Antrenör
Bektaş Yıldırım
Bektaş Yıldırım'ın atları son 12 ayda 40 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (37 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bektaş Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 1 | 0 | 7 | %3,0 | %24,2 | – |
| Son 12 ay | 40 | 1 | 1 | 7 | %2,5 | %22,5 | – |
| 2020'den bu yana | 301 | 24 | 25 | 27 | %8,0 | %25,2 | −%44,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 24.07.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 1 | 0 | 7 | %3,0 | %24,2 |
| 2025 | 45 | 0 | 1 | 3 | %0,0 | %8,9 |
| 2024 | 46 | 5 | 6 | 6 | %10,9 | %37,0 |
| 2023 | 44 | 4 | 5 | 2 | %9,1 | %25,0 |
| 2022 | 64 | 8 | 7 | 5 | %12,5 | %31,3 |
| 2021 | 48 | 4 | 6 | 1 | %8,3 | %22,9 |
| 2020 | 21 | 2 | 0 | 3 | %9,5* | %23,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 37 | 1 | 1 | 5 | %2,7 | %18,9 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 27 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %18,5* |
| Çim · Normal | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1601–2000 m | 14 | 0 | 1 | 5 | %0,0* | %42,9* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 25 | 1 | 1 | 5 | %4,0* | %28,0* |
| Arap | 15 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %13,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 27 | 0 | 0 | 6 | %0,0* | %22,2* |
| Şartlı | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Maiden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 275 | 23 | 24 | 24 | %8,4 | %25,8 |
| Kocaeli | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| İzmir | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 180 | 12 | 13 | 16 | %6,7 | %22,8 |
| Çim · Normal | 71 | 9 | 5 | 5 | %12,7 | %26,8 |
| Kum · Islak | 13 | 1 | 3 | 0 | %7,7* | %30,8* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 1 | 1 | 3 | %3,4* | %17,2* |
| 1201–1600 m | 138 | 10 | 8 | 12 | %7,2 | %21,7 |
| 1601–2000 m | 105 | 10 | 13 | 8 | %9,5 | %29,5 |
| 2001+ m | 29 | 3 | 3 | 4 | %10,3* | %34,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 233 | 22 | 20 | 22 | %9,4 | %27,5 |
| Arap | 68 | 2 | 5 | 5 | %2,9 | %17,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 131 | 6 | 12 | 12 | %4,6 | %22,9 |
| Şartlı | 100 | 12 | 8 | 8 | %12,0 | %28,0 |
| Maiden | 36 | 4 | 4 | 2 | %11,1 | %27,8 |
| KV-6 | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| KV-8 | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| KV-7 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Atmaca | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| T. Alıcı | 7 | 1 | 0 | 4 | 1/7 | 5/7 |
| D. Konuk | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| O. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| C. Paso | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| F. Him | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| F. Karakurt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Yönden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. İnci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İşin Aslı | 18 | 0 | 1 | 5 | %0,0* | %33,3* |
| Esrabo | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Korhanbey | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Anzaklı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Secret Joy | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Miutu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Balay Kızı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Kum | İşin Aslı | T. Alıcı | 3/8 | 10,30 |
| 13.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Korhanbey | C. Paso | 7/17 | 8,65 |
| 10.07.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | İşin Aslı | D. Konuk | 4/5 | 13,70 |
| 03.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Korhanbey | C. Paso | 3/14 | 21,50 |
| 03.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Esrabo | F. Him | 7/14 | 21,50 |
| 26.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | İşin Aslı | T. Alıcı | 3/10 | 8,55 |
| 22.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1900 Kum | Korhanbey | F. Him | 6/12 | 27,60 |
| 19.06.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Secret Joy | T. Alıcı | 1/8 | 12,25 |
| 16.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | İşin Aslı | T. Alıcı | 3/12 | 17,45 |
| 15.06.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Balay Kızı | A. Yıldız | 9/14 | 7,05 |
| 05.06.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Kum | İşin Aslı | T. Alıcı | 6/11 | 22,85 |
| 29.05.2026 | Bursa | Şartlı 27 | 1000 Kum | Secret Joy | D. Malatyalı | 6/9 | 22,65 |
| 29.05.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Esrabo | D. Konuk | 12/12 | 28,90 |
| 25.05.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Korhanbey | D. Konuk | 10/12 | 86,35 |
| 22.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Esrabo | D. Konuk | 8/15 | 58,00 |
| 04.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Korhanbey | Ç. Taşcı | 17/18 | 127,50 |
| 04.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Kum | Anzaklı | O. Yıldız | –/7 | 4,70 |
| 13.04.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Esrabo | O. Yıldız | 16/17 | 7,45 |
| 13.04.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Anzaklı | O. Yıldız | 6/9 | 19,30 |
| 06.04.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2100 Kum | Anzaklı | F. Karakurt | 9/11 | 25,60 |
Sık sorulanlar
Bektaş Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 33 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bektaş Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 24.07.2026, Bursa.
Bektaş Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 37 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.