Antrenör
Ali Aydoğan
Ali Aydoğan'ın atları son 12 ayda 136 koşuya çıktı, 16 birincilik ve 46 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (132 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Aydoğan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 107 | 12 | 10 | 13 | %11,2 | %32,7 | −%49,2 |
| Son 12 ay | 136 | 16 | 13 | 17 | %11,8 | %33,8 | −%49,1 |
| 2020'den bu yana | 219 | 36 | 17 | 28 | %16,4 | %37,0 | −%5,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 107 | 12 | 10 | 13 | %11,2 | %32,7 |
| 2025 | 90 | 17 | 7 | 12 | %18,9 | %40,0 |
| 2024 | 22 | 7 | 0 | 3 | %31,8* | %45,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 132 | 16 | 13 | 16 | %12,1 | %34,1 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 79 | 9 | 8 | 7 | %11,4 | %30,4 |
| Kum · Nemli | 23 | 3 | 0 | 2 | %13,0* | %21,7* |
| Kum · Islak | 14 | 1 | 3 | 5 | %7,1* | %64,3* |
| Kum · Sulu | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Çim · Normal | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 3 | 3 | 3 | %10,0 | %30,0 |
| 1201–1600 m | 69 | 9 | 9 | 9 | %13,0 | %39,1 |
| 1601–2000 m | 31 | 4 | 1 | 3 | %12,9 | %25,8 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 104 | 8 | 10 | 11 | %7,7 | %27,9 |
| İngiliz | 32 | 8 | 3 | 6 | %25,0 | %53,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 58 | 6 | 8 | 7 | %10,3 | %36,2 |
| Handikap | 39 | 4 | 1 | 3 | %10,3 | %20,5 |
| Maiden | 20 | 4 | 3 | 5 | %20,0* | %60,0* |
| KV-7 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| KV-6 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 203 | 30 | 17 | 26 | %14,8 | %36,0 |
| Bursa | 13 | 6 | 0 | 0 | %46,2* | %46,2* |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 113 | 16 | 11 | 11 | %14,2 | %33,6 |
| Çim · Normal | 46 | 11 | 0 | 3 | %23,9 | %30,4 |
| Kum · Nemli | 26 | 4 | 0 | 4 | %15,4* | %30,8* |
| Kum · Islak | 14 | 1 | 3 | 5 | %7,1* | %64,3* |
| Kum · Sulu | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 3 | 0 | 0 | 3/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 50 | 7 | 4 | 5 | %14,0 | %32,0 |
| 1201–1600 m | 96 | 16 | 11 | 13 | %16,7 | %41,7 |
| 1601–2000 m | 63 | 12 | 2 | 8 | %19,0 | %34,9 |
| 2001+ m | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 131 | 16 | 11 | 15 | %12,2 | %32,1 |
| İngiliz | 88 | 20 | 6 | 13 | %22,7 | %44,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 83 | 11 | 9 | 12 | %13,3 | %38,6 |
| Handikap | 63 | 15 | 2 | 6 | %23,8 | %36,5 |
| Maiden | 38 | 6 | 5 | 7 | %15,8 | %47,4 |
| KV-6 | 14 | 4 | 1 | 1 | %28,6* | %42,9* |
| KV-7 | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 19 | 4 | 3 | 2 | %21,1* | %47,4* |
| Y. Gökçe | 18 | 2 | 2 | 0 | %11,1* | %22,2* |
| M. Çiçek | 12 | 3 | 3 | 1 | %25,0* | %58,3* |
| K. Tokaçoğlu | 11 | 3 | 1 | 2 | %27,3* | %54,5* |
| B. Mırık | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Ö. Özen | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| B. Bülbül | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| A. Küründük | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| R. Ketme | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| A. İnci | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Özgünsultan | 23 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %17,4* |
| Turbo King | 22 | 1 | 4 | 2 | %4,5* | %31,8* |
| Queen Sev | 18 | 5 | 2 | 3 | %27,8* | %55,6* |
| Ateş Bahar | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Taytunga | 8 | 0 | 1 | 3 | 0/8 | 4/8 |
| Yangın Yeri | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Başar Soylu | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Serdarefe | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Bad Reftar | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Rüzgarın Sesi | 6 | 2 | 1 | 2 | 2/6 | 5/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Turbo King | B. Mırık | 10/11 | 16,90 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Yangın Yeri | Y. Gökçe | 4/9 | 5,30 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Queen Sev | Y. Gökçe | 10/10 | 43,60 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Başar Soylu | B. Mırık | 1/11 | 2,10 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Lal Kızım | M. Tekpetek | 10/10 | 52,05 |
| 17.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Başar Soylu | M. Bilgin | 8/9 | 3,85 |
| 15.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Özgünsultan | K. Yılmaz | 8/12 | 4,65 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Yangın Yeri | M. Bilgin | 4/11 | 7,60 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Özgünsultan | M. Bilgin | 3/10 | 6,25 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Yangın Yeri | K. Tokaçoğlu | 6/7 | 7,90 |
| 26.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Queen Sev | K. Tokaçoğlu | 9/12 | 33,00 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Başar Soylu | Y. Gökçe | 2/7 | 2,85 |
| 18.09.2026 | Bursa | G 3 | 1400 Çim | Başar Soylu | B. Mırık | 10/11 | 26,30 |
| 12.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Yangın Yeri | K. Tokaçoğlu | 1/9 | 1,05 |
| 04.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Özgünsultan | K. Yılmaz | 6/11 | 4,75 |
| 03.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Queen Sev | K. Tokaçoğlu | 6/7 | 13,95 |
| 22.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Yangın Yeri | K. Tokaçoğlu | 2/11 | 5,60 |
| 22.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Başar Soylu | M. Bilgin | 1/11 | 2,60 |
| 15.08.2026 | İzmir | KV-6 | 2000 Kum | Queen Sev | M. Çiçek | 4/7 | 16,75 |
| 02.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Serdarefe | M. Bilgin | 8/11 | 1,60 |
Sık sorulanlar
Ali Aydoğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 107 koşuda 12 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Aydoğan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Ali Aydoğan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 132 koşu, 16 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.