Antrenör
Eser Yıldırım
Eser Yıldırım'ın atları son 12 ayda 114 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 25 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (100 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Eser Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 113 | 8 | 11 | 6 | %7,1 | %22,1 | −%56,5 |
| Son 12 ay | 114 | 8 | 11 | 6 | %7,0 | %21,9 | −%56,9 |
| 2020'den bu yana | 164 | 15 | 13 | 10 | %9,1 | %23,2 | −%18,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 113 | 8 | 11 | 6 | %7,1 | %22,1 |
| 2025 | 29 | 5 | 2 | 3 | %17,2* | %34,5* |
| 2024 | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| 2023 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 100 | 8 | 11 | 4 | %8,0 | %23,0 |
| Diyarbakır | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 97 | 7 | 11 | 6 | %7,2 | %24,7 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 2 | 4 | 2 | %4,8 | %19,0 |
| 1201–1600 m | 23 | 2 | 1 | 2 | %8,7* | %21,7* |
| 1601–2000 m | 46 | 4 | 6 | 2 | %8,7 | %26,1 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 75 | 4 | 7 | 6 | %5,3 | %22,7 |
| Arap | 39 | 4 | 4 | 0 | %10,3 | %20,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 35 | 1 | 3 | 4 | %2,9 | %22,9 |
| Maiden | 34 | 2 | 2 | 2 | %5,9 | %17,6 |
| Handikap | 33 | 5 | 4 | 0 | %15,2 | %27,3 |
| KV-9 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 145 | 13 | 13 | 7 | %9,0 | %22,8 |
| Diyarbakır | 14 | 2 | 0 | 2 | %14,3* | %28,6* |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 145 | 14 | 13 | 10 | %9,7 | %25,5 |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 63 | 3 | 6 | 3 | %4,8 | %19,0 |
| 1201–1600 m | 34 | 4 | 1 | 4 | %11,8 | %26,5 |
| 1601–2000 m | 64 | 8 | 6 | 3 | %12,5 | %26,6 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 100 | 7 | 7 | 9 | %7,0 | %23,0 |
| Arap | 64 | 8 | 6 | 1 | %12,5 | %23,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 55 | 7 | 6 | 0 | %12,7 | %23,6 |
| Şartlı | 50 | 4 | 3 | 5 | %8,0 | %24,0 |
| Maiden | 46 | 4 | 2 | 5 | %8,7 | %23,9 |
| KV-9 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Aktürk | 22 | 1 | 1 | 0 | %4,5* | %9,1* |
| S. Kaplan | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| H. Altunkılıç | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| M. Doğan | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| M. Çakmak | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| N. Altın | 8 | 4 | 1 | 0 | 4/8 | 5/8 |
| M. Taşkaya | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| A. Çankaya | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Ç. Canpolat | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Y. Cengiz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Seyyaretay | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Anadolu Kaplanı | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Tekir Beyi | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Keskin Kaan | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kikazaru | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Mavi Düş | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Aysunar | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| The Fırst Dance | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Season Of Hope | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Leo Melo | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | King Bedirhan | İ. Katar | 5/10 | 12,60 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Keskin Kaan | M. Aktürk | 12/14 | 6,55 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Mavi Düş | H. Altunkılıç | 6/14 | 42,35 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Aysunar | H. Altunkılıç | 4/11 | 22,10 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | The Fırst Dance | H. Altunkılıç | 6/6 | 27,90 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Kikazaru | Y. Cengiz | 8/10 | 6,65 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 2 | 1200 Kum | King Bedirhan | M. Aktürk | 5/10 | 10,25 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Season Of Hope | K. Abiş | 14/17 | 68,50 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kikazaru | A. Çankaya | 2/14 | 20,95 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | The Fırst Dance | M. Çakmak | 6/9 | 26,10 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Leo Melo | M. Taşkaya | 1/6 | 3,35 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Mavi Düş | A. Çankaya | 9/9 | 35,70 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Aysunar | M. Çakmak | 5/9 | 44,45 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Seyyaretay | N. Altın | 1/13 | 6,55 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | King Bedirhan | N. Altın | 6/12 | 10,75 |
| 10.10.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 2100 Kum | Secret Royal | M. Çelik | 4/7 | 9,85 |
| 07.10.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1200 Kum | Pacific Grove | Ç. Canpolat | 10/11 | 43,50 |
| 07.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | The Fırst Dance | M. Taşkaya | 7/9 | 9,60 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Season Of Hope | D. Konuk | 9/9 | 22,70 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Shining Fame | Ö. Ordu | 8/9 | 12,55 |
Sık sorulanlar
Eser Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 113 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Eser Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Eser Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 100 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.