 27,60 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Yıldız Soy | Ö. Özen | 7/16 | 3,40 |
| 10.09.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kafkasya Gülü | M. Göl | 7/10 | 58,55 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Kafkasya Gülü | M. Göl | 11/12 | 43,65 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Yıldız Soy | M. Tekpetek | 4/16 | 2,95 |
| 09.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kafkasya Gülü | F. Avcı | 5/5 | 19,90 |
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Yıldız Soy | M. Tekpetek | 1/20 | 3,20 |
| 26.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kafkasya Gülü | M. Göl | 7/10 | 46,00 |
| 19.07.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kafkasya Gülü | M. Göl | 7/8 | 35,15 |
| 14.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1800 Kum | Yıldız Soy | M. Tekpetek | 2/12 | 6,80 |
| 28.06.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Kafkasya Gülü | U. İrtiş | 9/9 | 25,60 |
| 21.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kafkasya Gülü | U. İrtiş | 6/6 | 20,05 |
| 20.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Yıldız Soy | M. Tekpetek | 3/19 | 24,85 |
| 14.06.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Kafkasya Gülü | A. Küründük | 5/5 | 23,80 |
| 13.06.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Yıldız Soy | U. İrtiş | 6/10 | 25,50 |
| 05.06.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Yıldız Soy | A. Küründük | 4/20 | 9,75 |
| 30.05.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kafkasya Gülü | A. Küründük | 7/7 | 40,20 |
Sık sorulanlar
Alphan Şen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 32 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Alphan Şen'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Alphan Şen en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 30 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.