Antrenör
Yüksel Taluk
Yüksel Taluk'ın atları son 12 ayda 94 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 21 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (82 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yüksel Taluk antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 78 | 7 | 6 | 3 | %9,0 | %20,5 | −%58,5 |
| Son 12 ay | 94 | 8 | 8 | 5 | %8,5 | %22,3 | −%62,8 |
| 2020'den bu yana | 418 | 33 | 43 | 37 | %7,9 | %27,0 | −%50,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 24.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 78 | 7 | 6 | 3 | %9,0 | %20,5 |
| 2025 | 121 | 10 | 17 | 15 | %8,3 | %34,7 |
| 2024 | 41 | 1 | 7 | 2 | %2,4 | %24,4 |
| 2023 | 74 | 3 | 6 | 8 | %4,1 | %23,0 |
| 2022 | 46 | 4 | 4 | 4 | %8,7 | %26,1 |
| 2021 | 49 | 6 | 1 | 5 | %12,2 | %24,5 |
| 2020 | 9 | 2 | 2 | 0 | 2/9 | 4/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 82 | 8 | 8 | 5 | %9,8 | %25,6 |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 53 | 6 | 3 | 3 | %11,3 | %22,6 |
| Çim · Normal | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
| Kum · Nemli | 11 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %45,5* |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 3 | 1 | 1 | %9,7 | %16,1 |
| 1201–1600 m | 47 | 5 | 6 | 3 | %10,6 | %29,8 |
| 1601–2000 m | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 91 | 8 | 8 | 5 | %8,8 | %23,1 |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 35 | 5 | 3 | 2 | %14,3 | %28,6 |
| Handikap | 24 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| Maiden | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| KV-8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| G | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 228 | 21 | 24 | 22 | %9,2 | %29,4 |
| Bursa | 124 | 8 | 10 | 11 | %6,5 | %23,4 |
| Antalya | 37 | 2 | 6 | 2 | %5,4 | %27,0 |
| İstanbul | 19 | 1 | 3 | 0 | %5,3* | %21,1* |
| Kocaeli | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 189 | 19 | 15 | 18 | %10,1 | %27,5 |
| Çim · Normal | 133 | 9 | 16 | 15 | %6,8 | %30,1 |
| Kum · Nemli | 39 | 0 | 5 | 3 | %0,0 | %20,5 |
| Sentetik · Normal | 22 | 1 | 4 | 0 | %4,5* | %22,7* |
| Kum · Islak | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 84 | 6 | 6 | 8 | %7,1 | %23,8 |
| 1201–1600 m | 208 | 16 | 21 | 13 | %7,7 | %24,0 |
| 1601–2000 m | 107 | 10 | 13 | 13 | %9,3 | %33,6 |
| 2001+ m | 19 | 1 | 3 | 3 | %5,3* | %36,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 346 | 28 | 38 | 30 | %8,1 | %27,7 |
| Arap | 72 | 5 | 5 | 7 | %6,9 | %23,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 141 | 7 | 17 | 14 | %5,0 | %27,0 |
| Şartlı | 140 | 14 | 14 | 13 | %10,0 | %29,3 |
| Maiden | 69 | 7 | 4 | 4 | %10,1 | %21,7 |
| KV-7 | 20 | 2 | 3 | 2 | %10,0* | %35,0* |
| KV-6 | 15 | 2 | 2 | 2 | %13,3* | %40,0* |
| Satış | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| KV-8 | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| G | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 13 | 4 | 2 | 1 | %30,8* | %53,8* |
| Ö. Özen | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| A. Küründük | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| E. Ökten | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Öncel | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| B. Mırık | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| O. Atmaca | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| M. Karabulut | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Akpınar | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Duyarlı | 18 | 1 | 1 | 2 | %5,6* | %22,2* |
| Tolper | 17 | 5 | 2 | 1 | %29,4* | %47,1* |
| Tebligat | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Medgidia | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Piyasa | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Makul | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Zaganos | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Passacaglia | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Armida | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Heidelberg | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1900 Kum | Tolper | S. Boyraz | 8/9 | 10,25 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Duyarlı | B. Çetin | 10/13 | 23,85 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Passacaglia | E. Ökten | 5/9 | 14,10 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | No Exit | B. Çetin | 7/9 | 24,30 |
| 15.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Tolper | N. Avci | 2/10 | 1,90 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Duyarlı | Ö. Özen | 10/12 | 8,15 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Akgobak | M. Tekpetek | 8/12 | 10,60 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Tebligat | E. Ökten | 8/8 | 19,05 |
| 01.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Duyarlı | Ö. Özen | 4/14 | 17,50 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Krasivaya Koroleva | E. Ökten | 9/9 | 65,05 |
| 19.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Tebligat | B. Mırık | 8/13 | 11,25 |
| 12.09.2026 | İzmir | G 3 | 2000 Kum | Tolper | B. Mırık | 3/11 | 28,40 |
| 12.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Duyarlı | A. Küründük | 6/6 | 43,75 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Duyarlı | M. Karabulut | 8/11 | 29,55 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | No Exit | N. Avci | 9/11 | 3,15 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Krasivaya Koroleva | M. Karabulut | 8/8 | 19,60 |
| 29.08.2026 | İzmir | KV-7 | 1200 Kum | Tolper | N. Avci | 1/6 | 3,10 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Passacaglia | Ö. Özen | 6/12 | 22,30 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Duyarlı | İ. Yıldırım | 13/13 | 28,55 |
| 09.08.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Çim | Tolper | A. Çelik | 7/7 | 13,80 |
Sık sorulanlar
Yüksel Taluk bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 78 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yüksel Taluk'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 24.10.2026, İzmir.
Yüksel Taluk en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 82 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.