Antrenör
Ali Güllü
Ali Güllü'ın atları son 12 ayda 41 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (41 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Güllü antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %15,2 | – |
| Son 12 ay | 41 | 3 | 2 | 4 | %7,3 | %22,0 | – |
| 2020'den bu yana | 689 | 40 | 61 | 46 | %5,8 | %21,3 | −%69,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %15,2 |
| 2025 | 27 | 3 | 0 | 1 | %11,1* | %14,8* |
| 2024 | 31 | 0 | 4 | 4 | %0,0 | %25,8 |
| 2023 | 92 | 6 | 13 | 3 | %6,5 | %23,9 |
| 2022 | 212 | 10 | 13 | 14 | %4,7 | %17,5 |
| 2021 | 140 | 9 | 10 | 11 | %6,4 | %21,4 |
| 2020 | 154 | 12 | 19 | 10 | %7,8 | %26,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 41 | 3 | 2 | 4 | %7,3 | %22,0 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 3 | 1 | 3 | %18,8* | %43,8* |
| Sentetik · Normal | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 1201–1600 m | 15 | 2 | 0 | 1 | %13,3* | %20,0* |
| 1601–2000 m | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| 2001+ m | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 31 | 2 | 2 | 3 | %6,5 | %22,6 |
| İngiliz | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| Handikap | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| Maiden | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 638 | 35 | 55 | 44 | %5,5 | %21,0 |
| Ankara | 46 | 5 | 5 | 2 | %10,9 | %26,1 |
| İstanbul | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 345 | 28 | 27 | 24 | %8,1 | %22,9 |
| Çim · Normal | 205 | 8 | 18 | 12 | %3,9 | %18,5 |
| Kum · Nemli | 49 | 2 | 7 | 2 | %4,1 | %22,4 |
| Kum · Islak | 19 | 1 | 1 | 3 | %5,3* | %26,3* |
| Kum · Sulu | 18 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %22,2* |
| Sentetik · Normal | 15 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %13,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 1 | 3 | 1 | %7,1* | %35,7* |
| Çim · Yumuşak | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 151 | 4 | 14 | 14 | %2,6 | %21,2 |
| 1201–1600 m | 348 | 27 | 24 | 21 | %7,8 | %20,7 |
| 1601–2000 m | 159 | 8 | 17 | 9 | %5,0 | %21,4 |
| 2001+ m | 31 | 1 | 6 | 2 | %3,2 | %29,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 374 | 24 | 33 | 25 | %6,4 | %21,9 |
| Arap | 315 | 16 | 28 | 21 | %5,1 | %20,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 219 | 11 | 24 | 9 | %5,0 | %20,1 |
| Maiden | 192 | 3 | 9 | 12 | %1,6 | %12,5 |
| Handikap | 180 | 19 | 15 | 14 | %10,6 | %26,7 |
| Satış | 42 | 4 | 5 | 3 | %9,5 | %28,6 |
| KV-6 | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Maiden/Satış | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| KV-8 | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| G | 7 | 0 | 3 | 2 | 0/7 | 5/7 |
| KV-7 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| A | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Sincan | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| R. Kurt | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Akgöbek | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| E. Atlamaz | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Arslan | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| N. Demir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Bayır | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Çizik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Demirdöven Kızı | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
| Serpençe | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Sorkan Aslanı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Malkara Kızı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Anadolu Gücü | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Dev Yürek | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kaderi Güzel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ecebay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şenerhan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Yağtu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Malkara Kızı | E. Atlamaz | 9/10 | 26,05 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Kum | Dev Yürek | A. Çelik | 3/9 | 2,45 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Kaderi Güzel | E. Çankaya | 4/12 | 8,85 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Demirdöven Kızı | R. Kurt | 11/11 | 43,90 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Ecebay | S. Yazıcıoğlu | 16/16 | 58,55 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1900 Sentetik | Serpençe | M. Solmaz | 7/13 | 14,95 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Malkara Kızı | F. Bebek | 10/15 | 14,90 |
| 25.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Şenerhan | M. Arslan | 6/13 | 34,75 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 2100 Kum | Demirdöven Kızı | E. Tunç | 7/12 | 49,45 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Sorkan Aslanı | M. Özdemir | 10/10 | 16,85 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Serpençe | M. Çelik | 8/16 | 3,55 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Sorkan Aslanı | R. Kurt | 8/13 | 64,65 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Serpençe | M. Kıyak | 2/9 | 10,05 |
| 29.09.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1800 Kum | Serpençe | M. Çelik | 2/9 | 3,20 |
| 27.09.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Yağtu | Y. Cengiz | 8/15 | 2,75 |
| 20.09.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Sorkan Aslanı | S. Çelik | 10/11 | 25,65 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | Demirdöven Kızı | D. Konuk | 8/12 | 88,90 |
| 13.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Demirdöven Kızı | R. Kurt | 18/18 | 98,45 |
| 13.09.2026 | Adana | Maiden | 1200 Sentetik | Yeşil Orman | M. Akgöbek | 13/15 | 41,65 |
| 06.09.2026 | Adana | KV-6 | 1900 Sentetik | Serpençe | M. Akgöbek | 6/11 | 7,15 |
Sık sorulanlar
Ali Güllü bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 33 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Güllü'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Adana.
Ali Güllü en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 41 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.