Antrenör
Yavuz Akdaş
Yavuz Akdaş'ın atları son 12 ayda 23 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 5 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (23 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yavuz Akdaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* | – |
| Son 12 ay | 23 | 2 | 3 | 0 | %8,7* | %21,7* | – |
| 2020'den bu yana | 407 | 17 | 33 | 27 | %4,2 | %18,9 | −%69,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| 2025 | 19 | 1 | 2 | 1 | %5,3* | %21,1* |
| 2024 | 58 | 3 | 6 | 6 | %5,2 | %25,9 |
| 2023 | 94 | 5 | 6 | 7 | %5,3 | %19,1 |
| 2022 | 94 | 5 | 8 | 6 | %5,3 | %20,2 |
| 2021 | 50 | 1 | 3 | 2 | %2,0 | %12,0 |
| 2020 | 82 | 1 | 7 | 5 | %1,2 | %15,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 23 | 2 | 3 | 0 | %8,7* | %21,7* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| 1601–2000 m | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 19 | 2 | 3 | 0 | %10,5* | %26,3* |
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Şartlı | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 397 | 17 | 33 | 25 | %4,3 | %18,9 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Şanlıurfa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 202 | 13 | 18 | 13 | %6,4 | %21,8 |
| Çim · Normal | 136 | 1 | 10 | 8 | %0,7 | %14,0 |
| Kum · Nemli | 26 | 2 | 3 | 2 | %7,7* | %26,9* |
| Kum · Islak | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Sentetik · Normal | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 83 | 2 | 13 | 4 | %2,4 | %22,9 |
| 1201–1600 m | 172 | 8 | 12 | 11 | %4,7 | %18,0 |
| 1601–2000 m | 131 | 7 | 6 | 9 | %5,3 | %16,8 |
| 2001+ m | 21 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %23,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 248 | 5 | 17 | 17 | %2,0 | %15,7 |
| Arap | 159 | 12 | 16 | 10 | %7,5 | %23,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 143 | 8 | 10 | 15 | %5,6 | %23,1 |
| Maiden | 134 | 4 | 13 | 5 | %3,0 | %16,4 |
| Handikap | 97 | 5 | 7 | 7 | %5,2 | %19,6 |
| KV-6 | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Satış | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Maiden/Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| E. Atlamaz | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| H. Çizik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| A. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| D. Konuk | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Göçer | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| V. Abiş | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| M. Akgöbek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Harput Muhafızı | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Kutadgu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Gülbegüm | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Çelikoviç | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Power Of Quatro | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Diriliş Kartalı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Akdağ Fırtınası | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Nesib | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Lady Akkış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Southern Raın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Gülbegüm | D. Konuk | 4/10 | 29,60 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Diriliş Kartalı | İ. Göçer | 12/17 | 60,60 |
| 11.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Çelikoviç | E. Atlamaz | 2/11 | 19,55 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Harput Muhafızı | S. Çelik | 5/9 | 6,15 |
| 29.09.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1800 Kum | Harput Muhafızı | V. Abiş | 1/9 | 1,50 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Çelikoviç | E. Atlamaz | 4/12 | 20,20 |
| 13.09.2026 | Adana | Maiden | 1200 Sentetik | Gülbegüm | M. Akgöbek | 15/15 | 35,45 |
| 13.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Harput Muhafızı | S. Çelik | 4/18 | 10,55 |
| 06.09.2026 | Adana | KV-6 | 1900 Sentetik | Harput Muhafızı | M. Solmaz | 8/11 | 22,95 |
| 13.01.2026 | Adana | KV-6 | 1400 Kum | Akdağ Fırtınası | M. Çelik | 7/7 | 10,60 |
| 27.12.2025 | Adana | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Kum | Kutadgu | H. Çizik | 15/15 | 30,75 |
| 21.12.2025 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Harput Muhafızı | M. Çelik | 1/6 | 1,45 |
| 06.12.2025 | Adana | KV-6 | 1400 Kum | Kutadgu | A. Çelik | 9/11 | 22,80 |
| 06.12.2025 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Harput Muhafızı | E. Cankılıç | 2/11 | 25,45 |
| 02.12.2025 | Adana | Kısa Vade Handikap 22 | 1200 Kum | Power Of Quatro | M. Çelik | 2/10 | 7,55 |
| 30.11.2025 | Adana | Şartlı 5 | 1500 Kum | Nesib | A. Çelik | 6/6 | 1,70 |
| 30.11.2025 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Lady Akkış | G. Yıldız | 8/12 | 47,60 |
| 23.11.2025 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Harput Muhafızı | M. Çelik | 5/10 | 7,70 |
| 18.11.2025 | Adana | KV-6 | 1900 Kum | Kutadgu | H. Çizik | 7/8 | 2,40 |
| 18.11.2025 | Adana | KV-6 | 1900 Kum | Power Of Quatro | M. Çelik | 5/8 | 2,40 |
Sık sorulanlar
Yavuz Akdaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yavuz Akdaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Adana.
Yavuz Akdaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 23 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.